עבור אל תוכן

30 ינואר עד 05 פברואר 2011


 • אנא התחבר בכדי להגיב
4 תגובות לנושא זה

#1
 Gandolph13

Gandolph13
 •  VIP
 • 7280 הודעות
  • מונה תודות: 228 תודות
146
מעולה
טלה
השבוע תהיו בשיאכם מבחינה חברתית, הפופולאריות שלכם בנסיקה, נצלו את הזמן להיכרויות חדשות ולהעמקת הקשרים הקיימים. צאו לטיול ארוך, אתם זקוקים להתנתקות מהבית ומטרדות היום יום כמו אויר לנשימה. השבוע תוכלו לדבר בגילוי לב על כל הדברים המציקים לכם, תגלו, כי האנשים סביבתכם קשובים, אוהדים ומוכנים לסייע בפתרון בעיותיכם. השבוע זמן טוב לדיאלוג זוגי בכל הרמות, להחלטות הקשורות ליחסים שלכם, לשיחות עומק על נושאי זוגיות ומיסוד קשרים, ולבילוי שמח בשניים.

שור
השבוע תהיו חסרי סבלנות, התנהגותכם התזזיתית תעייף אתכם ואת הסובבים. נסו להרגיע עצמכם בכל דרך שהיא, גם אם תאלצו לצאת לחופשה קצרה "לניקוי ראש" רק עם חברים. רצוי לדחות כל החלטה חשובה בחייכם למועד רגוע יותר. קרבו אליכם חברים קלילים שלא יכבידו עליכם. נהלו שיחות לב אל לב, התבוננו סביבכם ובהישגיכם והשתדלו לרוות נחת מהקיים. השתדלו להימנע מביקורת חריפה והרסנית על עצמכם ועל היקרים לכם.

תאומים
השבוע תגלו  פתיחות ומוכנות לשיחות נפש ולהבהרת עניינים שבלב. הקסם האישי שלכם בשיאו. לפנויים יתכנו קשרים חדשים, מפתיעים ומהנים. התקשורת שלכם טובה, תוכלו לנצלה גם במקום העבודה לשיפור תנאיכם. בעסקים זו תקופת יצירה חדשה לרבות נסיעות לחו"ל שיביאו עימם בשורות טובות. רצוי לבלות ערבים שקטים ואינטימיים בבית. בני המשפחה מתישים אתכם בדרישותיהם, הצורך להקדיש תשומת לב מרובה לבני המשפחה, מקשה עליכם. חשוב שתדעו להגדיר את הגבולות שלכם ותציבו אותם בצורה ברורה לסובבים, על מנת שיישאר לכם גם זמן לעצמכם.

סרטן
השבוע יתחדד נושא הקריירה שלכם. בחודשים האחרונים בדקתם אופציות עבודה במקומות שונים, תיתכן הצעה מפתה מעבר לים, אל חשש, קחו והתנסו, אתם עשויים לגלות "שהשד" אינו נורא כל כך כפי שחשבתם. אם לא תנסו , תחושת הפספוס תלווה אתכם שנים רבות. אולם לפני כל עשייה עליכם לשקול היטב את כל ההיבטים וההשלכות על בני הבית והאשה, אל תקבלו החלטות לבד.  

אריה
השבוע תהיו מתוחים ונוחים לכעוס ולהרוס את היחסים שבניתם בעמל רב. תנו דעתכם לכך והימנעו מכל ויכוח או עימות העלולים להותירכם שבורים, מתוסכלים וכואבים. אל תאשימו אחרים בכישלונותיכם!  גם אל תקבלו כל החלטה נמהרת על שינויים בקן המשפחתי או על מעבר דירה. אפשרו לשבוע הזה לחלוף בשלום במינימום חיכוכים בבית ובעבודה. לפעמים בריחה לתוך שינה טובה משפרת את מצב הרוח ומחזקת את הלב.

בתולה
השתדלו לא להתלות על בני המשפחה שלכם יתר על המידה, גלו יותר עצמאות וביטחון עצמי. הימנעו גם "משליפת ציפורניים"  מהירה בכל פעם שנדמה לכם שמישהו מנסה לתקוף אתכם. לפעמים את רואים צל הרים כהרים. הקדישו את השבוע למפגש עם  חברים ולהתפייסות עימם. זמן טוב לבילוי עם אנשים שאיתם יש לכם קשר מיוחד. צאו לטיול ייחודי בחיק הטבע, ודברו בפתיחות ובאומץ על מה שחשוב לכם באמת.

מאזניים
שבוע של שינויים מנטאליים, רצון לאהוב ולהיות נאהב, תפיסות עולם ותובנות חדשות בפתח, מעין לידה מחשבתית חדשה. זו הסיבה לרגישות הגבוהה שלכם. רצוי להיזהר מחלומות שווא ומנסיקה אל – על גבוהה מדי, רצוי להיאחז במציאות ולערוך שינויים קטנים בצעדים מדודים בכל פעם.  לא לקחת סיכונים שלא נבדקו לעומק. שבוע טוב ומלא תקווה לאוהבים. האחרים יסתפקו בדייאטים מבטיחים.

עקרב
שבוע של בשורות טובות לעקרבים, לידת נכד, נסיעה לחו"ל או רכישת מכונית ישמחו את הלב. זו תחילתה של תקופה מבטיחה ומפתיעה. היו נאמנים לעצמכם ולהשקפותיכם והרשו לעצמכם לפעול באופן אמוציונאלי, הניחו לראש והתחילו לפעול מהלב, האינטואיציות שלכם חזקות במיוחד השבוע. היזהרו מפליטות פה מיותרות ומפתיחות יתר לאנשים זרים.  

קשת
השבוע עמוס במיוחד לבני מזל קשת, בעבודה עליכם להדביק פערים ולעמוד בלוח זמנים של כל הפרויקטים והמטלות שהתחייבתם להם. בבית מצפים מכם למימוש כל ההבטחות לבני הגיל הצעיר השרויים כעת בפגרה מתמשכת. ואילו אתם הזקוקים לחבריכם בצורה נואשת- אינכם יודעים לתמרן בין כל "התחנות" אתם חשים לחץ, מועקה  וחשש מתמיד מפני חוסר יכולת לרצות את כולם. אל דאגה, קחו הכל בקלות, בסוף תצליחו לעמוד במשימות.    

גדי
אירועים שונים שאירעו בחודשים האחרונים מותירים אתכם עם תובנות חדשות על חייכם ועל המסגרת המשפחתית בכלל. יתכן שבעקבות זאת תחושו כי עליכם "לשנות מקום כדי לשנות מזל", יתכנו שינויים בתחום העבודה, שינויים בזוגיות או מעבר דירה. הרצון להתחדשות יבעבע בכם ותהיו יצירתיים מתמיד. למרבה הצער, עדיין מעיבים על תוכניותיכם הקשיים הכלכליים. למרות הכל ניתן לבצע שינויים מתונים ומדודים לצורך הרמת המורל  שלכם ושל בני ביתכם.  

דלי
דליים, שבוע לחוץ, תובעני ועצבני עומד בפניכם. היזהרו מגישה כוחנית ושתלטנית במקום העבודה. כדרככם ידיכם מלאות עבודה, מטלות ומחויבויות קודמות, אך היזהרו פן תרמסו את כל העומדים בדרככם. גלו סבלנות ורצוי שתלמדו סוף סוף לעבוד בצוות. לימדו להקשיב לפני שתשמיעו את דבריכם. רצוי להיפתח לחבריכם למרות נטייתכם להסתגרות. מבחינה חברתית אתם נמצאים בתקופה טובה בה תוכלו לממש את עצמכם ולהכיר אנשים חדשים שיביאו עימם תובנות חדשות לגבי אישיותכם ולגבי עתידכם המקצועי.

דגים
שבוע של הפתעות מבחינה חברתית. תהיו מבוקשים ופופולאריים מעבר למינון לו הורגלתם. הרשו לעצמכם לזרום, אתם עשויים לגלות, כי כובד החודשים האחרונים נושל מעל כתפיכם. היענו להזמנות למסיבות ולנופשונים גם בעבודה אתם עושים חיל. צפוי קידום בעתיד הקרוב. הפנויים יוכלו בהחלט להתחיל לחשוב על מיסוד הקשרים הרומנטיים. בעלי משפחות- טוב יעשו אם יקדישו יותר זמן איכות לבני הבית ולאשה.

<br class="Apple-interchange-newline">#2
 lidor1050

lidor1050
 •  צוות לשעבר
 • 2301 הודעות
  • מונה תודות: 155 תודות
67
טוב
תמונה שפורסמה

#3
 shimonben

shimonben
 •  VIP
 • 2524 הודעות
  • מונה תודות: 120 תודות
91
טוב מאוד
תודה רבה איש :) בע"ה שיהיה שבוע טוב לכולנו

#4
 Mr.shmelo

Mr.shmelo
 •  חברים רשומים
 • 865 הודעות
  • מונה תודות: 127 תודות
2
רגיל
תודה אחי , אני מזל נחש :)
חח (המזלות החדשים)

#5
 IMAGINE

IMAGINE
 •  צוות לשעבר
 • 1996 הודעות
  • מונה תודות: 105 תודות
62
טוב
תודה על התחזית אייל :)

:thankyou:
0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים