עבור אל תוכן

רכילות |ארת'ה פרנקלין: בעיות הבריאות נפתרו

• אנא התחבר בכדי להגיב
2 תגובות לנושא זה

Bgirlpica

Bgirlpica
  •  צוות לשעבר
  • 1733 הודעות
    • מונה תודות: 36 תודות
33
בינוני
תמונה שפורסמה

בהמשך לפרסומים קודמים, ארת'ה פרנקלין פתוחה יותר לדבר על הנושא לאחר  הודעות בדבר ניתוח מסתורי שעברה בחודש האחרון, למרות שהיא עדיין מסרבת  לענות על שאלת מליון הדולר, כך מדווח מגזין "פיפל".

"אני לא  מתכוונת אפילו להתייחס לזה", פרנקלין, 68, אומרת ל"JET" על פרסומיה כי היא  מתמודדת עם מחלת הסרטן. "אני לא חייבת לדבר על הבריאות שלי עם אף אחד, חוץ  מהרופאים שלי". אך הוסיפה כי "הבעיה נפתרה".

תמונה שפורסמה

לא ברור מה אומרת ההצהרה האחרונה, - כלומר, האם היא סובלת מאותה מחלה  ארורה שלקחה את חייו של פטריק סוויזי בשנת 2009, אך נראה שמלכת שירי הנשמה  פשוט לא מוכנה לדבר על הנושא.

"אני לא כזאת שתדבר על מצבי הבריאותי האישי", אמרה. "יש הרבה אנשים שידברו על הכל, כל עוד מישהו יקשיב. כזו לא ארת'ה".

תמונה שפורסמה

בהתייחס לאירועים, הזמרת לעומת זאת, מפצירה באוהדיה ללכת להיבדק: "אם  קורה לכם משהו לא רגיל וזה משהו שאתם יודעים שלא אמור לקרות, לכו לרופא  שלכם", אומרת פרנקלין. "היו נחושים לדעת מה קורה".

הזמרת הודתה  לכל מעריציה על התמיכה: "אני רוצה להודות לחברים, למעריצים ולכל תומכיי  שהתפללו למעני ושלחו לי כרטיסי ברכה נפלאים ופרחים. בבקשה כבדו את פרטיותי  בעוד אני מתאוששת".

פרסום: בן חכים.

Gandolph13

Gandolph13
  •  VIP
  • 7279 הודעות
    • מונה תודות: 228 תודות
146
מעולה
תודה על הפרסום ירדן :yellowbul:

shimonben

shimonben
  •  VIP