עבור אל תוכן

פרסומים |עוד כמה כתבות על הצפוי בסרט "ההוביט"

• אנא התחבר בכדי להגיב
תגובה אחת לנושא זה

Bgirlpica

Bgirlpica
  •  צוות לשעבר
  • 1733 הודעות
    • מונה תודות: 36 תודות
33
בינוני

עדכון: סר איאן מק'קלן ישוב להיות גנדאלף!

לאחר העיכוב הרציני במשא ומתן, הגיעו לבסוף שני הצדדים להסכמה על שכרו של
השחקן ששיחק את גנדאלף בטרילוגיה וכעת השתתפותו בסרט מובטחת.

שיין בריאנט נבחן לסרטי "ההוביט"

השחקן האירי, שיין בריאנט, עשה מבחן בד השבוע לתפקיד וויל וויטפוט, ראש העיר של מישל דלבינג.

במהלך פסטיבל סרטי אימה בו השתתף אמר שיין: "אני מקווה להיות בסרט ההוביט. זה יהיה נחמד. נבחנתי לזה. זה אמור להיות ראש העיר המגוחך של… משהו או של הדבר האחר… הפלך. והוא לקח את עצמו נורא ברצינות. אז התלבשתי, עם קשר עניבה טיפשי, ונראה לי שנתתי אודישן די טוב… הייתי שמח לעשות את התפקיד הזה. זה חיים של פנטזיה אמיתית. עוד נראה…"

תמונה שפורסמהראש העיר של מישל דלבינג? נחייה ונראה...

הניו-זילנדים תומכים בצילומי ההוביט בארצם

סקר שנערך בניו זלינד חושף כי רוב הניו זילנדים מעוניינים  להשאיר את העסקה שתבטיח את צילומי ההוביט בניו זילנד, אך רובם גם אינו  מעוניין שעסקה כזו תעשה שוב:

העסקה הנוכחית בין ממשלת ניו זילנד לחברת Warner Bros קובעת  כי WB תקבל ניכויי מס נוספים, העומדים על 15 מיליון דולר, עבור סרטים בעלי  תקציב גבוה ועוד 13 מיליון דולר על שיווק. כחלק ממחוות WB לממשלת ניו  זילנד, WB התחייבה לכלול בגרסת ה-DVD צילומים של קהל ניו זילנדי.

לפי הסקר, 56.4% מהניו זילנדים תומך בעסקה, בעוד רק 18.8% מתנגדים.

הווארד שור חוזר לארץ התיכונה!

הווארד שור, המוזיקאי של שר הטבעות, חוזר שנית לארץ התיכונה. לאחר שזכה  בפרסים רבים על עבודתו בשר הטבעות (כולל שני אוסקרים), כעת זה נראה כמעט  וודאי שהוא ישוב לעבוד עם פיטר ג'קסון על ההוביט. לדבריו: "דיברנו על לעשות  את הסרטים האלה כבר שנים, לפחות מאז 2002… זה נראה כאילו סוף-סוף זה הולך  לקרות. אני אעבוד על זה בשלוש שנים הקרובות – זה הולך לצרוך הרבה מזמני  ועבודתי כעת."

"ההוביט" יצולם בניו-זילנד

Warner Brothers החליטו לצלם את הסרט בניו-זילנד, לאחר שהממשלה הבטיחה לשנות חוקי תעסוקה ולהוסיף תמריצים כספיים.

עדכון: אליז'ה ווד

השחקן בן ה-29 אישר רשמית את השתתפותו בסרטי ההוביט, למרות שדמותו אינה נכללת בספר המקורי.

תפקידו של אליז'ה ווד (פרודו) יהיה סמלי בלבד צפוי להיות סמלי בלבד,  לדברי ווד (תרגום חופשי): "למען האמת דיברתי עם פיטר ג'קסון לאחרונה  ושיערתי לי שהם חושבים על משהו [בהפקה]. לכן לקחתי זאת בחשבון כאפשרות, אבל  לא בתור רעיון מגובש שהם בטוחים לגביו - עד לאחרונה, כשהם הציעו לי… למען  האמת שאני לא יודע מתי אופיע בסרט. סביר להניח שאני לא יודע יותר ממה  שכל  האחרים יודעים. לא קראתי תסריט, לא קראתי אף אחת מהסצנות שהדמות [פרודו]  הולכת להשתתף בה… זה תפקיד מאוד מאוד קטן, ואני חושב שזה יהיה רק הגיוני  בשבילי לעשות זאת אם הוא קטן. זה יותר כמו הנהון ראש למה שעשינו קודם."

שמועות רבות מתרוצצות בנוגע לאופי תפקידו של ווד בסרט, במיוחד אם לוקחים  בחשבון את גילו בשר הטבעות – תעשו את החישוב. (הוא עוד לא נולד). עוד  ב-2008, כשנשאל את ירצה לחזור לארץ התיכונה, אמר ווד: "אני משער שאם הוא  [פרודו] יכלל בסרט, זה יהיה חייב להיות הגיוני. אחרת, אני לא חושב שהם  יכניסו אותו. אני בהחלט לא ארצה לעשות זאת. אני לא רוצה לגלם דמות שלמה,  שאינה באמת קיימת באותה התקופה, אם הם מכניסים אותה בכוח… [למרות זאת] יש  הרבה שאנחנו יודעים מבחינה היסטורית על הדמויות כדי שזה יהיה הגיוני.  ובאופן אישי, אם אהיה מעורב, זה יהיה בשביל תפקיד קטנטן ובכך זה יסתיים… יש  לי ביטחון בכל מה שהם יעשו עם החזרת דמויות מוכרות, רק על בסיס הכרתי עם  ההגינות שלהם".

שחקנים, שחקנים ועוד שחקנים

ככל שהצילומים מתקרבים (יתחילו בפברואר) כך מופעל לחץ על המלהקים לסגור את רשימת השחקנים הסופית. שלושה שחקנים נוספים מטרילוגיית "שר הטבעות" אישרו זה עתה את השמועות על חזרתם להוביט: אנדי סרקיס (גולום), שהשמועות על חזרתו מסתובבות כבר זמן רב, ישוב לגלם את גולום בעזרת טכנולוגייה מתקדמת, לצדם של כריסטופר לי (סארומאן) שיחזור לתפקיד, ואפילו איאן הולם (בילבו באגינס) שיחזור לכמה דקות בתפקיד בילבו המבוגר (את בילבו הצעיר יגלם, כזכור, מרטין פרימן). תמונה שפורסמההטכנולוגיה של גולום - אנדי סרקיס משחק כאשר הוא לבוש בתלבושת מיוחדת, וה"טכנאים" מלבישים עליו את דמותו של גולום באמצעות מחשב

תמונה שפורסמהטריוויה: לי הופיע לראשונה בתפקיד אורח בסדרת טלוויזיה ב-1946 וב-1948 שיחק בסרט הראשון שלו "מסדרון של מראות"

תמונה שפורסמהאיאן הולם - יחזור בתפקיד אורח

אז מה היה לנו השנה?

סיכום קצר של שנת 2010:

ינואר – אולפני וורנר מודיעים על תאריך שחרור צפוי ב-2012 לסרט ההוביט;

מרץ – עקב בעיות בהפקה, כל ההכנות לסרט מתעכבות;

אפריל – וורנר מודיעים על תאריך חדש ליציאת הסרט הראשון;

מאי – הבמאי גיירמו דל טורו (שאמור היה לביים) אומר כי אין כרגע תאריך  להתחלת ההפקה ומציין כי הסרט כלל לא קיבל אישור עדיין. שלושה ימים לאחר מכן  פורש דל טורו מתפקידו כבמאי;

יוני – החיפוש אחרי במאי חדש מתחיל;

יולי – פיטר ג'קסון מתחיל את הליהוק לסרט;

אוגוסט – פיטר ג'קסון מבטיח שהמצב הבעייתי יפתר בקרוב;

ספטמבר – מתחילות שמועות לגבי מרטין פרימן בתפקיד בילבו באגינס (!), וסר  איאן מק'קלן (שנמצא במשא ומתן לגבי תפקידו) מודיע כי ככל הנראה הצילומים  יחלו בינואר. לקראת סוף החודש ההפקה נתקלת בקשיים חמורים עם איגודי עובדים  בניו זילנד הקוראים להחרים את הסרט;

אוקטובר – בתחילת החודש ג'קסון מודיע כי הסרט עדיין מחכה לאור ירוק  וטוען שהינו רק תסריטן ומפיק. באמצע החודש הסרט מקבל אור ירוק (!!!) ופיטר  ג'קסון הופך לבמאי הרשמי (את מי זה מפתיע?) של שני הסרטים, בנוסף לכך שהוא  הכותב והמפיק. במהלך החודש שחקנים נוספים מצטרפים לרשימת השמועות ולקראת  סוף החודש מאוששות השמועות לגבי מרטין פרימן (!). בנוסף נפתרים סיכסוכים עם  האיגוד וההפקה מגיעה להסדר עם ממשלת ניו-זילנד;

נובמבר – הווארד שור חוזר להלחין את מוזיקת הארץ התיכונה (!), ושחקנים נוספים מצטרפים לרשימת השחקנים שאישרו את השתתפותם;

דצמבר – סר איאן מק'קלן (גאנדאלף), קייט בלאנשט (גלדריאל) ואורלנדו בלום  (לגולאס) מאשרים את השתתפותם בהוביט, למרות שדמויותיהן לא נכללו בספר  המקורי. פיטר ג'קסון רוכש 30 מצלמות RED מתקדמות כדי לצלם את סרטי ההוביט  בתלת מימד.

פרסום: BgirlPica.

sadowm

sadowm

ZSC FOR EVER

•  Owner
  • 8137 הודעות
    • מונה תודות: 693 תודות
364
מעולה
:thankyou2:

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים