עבור אל תוכן

עוד בדיחות טובות להיום

• אנא התחבר בכדי להגיב
2 תגובות לנושא זה

Gandolph13

Gandolph13
  •  VIP
  • 7295 הודעות
    • מונה תודות: 228 תודות
146
מעולה
1.בעל ואישה נוסעים לצפון לחופשה בצימר,הם הגיעו,היה מאוחר והיו עייפים מהנסיעה.
הם הלכו לישון ופתאום האישה צועקת בבהלה "ראיתי איילה בחלון"!
הגבר עונה לאשתו:
א.זה לא חלון זה מראה.
ב.זה לא איילה זה פרה!

2.לאיזה אחד היה זין באורך 50 ס"מ, אז הוא הלך לרופא ושאל "איך אפשר לקצר?"  אז הרופא אמר לו "יש באיזה אגם צפרדע קסומה, כל פעם שהיא תגיד לך לא, אז  הזין יקטן ב10 ס"מ" אז הוא הלך לצפרדע ושאל אותה: "רוצה להתחתן איתי?" אז  הצפרדע עונה : "לא!" נשארו לו 40 ס"מ אז הוא שואל אותה שוב אם היא רוצה  להתחתן איתו, שוב פעם היא אומרת "לא!" ונשארים לו 30 ס"מ אז הוא אומר לעצמו  בלב "עוד "לא" אחד ואני מסודר, מספיקים לי 20 ס"מ" אז הוא שואל את הצפרדע  שוב אם היא רוצה להתחתן איתו אז הצפרדע עונה לו בעצבים: "אמרתי לך כבר לא  לא ולא"

3.איש אחד עם הרבה מאוד בעיות בריאותיות הולך לרופא ושואל אותו "מה אני  צריך לעשות?" הרופא: "לך לים המלח ותעשה אמבטית בוץ." החולה: "זה יעזור?"  הרופא: "לא, אבל זה יעזור לך להתרגל לאדמה..."

4.דניאל בא לפסיכיאטר, שואל אותו הפסיכיאטר: דניאל,אפשר לקרוא לך בקיצור דני? דניאל: אפשר לקרוא לך בקיצור פסיכי?

5.הרופא: יש לי שתי בשורות לספר לך, אחת רעה ואחת רעה מאד. החולה: תתחיל  ברעה: הרופא: יש לך עוד שבוע לחיות. החולה: מה כבר יכול להיות יותר רע מזה?  הרופא: אז זהו שכבר שישה ימים אני מחפש אותך בשביל לספר לך את זה!!!

6.לדני היו המון כינים בראש והוא לא ידע איך להפטר מהן אז הוא הלך לרופא  והרופא אמר לו לשים את הראש במים קרים וכך לישון כל הלילה. זה מה שדני עשה,  הוא היה בטוח שהוא נפטר מהכינים אך בבוקר למחרת הוא שמע כינה אחת אומרת  לחברתה: איזה קור נורא היה אתמול- אבל לא נורא, שרדנו. דני הלך לרופא וסיפר  לו את זה. הרופא אמר לו לשים את הראש במים חמים ולישון כך כל הלילה בטענה  שזה יותר יעיל מהמים הקרים. זה מה שדני עשה, הוא הפעם היה בטוח שהוא נפטר  מהכינים אבל שוב הוא שמע כינה אחת אומרת לחברתה: איזה חום נורא היה אתמול-  אבל לא נורא, שרדנו. דני הלך לרופא וסיפר לו זאת, הרופא התעצבן ואמר לו:  תדפוק את הראש שלך בראש של מישהו אחר ואז תפטר מהכינים! זה מה שדני עשה.  הפעם הוא היה בטוח שהוא נפטר מהכינים אבל שוב הוא שמע כינה אחת אומרת  לחברתה: איזה מלחמה קשה היתה אתמול, אבל לא נורא שרדנו ואפילו לקחנו  שבויים.

titan35

titan35
  •  צוות לשעבר
  • 2275 הודעות
    • מונה תודות: 138 תודות
134
מעולה
חחחח אחת לפני האחרונה טובה

shimonben

shimonben
  •  VIP
  • 2524 הודעות