עבור אל תוכן

עוד כמה בדיחות טובות

• אנא התחבר בכדי להגיב
אין תגובות לנושא זה

Gandolph13

Gandolph13
  •  VIP
  • 7263 הודעות
    • מונה תודות: 228 תודות
146
מעולה

שיכור אחד חוזר הביתה מלילה שלם בבר אז הוא אומר לעצמו"וואי אני חייב לחרבן" טוב אז הוא הולך פותח תדלת ורואה שהאור נדלק אז הוא אומר לעצמו:"וואי משו חדש האור נדלק כשפותחים תדלת" אז הוא חרבן ויצא אז הוא סגר תדלת וראה שהאור נכבה אז הוא אומר "וואי עוד משו חדש האור נכבה כשסוגרים תדלת" טוב אז הוא הלך לישון ובבוקר אז בוא קם כי אשתו צועקת "מי חירבן לי במקרר!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

לד אחד קם בלילה לשתות ואז תופס את אמא שלו מלטפת תציצי שלה מול המראה ואומרת"אני רוצה גבר אני רוצה גבר" ואז הוא הלך לישון טוב לילה אחרי הוא גם קם לשתות ושוב תפס את אמא שלו מול המראה ואומרת "אני רוצה גבר אני רוצה גבר"ואז הוא הלך לישון
לילה אחרי זה הוא תופס את אמא שלו אם גבר והוא רץ לחדר שלו מלטף תציצי שלו וצועק "אני רוצה אופניים.אני רוצה אופניים!!!!"

ער אחד מתכונן לצאת למועדון ובדרך החוצה אבא שלו עוצר אותו ואומר לו :"בני היום אני מסכים לך לשתות" אז הבן אומר לו וואי תודה אבא והלך .
אז הוא קם בבוקר כולו סגול הכל כואב לו והוא שואל את אבא שלו:"אבא אתה אמרת לי שאני יכול לשתות?" אז האבא שלו אומר"בני כשחזרת הביתה שיכור מהתחת אמרתי לא נורא ,כשקיללת את אמא שלך לא אמרתי כלום אבל כש נעמדת על השולחן חירבנת תקעת שם גפרורים ואמרת " "זה קיפוד והוא הולך לגור אתנו כבר לא יכולתי לסבול את זה !!!!!!!!!!!!

מנהיג הערפדים מזמן אליו את 3 בניו ערפדים , הוא אומר שמי שיחזור עם הכי הרבה דם ינצח ויזכה להיות היורש שלו , הראשון עף וחוזר עם מלא דם , שואלים אותו איך הוא השיג את זה והוא אומר :"רואים את העץ הזה? מאחוריו יש כפר , עפתי ומצצתי דם לכל מי ששם" , השני עף וחוזר עם ים של דם, שואלים אותו איך הוא השיג את זה והוא אומר: "רואים את העץ הזה? מאחוריו יש כפר ומאחורי הכפר יש עיר , עפתי ומצצתי דם לכל מי שבעיר" , השלישי עף וחוזר עם כמות פי שתיים מה האחים שלו, אביו מתרשם ושואל :"בני , מאיפה כל הדם הזה?" , הערפד:"רואים את העמוד הזה ששם? אני לא ראיתי...."

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים