עבור אל תוכן

פוצץ המשחק בין אשדוד לבין ב"ש במצב של 3:3


 • אנא התחבר בכדי להגיב
2 תגובות לנושא זה

#1
 Effectively

Effectively
 •  צוות לשעבר
 • 2514 הודעות
  • מונה תודות: 88 תודות
75
טוב מאוד
שלט שנזרק מכיוון הקהל פגע באורן בורנשטיין הקוון. זיו אדלר שרק לסיום  לפני תום הזמן החוקי. ב"ש צפויה לזכות בניצחון טכני. צפו באירועים החמורים
רגע עצוב מאוד הערב (ראשון) לכדורגל הישראלי באצטדיון הי"א באשדוד במשחק  ליגת העל במחזור השישי בין אשדוד להפועל ב"ש. עמוק בתוך תוספת הזמן, במצב  של 3:3, פגע שלט בקוון אורן ברנשטיין, השופט זיו אדלר נאלץ לשרוק לסיום  ובעצם פוצץ את המשחק. מדובר באירוע נדיר ויוצא דופן בכדורגל שלנו ואין ספק  שזהו כתם שחור על העונה שנפתחה רק לפני חודשיים.

הקוון נפגע משלט מכיוון הקהל האשדודי, ונשכב מיד על הרצפה כאשר הוא אוחז  ברגלו. זיו אדלר, שופט המשחק, החליט מיד לשרוק לסיום והורה לקווניו לרדת  מהמגרש, כאשר התוצאה שהיתה באותם רגעים, 3:3, לא נחשבת כתוצאת הסיום.  בעקבות העובדה שהמשחק פוצץ, ב"ש צפויה לקבל ניצחון טכני של 0:3 ואשדוד  צפויה לעמוד לדין.

זיו אדלר ניגש לאורן בורנשטיין לאחר שהקוון נפל ושאל אותו לשלומו.  בורנשטיין ענה לו: "קיבלתי מכה חזקה מהשלט, יש לי כאבים חזקים ברגל אני לא  יכול להמשיך". כשנכנסו השופטים לחדר ההלבשה אמר הקוון לאדלר: "לא יכולתי  להמשיך, כאבה לי הרגל ולא יכולתי לדרוך עליה, ראיתי שחור".
בין כל האירועים, הספיק דימיטאר מקרייב לבצע, כנראה, תנועה מגונה לכיוון  הקהל של ב"ש ולראות את הכרטיס האדום מידיו של זיו אדלר במנהרה היורדת מכר  הדשא.

במהלך כל המשחק היו עימותים בלתי פוסקים בין הקהל של ב"ש לקהל האשדודי  וכזכור, אין שוטרים בתוך היציעים, מה שמקשה לשמור על הסדר בתוך היציעים. גם  אמש בדרבי היו לא מעט עימותים בתוך היציע, כאאשר הסדרנים מתקשים להתגבר על  הבעיות.

רגע אחרי שהקוון נשכב על הדשא, אדלר פנה לקוון שסימן כי הוא נפגע בקרסולו,  כאשר לא היתה לו הרבה ברירה והוא עשה מה שנדרש ממנו מבחינה חוקית.

לא פעם ולא פעמיים במהלך המשחק, נראה ג'קי בן זקן מגיע לקהל קבוצתו ומנסה  להרגיע את הרוחות בינם לבין הקהל של ב"ש, שהגיעו למשחק טעונים ועצבניים  בעקבות בלאגן שהיה בקופות לפני תחילת ההתמודדות. האירוע החמור ביציע אירע  כשבן זקן קפץ מעל הגדר שמפרידה בין הדשא ליציע ופנה בצעקות לעבר אוהדי  אשדוד במטרה להרגיע את הרוחות, שבאותו רגע הגיעו לנקודת רתיחה.

חשוב לזכור שאשדוד זכתה בתואר הקבוצה ההוגנת בעונת 09/10, והאירועים שהתרחשו במהלך כל המשחק הם ההיפך הגמור מהמילה הוגן.

לאחר שריקת הסיום של אדלר, מיהרו אנשי ב"ש לרדת מהמגרש בהוראת הצוות  המקצועי, כאשר אנשי אשדוד נשארים על המגרש ומנסים לשכנע את השופט לשנות את  החלטתו. אשדוד תעמוד לדין משמעתי וככל הנראה תקבל הפסד טכני בעקבות  האירועים החמורים. אם אכן יוכח שהקהל האשדודי פגע בקוון, העונש עלול להיות  חמור עוד יותר. עם זאת, הכל תלוי בתוצאות הדו"ח שיגיש אדלר מחר שע"פ הערכות  יהיה דו"ח קשה כשרוב האשמות יופנו לעבר הקבוצה האשדודית.

מה שעצוב עוד יותר, שלפני האירוע החמור, אירע משחק יוצא מהכלל ורווי  במהפכים. תחילה עלו שחקני אשדוד ליתרון כפול משערים של מקרייב (12) ועצמי  של אבי יחיאל (26), אך אקס אשדוד דוד רביבו כבש צמד מהיר (28 ו-35), כאשר  השני בבעיטה חופשית נפלאה, והשווה ל-2:2.

בדקה ה-64 עלה למגרש ליאור אסולין כמחליף, וכבר לאחר שש דקות החזיר לקלינגר  בגדול וקבע 2:3 לב"ש. בתוספת הזמן היה זה מגן הימני עופר ורטה שקבע 3:3,  ומיד לאחר מכן פרצה המהומה בה הקוון נפגע, והשופט אדלר שרק לסיום.

והיה גם כדורגל

זיו אדלר הוציא את ההתמודדות לדרך באצטדיון הי"א באשדוד לעיני כ-1,500 צופים.

שתי הקבוצות נראו מבולבלות ולא מרוכזות בדקות הראשונות של המשחק, כאשר אשדוד נראתה מעט יותר מדויקת, אך רחוקה מלהרשים.
דקה 12, 0:1 לאשדוד - לאחר שליטה קלה בדקות הראשונות, הפכו המארחים את  היתרון האופטי, ליתרון על לוח התוצאות. משה אוחיון הכניס כדור עומק לשריקי,  שהוציא בנגיעה למקרייב, שבעט מצוין בשמאל לפינה הרחוקה של דוידי.

מאור מליקסון, שנפצע כבר בדקות הראשונות, נשאר על המגרש לאחר שקיבל אישור  מהצוות הרפואי. בדקה ה-22 הגיע המצב הראשון של ב"ש, לאחר שאילוז הגביה  מצוין מימין, והכדור כמעט נכנס לשערו של סטויקיץ' אך השוער הדף בקצות  אצבעותיו.

דקה 26, 0:2 לאשדוד - המארחים יצאו למתפרצת נפלאה, בסיומה מצא עצמו שריקי  לבדו מול דוידי. השוער התבלבל, והכדור הגיע למקרייב על קו הרוחב כ-5 מטרים  מהשער. הבולגרי בעט, ויחיאל דחק לשערו הוא.

דקה 28, ב"ש חוזרת ל-2:1 - רק שתי דקות עברו מהשער של אשדוד, וכבר האורחים  מצליחים לחזור. כדור של אביתר אילוז הגיע לדוד רביבו שנגח מקרוב, וסטויקיץ'  לא הצליח למנוע מהכדור לעבור את הקו.

דקה 35, 2:2 ענק באצטדיון הי"א - בעיטה חופשית נפלאה של דוד רביבו לחיבורים  של סטויקיץ' החזירה את האורחים לשוויון תוך 9 דקות בלבד לאחר שנקלעו  לפיגור הכפול.

בדקה ה-43 הגיעה אשדוד למצב טוב נוסף, כאשר מאור מליקסון קיבל כדור מרביבו,  ובעט מתוך הרחבה, אך הכדור החלש לא עשה רושם על סטויקיץ' שקלט בקלות.

בדקה ה-44 עשה מקרייב צחוק מסוארס, הקפיץ מעליו ומצא עצמו לבד מול דור דוידי, אך את הבעיטה בעט חזק וגבוה מעל השער.

מחצית שניה
שני המאמנים נשארו עם אותם 11 שחקנים גם לאחר ההפסקה. באופן מפתיע,  3 דקות לאחר פתיחת המחצית השניה הוציא קלינגר את מליקסון שנפצע כבר  בפתיחה, והכניס את אברהים בסיט.

בדקה ה-51 קיבל עופר ורטה כדור באגף ימין, ושיחרר בעיטה חזקה שדוידי רק  הדף, על הריבאונד הגיע צ'קול, אך האורחים הצליחו להרחיק את הסכנה לקרן. את  הקרן נגח קינג, אך דוידי קלט.

בדקה ה-69 הגיע דוד רביבו למצב מעולה מבישול של אביתר אילוז, ומצא עצמו  לבדו לגמרי מול סטויקיץ' שיצא לעברו. הקשר ניסה להקפיץ מעל השוער, אך נכשל  ולא הצליח להשלים את המהפך.
דקה 70, הפועל ב"ש משלימה את המהפך - התקפה מסודרת של האורחים, כאשר דוד  רביבו מסר כדור עומק יפה לדוידזאדה הצעיר, המגן הימני ראה את ליאור אסולין,  שנכנס לשחק רק שש דקות קודם לכן, לבדו מול שער חשוף ומסר לו רוחב.

דקה 90, 3:3 דרמטי באשדוד - ממש עם הכניסה לתוספת הזמן, קיבל עופר ורטה  כדור כ-16 מטר אלכסונית מהשער, ובעט טיל לפינה הרחוקה, ודוידי לא הצליח  לעצור את הכדור.

מיד לאחר השער הגיע הרגע המכוער שלהמשחק כאשר הקוון אורן בורנשטיין ספג חפץ  מכיוון הקהל האשדודי ונפגע. מיד לאחר מכן החליט זיו אדלר לשרוק לסיום,  כאשר למשחק נותרו עוד יותר משתי דקות.

מ.ס. אשדוד: דרגאן סטויקיץ', עופר ורטה, מתן אוחיון, אפא אמברוז, רחמים  צ'קול, סטיבן קינג, ניר ביטון (עמנואל סארקי, 59), משה אוחיון, אמיר לביא,  עידן שריקי ודמיטאר מקרייב.

הפועל באר שבע: דור דוידי, אבי יחיאל, ראיין אדלי, וויליאם סוארס, אופיר  דוידזאדה, ליאור ז'אן (עודד גביש, 53), ריקרדו פרננדס, מאור מליקסון  (אברהים בסיט, 48), אביתר אילוז, דוד רביבו, ברנרדו ואשקונסלוש (ליאור  אסולין, 64).

נלקח מONE

מה אני יגיד לכם , באר שבע עלו ל3:2 . והאשדודים קיבלו חררה בלב .. התחילו להשתגע על עצמם מה אני יגיד לכם .. אין על הפועל !

#2
 Gandolph13

Gandolph13
 •  VIP
 • 7295 הודעות
  • מונה תודות: 228 תודות
146
מעולה
תודה אושר

והיום בחדשות סיפרו שמי שזרק את השלט הוא נער בן 16 הוא הודה במעשה


#3
 Effectively

Effectively
 •  צוות לשעבר
 • 2514 הודעות
  • מונה תודות: 88 תודות
75
טוב מאוד

צפה בהודעהayals, ב-20.10.2010 - 08:41 AM, אמר:

תודה אושר

והיום בחדשות סיפרו שמי שזרק את השלט הוא נער בן 16 הוא הודה במעשה


נכון ובגלל זה ב"ש ניצחו טכנית !
0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים