עבור אל תוכן

בדיחות נחמדות

• אנא התחבר בכדי להגיב
אין תגובות לנושא זה

Gandolph13

Gandolph13
  •  VIP
  • 7263 הודעות
    • מונה תודות: 228 תודות
146
מעולה
1.סבתא פולניה נותנת הוראות לנכד שלה שמגיע לבקר עם אשתו:
"אתה בא לדלת הראשית של הקומפלקס, אני בדירה 1402 . באינטרקום בכניסה אתה  לוחץ עם המרפק על הכפתור של 1402 ואני אפתח לך. אחר-כך אתה מגיע ללובי,  ומצד שמאל יש מעלית. עם המרפק תלחץ על הכפתור של קומה 14. כשתגיע לקומה  הדירה שלי מצד ימין. עם המרפק תלחץ על הפעמון ואני אפתח לך.
"סבתא - זה נשמע מאוד פשוט, אבל למה ללחוץ עם המרפק?"
"מה - אתם באים בידיים ריקות????"

2.שני כורדים הולכים בגן ציבורי פתאום הם רואים כורדי אחד שיושב בתוך קיאק וחותר עם משוטים על הדשא.
הכורדי אומר לחבר שלו: תראה את הדפוק הזה חותר באמצע הדשא רק בגללו צוחקים הרבה על הכורדים.
עונה לו הכורדי השני: תאמין יש לו מזל אם היה לי בגד ים הייתי נכנס ודופק לו מכות...

3האישה אומרת לגבר: "הצעת הנישואין שלך מרגשת אותי מאוד, אבל בכל זאת, האם אינך נחפז? הרי אתה מכיר אותי רק יומיים?!"
הגבר משיב לה: "כן, אבל כבר שלוש שנים אני עובד בסניף שבו אביך מנהל את חשבון הבנק שלו..."

4איזה אחד טחון עובר לגור בבית ענק עם בריכה והכל.הוא עושה חנוכת בית, מן מסיבה כזאת לכבוד הבית החדש.
שכולם כבר הגיעו הוא מבקש מכולם לצאת לבריכה, כולם
יוצאים לבריכה והם רואים בריכה גדולה מלאה בכרישים,
תנינים, דגי פירנה וכל מיני חיות מסוכנות כאלה.
בעל הבית אומר לכולם-מי שמצליח לשחות את כל האורך של הבריכה הזאת אני מביא לו את הבית החדש שלי!
כולם בשקט אף אחד לא מדבר...אחרי איזה שתי דקות ככה
בעל הבית אומר-מי שיצליח לשחות את כל הבריכה הזאת
אני מביא לו גם את הבית החדש וגם את המטוס הפרטי שלי!
כולם בשקט ככה איזה חמש דקות, בעל הבית אומר עוד פעם-
מי שיצליח לשחות את כל הבריכה הזאת אני יביא לו גם את הבית
החדש שלי גם את המטוס הפרטי וגם את ידה של בתי!
כולם בשקט ככה איזה שתי דקות, פתאום רואים איזה גמד קופץ
למים ככה מצליח להשתחל ולהאבק עם כל החיות, האיש הזה
בא יוצא מהמים ככה פצוע, כולו גמור.
בעל הבית בא אליו ואומר לו-כל הכבוד לא חשבתי שאף אחד יעשה את זה, ואז הוא שואל אותו מה אתה רוצה קודם-את הבית את המטוס או את בתי?
הגמד הזה אומר לו אני לא רוצה שום דבר אני רק רוצה מי הזבל שדחף אותי למים!!!

5.פיראט אחד עם רגל עץ, קרס במקום יד אחת ורטייה בעין
נכנס לפאב ומתיישב בבר...

האיש שיושב לידו שואל אותו:
האיש: איך קיבלת את הרגל העץ?
הפיראט: פעם אחת נפלתי למים וכריש אכל לי את הרגל...
האיש: איך קיבלת את הקרס?
הפיראט: באחד הקרבות שהיו לי מישהו חתך לי אותה עם החרב שלו... האיש: איך קיבלת את הרטייה?
הפיראט: פעם אחת, בלב ים, ציפור חירבנה לי לתוך העין...
האיש: זה מה שהרס לך את העין?
הפיראט: לא, פשוט שכחתי שיש לי קרס...

6.ביום בהיר אחד יצאה הבלונדינית שלנו לרכב על סוס ברגע שהיא עלתה על הסוס  הוא התחיל לדהור מהר והיא לא הצליחה לעצור אותו כל מה שהיא עשתה לא עזר  ומהירותו הלכה וגברה עד שהיא נפלה ממנו, ובנס לא קרה לה כלום. הבעיה היא  שאחת הידיים של הבלונדינית נקשר לחבל, וכשהסוס המשיך לדהור הראש שלה כל  הזמן נחבט בקרקע היא חשבה שהיא מאבדת כל תקווה, עד שהגיע מנהל הקניון  והוציא את התקע מהחשמל...

7.איך יודעים שבלונדינית הייתה ליד המחשב? תשובה: יש גבינה צהובה ליד העכבר

8.ארנב אריה וצב יושבים מתחת לעץ ועושים הגרלה מי ילך ויקנה להם סיגריות,  הצב יצא והלך לקנות. עבר יום, עברו יומים והצב עדיין לא חזר, הם חיכו כבר  שנה עברו שנתיים והם אומרים: איפה הצב המפגר הזה כמה זמן לוקח לקנות  סיגריות? פתאום יצא הצב מהשיחים ואמר: עוד פעם תקללו אני לא אקנה לכם  סיגריות!

9.איש אחד בא לחנות נעליים ואומר בשיא האיטיות:
"א נ י צ ר י ך מ י ד ה א ר ב ע י ם . . ."
המוכר זוכר שהיה עוד זוג אחד של ארבעים ומחפש בכל החנות עד שאחרי איזה שעתיים הוא מוצא ואומר:
"הנה"
אומר האיש:
". . . ו ש ל ו ש . . ."

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים