עבור אל תוכן

המלצות חמות למשחקים ואפליקציות לאייפוד \אייפון\ אייפד

• אנא התחבר בכדי להגיב
5 תגובות לנושא זה

snoopkin

snoopkin
  •  חברים רשומים
  • 50 הודעות
    • מונה תודות: 1 תודות
0
רגיל
צריכים עזרה במציאת משחקים \ אפליקציות שיעברו את הזמן כשמשעמם לכם? הנה כמה המלצות :

נתחיל במשחקים- המשחקים פה הם משחקים לא הכי מוכרים כמו אנגרי ברדס ודודל ג'אמפ , אבל מהנים לא פחות:

הראשון - (יחסית מוכר) הוא המשחק "Modern Combat-BLACK PEGASUS"
המשחק הינו משחק יריות מגוף ראשון , שהגרפיקה שלו היא אולי הכי טובה שתוכלו למצוא לאייפוד\פון ואולי גם לאייפד (לא יודע אם אכן כיוון שאין לי אחד)

המשחק הוא המשך למשחק הראשון שלנקרא sand storm

המשחק פותח ע"י GAMLOFT אשר ידועה ביצירות המופלאות שלה למכשירים ניידים
במשחק אתם תשחקו  חייל שנקלע בשבי ( לא ברור ע"י מי- זה נראה  כמו שילוב של טורקים\פלסטינים\ רוסים) ובכל השלבים תילחמו בהם במפות שונות
המשחקיות יחסית לא משתנה כאשר ברוב השלבים תצטרכו פשוט להרוכ אוייבים ולפתוח\ לפוצץ דלתות..  בשלב אחד אתם תצטרכו להגן על כלי רכב ובשלב שאחריו תצטרכו לירות ממכונת הירייה שעל הגג של אותה המכונית

במשחק יש לא מעט נשקים (ישנם בערך 5-6 רובי סער ו3 רובי צלפים) , אם תתקרבו לאוייב ישנה אפשרות לדקור אותו עם סכין, וישנם 3 סוגי רימונים (רימון רגיל, הלם, ועשן)

השליטה במשחק ממש נוחה, חוץ מכאשר תהיו בקרב מול הרבה אוייבים וכל שניה תצטרכו לטעון ואז להחזיר את הכוונת ואז עוד פעם וכך זה נמשך...

הבינה המלאכותית במשחק- די מפגרת למען האמת אך לרוע  המזל רק בקבוצה שלנו:

בשעת קרב גם אם תיהיה עם 20 אנשים מהצבא שלך  נגד 700000 אנשים ( בהגזמה כן) אתה מהר מאד תמצא את עצמך יורה עליהם לבד, או שה"חברים" שלך ירו עליהם אבל לא ממש יפגעו.

כל זה רק בסינגל פלייר- יש גם מולטיפלייר
המולטיפלייר כולל 3 אפשדוריות של משחק:
באונליין עם אנשים אקראיים מהרשת
בWIFI עם חברים ברשת המקומית
ובBLUETOOTH עם חברים

המולטי פלייר מהנה אך די דומה לסינגל
הנה  גיימפלי אחד:

כל זה רק על משחק אחד הייתם מאמינים?

המשחק השני:

boost
המשחק BOOST פותחי ע"י  מפתחים אנונימים אשר יצרו אחת מחוויות המשחק הגדולות ביותר
העיקרון של המשחק ממש פשוט:

את\ה (השחקן) מעין "חללית" אם אפשר לקרוא לזה כך, מתקדם במהירות במנהרה של משבצות ( בחלק מהפעימם העולם פתוח)
ועל המשבצות מופיעים ריבעוים שאתה צריך להתחמק  מהם ע"מ לשרוד ובכל פעם  הקטע ניהיה יותר קשה

יש אפשרות של לקיחת מהירות( במשחק זה נקרא BOOST)  שמאפשרת לך לנוע יותר מהר, ובנוסף אם אתה מתנגש באחד המכשולים לא קורא לך כלום.
יש אפשרות של לקיחת עד 3 בוסטים

נכון, המשחק נשמע ממש מפגר אך הוא ממש מהנה וממכר - ממליץ עליו בחום!

במשחק שולטים בעזרת חיישני התנועה המובנים במכשיר שלכם, בעזרת הטיית המכשיר ימינה ושמאלה.
הנה גיימפלי קצר:

המשחק השלישי והאחרון להפעם:

המשחק GRAVITY GUY  לא הכי מהנה לשחק לבד, אח עם חברים הוא הכי  טוב שיש לקבוצה

במשחק אתם משחקים איש אשר יכול לשלוט בכוח הכבידה וולעבור מפלטפורמה לפלטפורמה בכל פוזיציה אפשרית.

על מנת להעביר את השחקן לפלטפורמה אחרת יש ללחוץ על המסך ובכך הוא יעבור
נשמע קל? אז זהו שלו...
במשך המשחק המסך נע מצד לצד ואתם תריכים לעמוד בקצב שלו ממשו כמו באייסי טאואר, רק שפה השחקן\נים מתקדמים הצידה ולא למעלה.
בנוסף ישנם מקומות אשר השחקן עלול ליפול
כמו שכבר ציינתי, הסינגל שלו לא ממש מהנה, אך לשחק עם חברים  זה המשחק הכי טוב שנוצר:

במשחק זה ניתן לשחק עד 4 אנשים, על אותו המכשיר אפילו אם הוא קטן!( אייפוד\ פון ולא רק אייפד)

איך משחקים לארבעה? ישנם ארבעה שחקנים אשר רצים מצד לצד, וכל שחקן בצבע שונה. בפינות המסך ישנם קווים בצבעים שונים (קו לכל שחקן) ומספיקה לחיצה אחת על מנת להעביר את השחקן פלטפורמה.

הנה גיימפלי של הסינגל

:http://www.youtube.com/watch?v=40QrGmz15JA

הנה של המולטי ( אומנם על אייפד ואני מבטיח שעל המכשירים הקצת יותר קטנים -אייפוד ואייפון זה מהנה לא פחות)

זה הכל להפעם פעם הבאה (ואני מקווה שתיהיה) אני יעשה סיקורים לאפליקציות ומשחקים שונים פשוט אני ממש ממהר

אני הכנתי לבד ו  והשקעתי והכל עבור פורום ZSC

ד"א בבקשה תתעלמו משגיאות הכתיב הרבות כתבתי את זה בחמש עשרה דקות ולא הספקתי לערוך כי אני ממהר...

תהנו (:

sadowm

sadowm

ZSC FOR EVER

•  Owner
  • 8137 הודעות
    • מונה תודות: 693 תודות
364
מעולה
:thankyou2:

InferinaL

InferinaL
  •  חברים בכירים
  • 192 הודעות
    • מונה תודות: 36 תודות
19
רגיל
:thankyou2:

stewie

stewie

Andrés Iniesta <3

•  מנהלים
  • 3803 הודעות
    • מונה תודות: 381 תודות
451
מעולה
אחלה משחק
Fruit Ninja

נערך על-ידי moradi12, 04.02.2011 - 18:58 PM.

Phoenix

Phoenix
  •  חברים בכירים
  • 916 הודעות
    • מונה תודות: 152 תודות
133
מעולה
תודה מכיר את כולם חוץ מהשלישי נשמע נחמד ננסה ;)

yossi290

yossi290
  •  חסומים
  • 166 הודעות
    • מונה תודות: 32 תודות
6
רגיל
יש לי הכל חוץ מהשלישי

קיבל תודות על-ידי 1 משתמש:

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים