עבור אל תוכן

תחזית אסטרולוגית שבועית 23.01.2011


  • אנא התחבר בכדי להגיב
תגובה אחת לנושא זה

#1
 Gandolph13

Gandolph13
  •  VIP
  • 7295 הודעות
    • מונה תודות: 228 תודות
146
מעולה

23 ינואר עד 29 ינואר 2011

טלה
שבוע הקריירה, השקיעו יותר – תקבלו יותר. רצוי ליזום פעולות חדשות ולחפש אפיקים יצירתיים לקידומכם האישי. השתדלו לבלוט יותר כדי שהמעסיקים שלכם יקדמו אתכם, אל תתביישו לנהוג בדרכים אסרטיביות יותר. בתחום המשפחה זקוקים לעצתכם, נהלו שיחות עומק ושיתוף עם בני הדור הצעיר, רצוי לצאת לפעילות חברתית משפחתית מגבשת. בקרוב תשמעו בשורה משמחת שתגרום לכם נחת.

שור
תנו דעתכם לא להלאות את בני זוגכם ואת מכריכם בגלל פטפוט יתר, להגנות וטרדנות אינן תכונות ברוכות. שמרו את סודותיכם לעצמיכם, אל תתנו מבטחכם בחברים, שלא תמיד דורשים את טובתכם. ובכלל, רצוי לסנן  מספר חברים הנוהגים בצביעות מאחורי גבכם. התמקדו יותר בפיתוח חברויות נפש ופחות בחברים תועלתניים. מבחינת הקריירה אתם עושים חיל, וצפוי לכם קידום בחודש הקרוב.

תאומים
שבוע לפריצת דרך בקריירה, אתם במיטבכם, מכירים בערככם עוד דחיפה ותגיעו לפסגת החלומות. אך מה חבל שבדרך לשם אתם שוכחים את האהבה ואת החברים. החיים האמיתיים הם שילוב של קריירה, משפחה וילדים. הפנויים שביניכם רצוי שימהרו וימסדו את חייהם. זכרו, אוכל ביתי עדיף אלף מונים על אוכל במסעדות. המשיכו לחייך לחיים והחיים ימשיכו לחייך אליכם.

סרטן
השבוע נכונו לכם פעילויות חברתיות ענפות. אתם תוזמנו למסיבות ובעיקר לאירועים "סוחטי כיס",כלכלו צעדיכם בתבונה, רצוי לדלל את מספר היציאות, פן תתרוששו. התחום הרגשי והרגשני בולט במיוחד עכשוו, בני מזל סרטן הפנויים יוכלו למצוא בנות זוג מתאימות. מי שתכנן להחליף מכונית או בית, יצטרך לדחות כל עשייה לחודש הבא. רצוי להציב גבולות לחברים הסוחטים את כל לשדכם מבלי "תמורה".  

אריה
קיימת בכם נטייה למדון ולהרס עצמי, נסו לבלום התפרצויותיכם, מה גם תכונה זו הורסת כל חלקה טובה בשותפויות ובעסקים.  רצוי להפעיל חשיבה מעמיקה טרם קבלת החלטות ואולי כדאי להתייעץ עם בעלי מקצוע, אל תתיימרו להבין בכל תחום, תנו ליועצים מומחים לייעץ לכם. אתם עשויים לגלות, כי עצה טובה בתזמון הנכון תקצר עבורכם את הדרך.  בתחום הלימודי עוד לא מיציתם את הפוטנציאל שלכם. זה הזמן להירשם ללימודים גבוהים אולי אפילו בחו"ל.

בתולה
השבוע תחושו רגשות סוערים ותסכול המלווה בתחושת פספוס, זה זמן מה אתם מסתובבים עם תחושה שאינכם מוערכים כפי שהינכם ראויים, בעבודה מנסים להצר את צעדיכם, דבר שאינו מאפשר לכם לבטא את כישרונותיכם  הברוכים. עליכם לנסות לנהוג ביתר אסרטיביות ולדרוש את מרחב הפעולה כדי להוכיח את יכולותיכם האמיתיות. מאידך בבית אתם חשים את כובד האחריות ואת הפחד שאינכם עונים על המצופה מכם.

מאזניים
השבוע אתם פאסיביים במיוחד, אל תאשימו את החורף ואת הקור, הלאות שלכם נובעת מתסכול בעבודה ובקריירה, קומו ועשו למען עצמכם! אל תחששו להחליף עבודה או להירשם ללימודים גבוהים. תוכלו אפילו לעבור לעיר אחרת כלשון הפתגם "משנה מקום – משנה מזל", רצוי לשתף בהחלטות הרות גורל את בני המשפחה המורחבת או להיעזר בידידי נפש, מכל מקום חובה לצאת מהאדישות המכרסמת ולהתחיל לפעול.  

עקרב
שבוע רווי מתחים בבית ובעבודה, גם המצב הכלכלי אינו מזהיר במיוחד, שימרו על הבריאות שלכם, גם לא תזקנה מספר בדיקות רפואיות עונתיות. עליכם לרסן את האימפולסיביות שלכם למען בריאותכם. גישה מתונה יותר לחיים תניב תוצאות טובות יותר בכל מעשה ידיכם. רצוי להשקיע יותר בבני המשפחה בעיקר בצעירים שבהם הם זקוקים לחיזוק שלכם. נכונו ימים טובים ורגועים יותר במהלך השבועות הבאים.

קשת
נראה, כי בשבועות האחרונים אתם כורעים תחת הנטל, ועומס המטלות שהצבתם לעצמכם הוא רב. היעזרו בסבלנות והאמינו בברכה שבמעשי ידיכם העומס והנטל הוא מצב זמני. התחושה, כי כל דבר שאתם נוגעים בו רוקם עור וגידים, גורמת לכם להתפתחות והעצמה. תיאלצו לתת לעניינים לזרום מבלי להאיץ בהם. זכרו, כי  לדברים יש תזמון משל עצמם. בינתיים השקיעו את כל כולכם בעיסוק בתחביבים שלכם.

גדי
גדיים, זהו שבוע מצוין לעסקים, אולם אם תירדמו על המשמרת ואם תמשיכו לדלג על שני הסעיפים, לא תגיעו לשום מקום. כל שנדרש מכם הוא יתר אסרטיביות ויתר החלטיות. מאורע משפחתי משמח מדפק על סף דלתכם, תידרשו לכך כספים רבים, רצוי להתחיל לחסוך כספים ולקמץ בהוצאות. מבחינה חברתית אתם בשיא, רבים מבקשים את קרבתכם הנעימה, נסו לא לקפח בשל כך את בני המשפחה.

דלי
דליים, מומלץ לעסוק בפעילות ספורטיבית, בעיקר ספורט המתמקד בסיבולת לב-ריאה. המתחים של השבועות האחרונים לא מיטיבים עמכם. רצוי גם להשקיע במנוחה ובתזונה נכונה. נופשון קצר יהא מבורך, אך היזהרו מפזרנות יתר. המבקשים לעבור דירה, מוטב, כי ימתינו לחודש הבא, ההזדמנויות תהיינה טובות יותר. בתחום הקריירה ניכרת נסיקה איטית אבל מבטיחה.

דגים
למרות שבדרך כלל אתם נעימים וחביבים, השבוע מסתמנת נטייה לווכחנות, לעימותים ולמריבות. השתדלו לשמור על קור רוח כדי לא לאבד חברים טובים. השתדלו להיות פחות צודקים ויותר חכמים. באופן מתמיה אתם עלולים להימשך לגורמים מניפולטיביים, העלולים לדרדר אתכם מבחינה כספית. היזהרו מנוכלים! התמקדו יותר בבני המשפחה, הצעירים שבהם זקוקים לתמיכה רגשית מיוחדת. תנו עדיפות לצד הרגשי שלכם. חשוב לסגור מעגלים שנשארו פתוחים רגשית ומקצועית. הבהירו עמדותיכם ושתפו בתוכניותיכם. הקשיבו לאינטואיציה ולתחושה הפנימית שלכם לגבי אנשים שאיתם אתם בקשר.#2
 shimonben

shimonben
  •  VIP
  • 2524 הודעות
    • מונה תודות: 120 תודות
91
טוב מאוד
תודה רבה
0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים