עבור אל תוכן

בדיחות כלליות

• אנא התחבר בכדי להגיב
3 תגובות לנושא זה

Phoenix

Phoenix
  •  חברים בכירים
  • 916 הודעות
    • מונה תודות: 152 תודות
133
מעולה
שני זבובים יושבים על חתיכת חרא האחד מפליץ אז השני אומר לו "בונא יא מגעיל אני אוכל!"

-איש אחד נכנס לפאב בפאניקה וצועק של מי הרוטווילר הזה? הפודל שלי הורג אותו!! ...בעל הרוטווילר אומר אתה רוצה להגיד לי שהפודל שלך הורג את הרוטווילר שלי?,חהחהחה!!!
"כן,כן" עונה האיש, "הוא נתקע לו בגרון".

השגריר של ערב הסעודית באו"ם סיים לשאת את נאומו יוצא ללובי ונתקל בידידו האמריקאי.
הם לוחצים ידיים והסעודי אומר: "אתה יודע, אני חייב לשאול אותך שאלה אחת לגבי אמריקה".
"בודאי, הוד מעלתך", עונה לו האמריקאי. "אענה לך על כל דבר שאוכל".
לוחש הסעודי: "בני צופה בתכנית `מסע בן כוכבים`. הוא רואה שיש שם רוסים, יש שם ספרדים, יש שחורים ויש מלוכסני עיניים מהמזרח- והוא לא מבין למה אין שם אף ערבי".
מתכופף האמריקאי לעברו ואומר לו:
"זה בגלל שהתכנית הזאת מתרחשת בעתיד".

-בחור טייל ברחובות פריז ולפתע ראה כלב רוטוויילר תוקף ילדה קטנה. מייד קפץ הבחור על הכלב, נאבק בו וחנק אותו. הילדה יצאה בשריטות קלות בלבד כך גם הבחור.
מיד הגיעו כתבי טלוויזיה נלהבים ושאלו את הבחור: אמור לנו מה שמך? - כל פאריס תשמע עליך , והכותרת הראשית בעיתון מחר תהייה: "גיבור פריזאי הציל ילדה משיני כלב טורף!"
אמר הבחור: אבל אני לא מפריז.
הכתבים: או. קיי, אז כל צרפת תשמע עליך והכותרת מחר בעיתון
תהיה: "גיבור צרפתי הציל ילדה משיני כלב טורף!"
אמר הבחור: אבל אני לא מצרפת.
הכתבים: או. קיי, אז כל אירופה תכיר אותך והכותרת תהיה: "גיבור אירופאי הציל ילדה משיני כלב טורף!"
אמר הבחור: אבל אני לא מאירופה.
הכתבים: אז מאיפה אתה!?
הבחור: אני מישראל.
הכתבים: או. קיי, אז כל העולם ישמע עליך והכותרת מחר בכל העיתונים תהיה: "ישראלי הרג כלב של ילדה קטנה".

-אחד נוסע בכביש איילון מגיע לגשר, רואה פקק רציני כל הרכבים עומדים כבר הרבה זמן. הוא מבחין בשוטר שעובר בין הרכבים. כשהשוטר מגיע אליו הוא שואל אותו לפשר הפקק, עונה לו השוטר: "יש חרדי אחד שהעמיד משאית פול טריילר לרוחב הכביש והודיע שבבחירות הקרובות הוא רוצה להיכנס לרשימה של ש"ס ובשביל זה הוא צריך לאסוף 3 מיליון שקל ואם עד סוף היום הוא לא יאסוף הוא ישפוך על עצמו בנזין וישרוף את עצמו. אז אני עובר עכשיו רכב רכב ואוסף". "כמה אספת עד עכשיו?" שאל האיש. ענה לו השוטר: "6 ליטר בנזין..."

Mr.shmelo

Mr.shmelo
  •  חברים רשומים
  • 865 הודעות
    • מונה תודות: 127 תודות
2
רגיל
אהבתי

איזה חתימה אני מת תמונה שפורסמה

yossi290

yossi290
  •  חסומים
  • 166 הודעות
    • מונה תודות: 32 תודות
6
רגיל
מוכר אחשלי אבל אני לא יכול להגיד שלא מצחיק לפחות חלק

stewie

stewie

Andrés Iniesta <3

•  מנהלים
  • 3807 הודעות
    • מונה תודות: 381 תודות
452
מעולה
שני זבובים יושבים על חתיכת חרא האחד מפליץ אז השני אומר לו "בונא יא מגעיל אני אוכל!"
חחחחחחחחחחחחחחחח

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים