עבור אל תוכן

עצה לשיפור :)

• אנא התחבר בכדי להגיב
4 תגובות לנושא זה

DeLuXe

DeLuXe
  •  חברים רשומים
  • 196 הודעות
    • מונה תודות: 1 תודות
3
רגיל
טוב אז יש לי עצה לפחות לדעתי תעלה את הרמה של הפורום.

לשנות את החלוקה ובקשה של משתמשים וההזמנות למשהו כזה:
פורום משתמשים והזמנות ובתוכו לעשות 3 תתי פורומים -
*חלוקת הזמנות ומשתמשים רמה אחת(או כל שם שיתאים לכם כמובן) - לכאן יוכלו להיכנס כל מי שמלאו לו לפחות 1 ימים בפורום ומעל 5 הודעות(מי שלא עומד בקריטריונים לא יוכל לראות את הנושאים בפורום על מנת למנוע סתם הגבות..).
*חלוקת הזמנות ומשתמשים רמה שתיים(או כל שם שיתאים לכם כמובן) - לכאן יוכלו להיכנס כל מי  שמלאו לו לפחות 7 ימים בפורום ומעל 25 הודעות ו5 מוניטין(גם פה מי שלא עומד בדרישות לא יוכל לראות..).
*חלוקת הזמנות ומשתמשים רמה שלוש(או כל שם שיתאים לכם כמובן) - לכאן יוכלו להיכנס כל מי  שמלאו לו 14 ימים בפורום ומעל 85 הודעות ו25 מוניטין(כמו בשתי הפורומים הקודמים גם כאן לא תוכל להיכנס אם אתה לא עומד בקריטריונים..).

וככה גם לבקשות או שפשוט תבטלו את זה כי זה מיותר.. מי שירצה יחלק הזמנה או משתמש שיש לו..

ברמה הראשונה יפורסמו משתמשים והזמנות לטראקרים הכי פשוטים מהרמות הנמוכות עד רמה 2.
ברמה השנייה יפורסמו טראקרים מהרמה ה2 עד לרמה ה5 .
וברמה ה3 והכי טובה יפורסמו מה5 ומעלה.

לגביי הבונוסים פשוט תפתחו לזה פורום בנפרד ותקצו מינימום לחלוקת בונוסים כדי שלא כל אחד יבוא ויחלק נקודה בסייפר כדי לקבל מוניטין..

שיטה זו יכולה להועיל המון לפורום כי ככה כל מי שירצה לקבל הזמנות ומשתמשים טובים יהיה חייב לתרום קודם לפורום כי אני מאמין שאנשים ייתנו מוניטין רק למי שייתן להם משו..
גם אני מאמין שבזכות זה יתחילו יותר תחרויות על מוניטין ותוכלו לעשות על זה אתגרים..

לגבי כל הקריטרינים כמובן שזה נתון לשיקולכם ואתם יכולים לשנות את זה למה שאתם רוצים שיהיה לכם נוח.

בעיקרון על זה חשבתי :)
אם יהיה משהו נוסף שיעלה לי אני אערות תהודעה הזאת..

J&J

J&J
  •  חברים רשומים
  • 44 הודעות
    • מונה תודות: 0 תודות
1
רגיל
אני חושב שהכיוון שלך לא נכון בכלל . מי שמחפש להיכנס לאתר מסויים לא צריך את פורום ZSC כדי לספק את ההזמנות . רוב המשתפים הישראלים שעוסקים בטורנטים מכירים את הפורומים הענקיים בחו"ל שמציעים הזמנות בלי הפסקה , ללא שום תמורה . תוסיף לזה את כל הטרקרים מ-what ו-waffles , דרך music-vid ועד hdbits , bitme ו-bitmetv שמחלקים הזמנות לאתרים מצויינים לחברי האתר דרך פורום חלוקת ההזמנות שלהם .
פורום כזה לא צריך להתמקד בחלוקת ההזמנות . רק אחוז מאוד קטן של ההצעות להזמנות כאן מוצאות עיניין אצל מישהו . יש עודף ענק של הזמנות ואין שום ביקוש .
פה צריכים משהו ממש מהפכני כדי להעיר את הפורום הזה . לא מספיק להביא לפה מעל 1000 אנשים כדי להרשם . צריך לעשות משהו שיעודד את הנרשמים לבקר שוב ואפילו לכתוב . איך שזה נראה היום , 95% מהנרשמים לא כתבו אפילו הודעה אחת וכלל שמספר החברים בחדשים יעלה מבלי שיעסקו כאן בעיקר , המספר הזה רק יעלה .

DeLuXe

DeLuXe
  •  חברים רשומים
  • 196 הודעות
    • מונה תודות: 1 תודות
3
רגיל
מה שעשית בהודעת שלך זה נסיון לשלול את הרעיון שלי בלי להציע רעיון משלך..
אם יש לך הצעה טובה יותר תציע אותה באשכול משלך,
עד אז תן את זכות ההחלטה על ההצעה שלי למנהלים בפורום.
וד"א אם לא שמת לב עיקר הקהילה הזאת הוא שיתוף (Israeli Sharing Community) ולכן צריך להשקיע ולהעלות את הרמה בפורומי השיתוף בין אם זה הזמנות עם ההצעה שהצעתי(שלדעתי היא עדיין מצויינת) ובין אם זה בפורום סידבוקסים ותמיכה בטורנטים לפחות לדעתי.
בקיצור אני הצעתי את שלי למנהלים שיעשו עם זה מה שבא להם בוא נסגור את הוויכוח הקטן הזה,
תודה :)

J&J

J&J
  •  חברים רשומים
  • 44 הודעות
    • מונה תודות: 0 תודות
1
רגיל
אני לא שללתי דבר כי אני לא הגורם המחליט כאן . אני כתבתי את דעתי .
נושא השיתוף לא מדבר על חלוקת הזמנות או חשבונות לאנשים שאתה לא מכיר . כל אתרי השיתוף נגד זה . כולם כותבים על זה בחוקים שלהם ומה שאתה עושה זו קריאה להפר את החוקים האלה ובגלל זה ההצעה שלך פסולה בעיניי .
אם תדפדף בפורום , את ההצעות שלי הצעתי בצורה מרוכזת לא מזמן . בניגוד אליך שחושב שהפורום זה רק שלך ואסור להגיב למה שאתה כותב ,  אני אשמח מאוד אם תגיב להצעות אלה .
אם כוונתך היתה שרק המנהלים יגיבו על השרשור שפתחת ,היית צריך לציין את זה בכותרת או שפשוט תשלח הודעה פרטית למנהלים . עד כמה שאני יודע בפורום "כללי" שבו אנחנו נמצאים עכשיו , כולם רשאים להגיב ולהביע את דעתם .

צפה בהודעהDeLuXe, ב-26.10.2010 - 21:51 PM, אמר:

מה שעשית בהודעת שלך זה נסיון לשלול את הרעיון שלי בלי להציע רעיון משלך..
אם יש לך הצעה טובה יותר תציע אותה באשכול משלך,
עד אז תן את זכות ההחלטה על ההצעה שלי למנהלים בפורום.
וד"א אם לא שמת לב עיקר הקהילה הזאת הוא שיתוף (Israeli Sharing Community) ולכן צריך להשקיע ולהעלות את הרמה בפורומי השיתוף בין אם זה הזמנות עם ההצעה שהצעתי(שלדעתי היא עדיין מצויינת) ובין אם זה בפורום סידבוקסים ותמיכה בטורנטים לפחות לדעתי.
בקיצור אני הצעתי את שלי למנהלים שיעשו עם זה מה שבא להם בוא נסגור את הוויכוח הקטן הזה,
תודה :)

NickF

NickF

Master

•  Owner
  • 3547 הודעות
    • מונה תודות: 72 תודות
139
מעולה
שניכם צודקים וללא קשר אחד לשני ואחד לא פוסל את השני.
1. נותן רעיון.
2. חייבים לגרום ל-1000 להשתתף ולתרום יותר ולגרום להם ענין בפורום.

תודה לשניכם על ההערות אנחנו שוקלים הכל וברור שהחלטות לא מקבלים ברגע.
נראה אם יהיהו פה עוד דעות ותגובות.

*** אין צורך להתווכח, מקווה שיש לנו אותה מטרה וכל תגובה מבורכת :)

לגבי החוקים מה שאסור זה סחר או חילופי הזמנות ולכן אין אצלנו, חלוקה לא נוגדת שום חוק.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים