עבור אל תוכן

מידע על החסימות שהספקיות בארץ עושות

• אנא התחבר בכדי להגיב
12 תגובות לנושא זה

lidor1050

lidor1050
  •  צוות לשעבר
  • 2301 הודעות
    • מונה תודות: 155 תודות
67
טוב
היום רוב הספקיות בארץ עושות בעיות בהורדות ומתערבות בשיתוף קבצים אז בשביל שתדעו אם חוסמים אותכם הבאתי פה מידע על החסימות שהם מבצעות  
בזק בינלאומי: בבזק בינלאומי החסימה שהיא מבצעת זה חסימת הגישה של הטראקר לטורנט ככה שרוב הטורנטים שאתם מורידים משם  יהיה על אדום ולא יסוגל להוריד ולעלות ותופיע אצלכם השגיאה "לא מחובר(זמן עבר)" עכשיו השגיאה הזאת יכולה להיות גם מדברים אחרים שחוסמים כמו פיירוול אז תבדקו אבל אם אתם בבזק בינלאומי ובדקתם אז זה הם שחוסמים אותכם.. תמונה:
תמונה שפורסמה  
פתרון: לעשות  חבילה של גיימר ואז תראו איך אין לכם עוד חסימות..
החבילה היא בערך 15 שקל בחודש
  012 סמייל: החסימה של 012 היא שמשעות הצהריים ועד שעות הלילה קבוע הם חוסמים ומאיטים את שיתוף הקבצים בצורה משמעותית סרטון שמוכיח את זה:

הפתרון: אתם יכולים לנסות לעשות חבילת גיימר(אני לא בדקתי) ואולי זה יפתר..  
בנטוויז'ן גם מתערבים בשיתוף קבצים ועושים ועושים חסימות ואתם יכולים לנסות אצלהם את טאג 4 שזה בלי חסימות אבל עולה פי 3  
בקשר לשאר הספקיות אני לא יודע אם הם חוסמות ואיך הם חוסמות  אז עם אתם רוצים להשתמש בשיתוף קבצים בכיף ובלי בעיות אז הכי טוב לקנות שרת אבל אם לא מתאים לכם אתם יכולים לנסות את הפתרונות שכתבתי או  שאתם יכולים להישאר רגיל עם חסימות באשכול הזה:
  http://www.zsc.co.il...showtopic=27513
אתם יכולים לבחור בסקר איזה ספקית אתם חושבים הכי טובה ועושה הכי פחות בעיות

נערך על-ידי shimonben, 06.01.2011 - 22:58 PM.

IMAGINE

IMAGINE
  •  צוות לשעבר
  • 1998 הודעות
    • מונה תודות: 106 תודות
63
טוב
טריפל C  ושאר החברות  , לא חוסמות את השיתוף מהסיבה שהן מציעות מסלולים ללא התחייבות , הן יודעות שהלקוח יכול להתנתק מהן מתי שהוא רוצה .
אבל החסרון של החברות הקטנות האלו, הוא שהן קונות רוחב פס מחברות גדולות שיש ברשותן חוות שרתים בארץ ובעולם, כמו בזק בינלאומי .
ואז אחרי שמצטברים לקוחות אצל החברות הקטנות האלה נוצרת אצלם בעיה של מהירות שהם לא יכולים לספק לכלל הגולשים, במיוחד המורידים הכבדים .

תודה על המידע לידור :)

titan35

titan35
  •  צוות לשעבר
  • 2275 הודעות
    • מונה תודות: 138 תודות
134
מעולה
תודה על המידע

sadowm

sadowm

ZSC FOR EVER

•  Owner
  • 8137 הודעות
    • מונה תודות: 693 תודות
364
מעולה
:sorry:  tanx

The-Dicktator

The-Dicktator
  •  חברים רשומים
  • 1970 הודעות
    • מונה תודות: 68 תודות
54
טוב
תודה מידע חשוב לאנשים כמונו :)

shimonben

shimonben
  •  VIP
  • 2524 הודעות
    • מונה תודות: 120 תודות
91
טוב מאוד
תודה רבה על המידע, אני כרגע בטריפל C ויש לי אחלה מהירות העלאה והורדה ללא חסימות, אבל אני כן סובל מקשיים בניווט בחלק מהאתרים שנובעים מבעיות פלאש שנגרמות הרבה פעמים כמו בשימוש בפרוקסים למסינים יותר שמביניכם זה יגיד משהו אני בטוח

vista

vista
  •  VIP
  • 2575 הודעות
    • מונה תודות: 10 תודות
28
רגיל
:bow: :rotstar2_e0:

anonymous19852010

anonymous19852010
  •  חברים רשומים
  • 16 הודעות
    • מונה תודות: 0 תודות
1
רגיל
אני יענה אל מה שכתבתה בכמה הבטים:

1. אני משתמש בחשבון ספק גיימר ב 014 עולה תוספת של 25 ש"ח ללא התחייבות , זה עולם אחר משפר את המהירויות בכל הטראקרים שווה ביותר !!
2. רק שתדעו לכם כולם חוסמות תעבורת שיתוף קבצים ( יש כאלו שיותר ויש כאלו שפחות ) הפיתרון הוא לנסות להסוות את התעבורה שתור תעבורת שיתוף קבצים ( זה ניתן לעשות כמובן ע"י הגדרת הביטורנט בצורה נכונה , לצערי שכחתי אך עושים את זה )
בכל מקרה ב 014 אף פעם לא היו לי יותר מדיי בעיות של הגבלת שיתוף קבצים ואני איתם כבר כמה שנים טובות !!

lidor1050

lidor1050
  •  צוות לשעבר
  • 2301 הודעות
67
טוב

צפה בהודעהanonymous19852010, ב-07.01.2011 - 02:50 AM, אמר:

1. אני משתמש בחשבון ספק גיימר ב 014 עולה תוספת של 25 ש"ח ללא התחייבות , זה עולם אחר משפר את המהירויות בכל הטראקרים שווה ביותר !!
2. רק שתדעו לכם כולם חוסמות תעבורת שיתוף קבצים ( יש כאלו שיותר ויש כאלו שפחות ) הפיתרון הוא לנסות להסוות את התעבורה שתור תעבורת שיתוף קבצים ( זה ניתן לעשות כמובן ע"י הגדרת הביטורנט בצורה נכונה , לצערי שכחתי אך עושים את זה )
בכל מקרה ב 014 אף פעם לא היו לי יותר מדיי בעיות של הגבלת שיתוף קבצים ואני איתם כבר כמה שנים טובות !!

אני יודע אחי מאז שעשיתי חשבון גיימר בבזק בינלאומי כבר אין לי בעיות..
אבל אני רוצה שאנשים ידעו שחוסמים אותם ושלא יחשבו שזה ככה אצל כולם או שיש בעיה אצלם במחשב אתה מבין
ובקשר להגדיר את היוטורנט בצורה נכונה נראה לי אתה מתכוון בהעדפות - ביטורנט שההצפנת פרוטוקול יהיה מאופשר

Effectively

Effectively
  •  צוות לשעבר
  • 2514 הודעות
    • מונה תודות: 88 תודות
75
טוב מאוד
:thankyou2:

smasher7

smasher7
  •  צוות לשעבר
  • 618 הודעות
    • מונה תודות: 56 תודות
60
טוב

צפה בהודעהanonymous19852010, ב-07.01.2011 - 02:50 AM, אמר:

רק בשביל המידע, משלמים גם 20 ש"ח עם התחייבות וכמו שרשמת, 25 ש"ח ללא התחייבות. (ואי אפשר שיהיה לך חבילת גיימר וגם SAFENET.. אז פשוט מחליפים ותאמינו לי שזה שווה!)
לפני חצי שעה סיימתי לדבר עם הנציג ובאמת עולם אחר חחח הכול פשוט רץ לי ממש מהר!!

lidor1050

lidor1050
  •  צוות לשעבר
  • 2301 הודעות
67
טוב

צפה בהודעהsmasher7, ב-09.01.2011 - 15:26 PM, אמר:

רק בשביל המידע, משלמים גם 20 ש"ח עם התחייבות וכמו שרשמת, 25 ש"ח ללא התחייבות. (ואי אפשר שיהיה לך חבילת גיימר וגם SAFENET.. אז פשוט מחליפים ותאמינו לי שזה שווה!)
לפני חצי שעה סיימתי לדבר עם הנציג ובאמת עולם אחר חחח הכול פשוט רץ לי ממש מהר!!

שעשיתי את החשבון גיימר הם אמרו שאין על זה התחייבות
ומזה SAFENET?

smasher7

smasher7
  •  צוות לשעבר
  • 618 הודעות
    • מונה תודות: 56 תודות
60
טוב
SAFENET חוסמת לך אתרים שיש חשש שיש בהם ווירוסים.. אישית יש לי אחלה אנטי ווירוס מקורי אז אין לי בעיה עם זה.

נערך על-ידי smasher7, 09.01.2011 - 17:13 PM.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים