עבור אל תוכן

www.waffles.fm חזר, אבל ניראה לי הם איבדו את היוזרים

• אנא התחבר בכדי להגיב
5 תגובות לנושא זה

sadowm

sadowm

ZSC FOR EVER

•  Owner
  • 8137 הודעות
    • מונה תודות: 693 תודות
364
מעולה
האתר חזר אחרי שאיבד חלק מהדטא שלו אבל אני לא מצליח להכנס אליו, אומר היוזר לא קיים

TheZohan

TheZohan
  •  צוות לשעבר
  • 788 הודעות
    • מונה תודות: 32 תודות
19
רגיל
אמרו שהמשתמשים והסטאטים לא נפגעו, תנסה לשחזר סיסמא כי אני מצליח להיכנס..

TheZohan

TheZohan
  •  צוות לשעבר
  • 788 הודעות
    • מונה תודות: 32 תודות
19
רגיל

ציטוט

Aaaand we're back! 2010-12-05 21:26:04 Thank you for your patience while we sorted things  out. We suffered three hard drive failures on Wednesday and it has been a  lot of work to get the site back up without any loss of data.  Fortunately, it seems that we've achieved that goal. Thanks to Mr. J's  extremely long hours over the past few days, we're back online and back  to normal. Rest assured that we will do everything we can to make the  site more resilient to this type of situation, should it happen again.  (can't ever rule out freak accidents, it seems) The regular maintenance  scheduled for Dec. 4th was of course also carried out during this  downtime.

Thank you, Mr. J, for all of your hard work and dedication. It normally goes unnoticed, but not this time! תמונה שפורסמה

Now let's get back to it!

[Edit] We still have some bugs to work  on, the most obvious of which has to do with the tracker. It's being  looked at; in the meantime, please refrain from force-announcing your  clients, and otherwise just hang in there. We'll update here once it's  deemed fixed.

[Edit 2] The tracker is in much  better shape now. There remains a few details to chase down (such as  logouts), but we're pretty much there. Thank-you for your patience.

sadowm

sadowm

ZSC FOR EVER

•  Owner
  • 8137 הודעות
    • מונה תודות: 693 תודות
364
מעולה
לו רק ידעת איזה פרטים הם מבקים לשיחזור סיסמא
מי הזמין אותך
תאריך ההזמנה
והפאסקי שלך WTF מי זוכר מה הפאסקי שלו   :4a327eeb2e845ed9: