עבור אל תוכן

רופא בכיר חשוד בפרשת ניסיון החטיפה לרומניה


 • אנא התחבר בכדי להגיב
תגובה אחת לנושא זה

#1
 Effectively

Effectively
 •  צוות לשעבר
 • 2514 הודעות
  • מונה תודות: 88 תודות
75
טוב מאוד
על פי  החשד, מנהל מחלקה בבית חולים ירושלמי הזריק חומר מטשטש לבקשת אביה של  הצעירה הבריטית - וטס לחו"ל אחר כך. המשטרה מחפשת גם את אחיה של בת ה-21,  שסייע להוריה בניסיון לחטוף אותה. הצעירה: "שמו לי משהו לבן בקולה"

פרשת ניסיון חטיפת הצעירה הבריטית מתרחבת, וכעת החשד מופנה לרופא בכיר בבית חולים בירושלים. לאחר שבשבוע שעבר הוגש נגד הורי הצעירה בת 21 כתב אישום בגין הניסיון האלים לחטוף אותה לרומניה, ל-ynet נודע כי שני חשודים נוספים טרם נעצרו.

  

אחד מהם הוא מנהל מחלקה בבית חולים בירושלים, החשוד כי בשעת ערב מאוחרת  הזריק לה חומר מטשטש, לבקשת האב ותמורת סכום כסף שקיבל ממנו. מבדיקת המשטרה  עולה כי הרופא טס לחו"ל זמן קצר לאחר המקרה, וכעת הוא דרוש לחקירה. לפי  החשד, הרופא ביצע את המעשה בבית החולים.

  

המשטרה מנהלת מצוד גם אחרי אחיה של הצעירה, תלמיד ישיבה מירושלים, שלקח  חלק פעיל בניסיון החטיפה האלים, וככל הנראה מסתתר בקהילה החרדית בירושלים.  החקירה ממשיכה להתנהל בפיקודו של ראש לשכת חקירות במרחב דן, רב-פקד רונן  שימרי.


תמונה שפורסמה

הוריה של הצעירה בבית המשפט. שילמו לרופא (צילום: דודו אזולאי)    

הצעירה הגיעה עם הוריה מלונדון לחופשת חגי תשרי בישראל, ועל רקע ריב  עימם עזבה אותם ועברה לגור אצל קרוביה בבני ברק. ההורים טענו כי למעשה היא  נחטפה לבני ברק ואף הגישו תלונה על כך במשטרת ירושלים. במקביל, בית המשפט  לענייני משפחה נעתר לבקשתה להוציא נגדם צו הרחקה מהם. במהלך חודש אוקטובר  ההורים ניסו לקחת את הילדה מאותם קרובים באופן פיזי, ניסיון שלא צלח.

  


האב הציע להיפגש, והורה לה להיבדק אצל לרופא
לפני כשבועיים, לאחר הפשרת היחסים בין הצעירה להוריהם, אביה הציע לה  להיפגש עימו בשעת ערב מוקדמת, וקנה לה מתנה. בשלב מסוים הוא הורה לה להיבדק  אצל רופא, או לחזור איתו ועם אשתו באופן מיידי לחו"ל. "נסעתי איתם באוטו  לירושלים", שחזרה בפני קרוביה, "ופתאום קיבלתי מהם קולה. בתחתית הבקבוק היה  משהו לבן ומריר. לא שתיתי והתחלתי לצעוק, עד שאחי עבר למושב האחורי וסתם  לי את הפה בכוח ביד שלו. כאשר הגענו למרפאה בירושלים המשכתי לצעוק ולהתנגד,  והרופא איים עלי שיאשפז אותי אם לא אפסיק".


תמונה שפורסמה

הצעירה. "הרופא איים שיאשפזו אותי אם לא אפסיק להתנגד"    

בשלב זה הוזרקו לצעירה שלוש זריקות של חומרים מטשטשים, וכדי להשלים את  המזימה הוריה קרעו לה את הגרביון, חבשו את רגלה בתחבושת והושיבו אותה על  כיסא גלגלים, איתו נסעו לנתב"ג. כאשר קרוביה מבני ברק הבחינו בחסרונה הם  מיהרו לדווח על כך למשטרה.

  


"הצעירה עדיין סובלת מצמרמורות בכל הגוף"
הצעירה כבר הייתה עם הוריה על מטוס חברת התעופה הרומנית טארום, סמוך  לשעה 01:00, דקות ספורות לפני ההמראה. היעד שנבחר נבחר בחופזה כחלק מהתכנית  לעזוב את ישראל לאלתר. השוטרים הצליחו לעצור ברגע האחרון את הטיסה, לעצור  את שני ההורים, ולהעביר את הצעירה לבית החולים שיבא בתל השומר. היא אושפזה  שם מחוסרת הכרה וכשהתאוששה שחזרה בפני החוקרים את המסלול שעברה, והובילה  אותם למקום אליו הובלה בירושלים.
  

שני ההורים, כבני 60, עדיין עצורים וממתינים לתחילת משפטם. אחד מקרובי  משפחתה אמר היום ל-ynet: "היא עדיין מתאוששת וזקוקה לשקט נפשי. אנשים  מסוימים מנסים להעלות רגשי אשם כלפי הצעירה במקום להבין שיש לתמוך בה ולתת  לה זמן לרפא את עצמה מהטראומה שכנראה תרדוף לכל החיים".

  

"הפסיכולוגית שמטפלת בצעירה נתנה הוראה חד משמעית שלא ליצור שום קשר עם  הבחורה בהקשר לנושא", אמר קרוב משפחתה. "לדברי הפסיכולוגית, כל אדם שחווה  טראומה מסוג זה עליו לקחת פסק זמן ואי אפשר לצפות ממנו שיחוס על כל  המעורבים בפרשה המכוערת הזו. היא עדיין סובלת מצמרמורות וכאבים בכל הגוף".#2
 NickF

NickF

  Master

 •  Owner
 • 3548 הודעות
  • מונה תודות: 73 תודות
140
מעולה
תודה על הכתבה אושר :)
0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים