עבור אל תוכן

בדיחות בדיחות

• אנא התחבר בכדי להגיב
אין תגובות לנושא זה

Gandolph13

Gandolph13
  •  VIP
  • 7295 הודעות
    • מונה תודות: 228 תודות
146
מעולה

1. שבט של אינדיאנים כל חורף שואל את הצ'יף שלו אם יהיה קר וכמה עצים לאסוף.
הגיע החורף והשבט שואל את הצ'יף אם יהיה קר וכמה עצים לאסוף. לצ'יף אף פעם אין מושג ולכן הוא תמיד
ממציא. בחורף הזה לא היה לו נעים לשקר אז הוא שאל את התחזית והם אמרו לו שיהיה קר.
הוא הלך לשבט שלו ואמר להם שיהיה קר וצריך לאסוף עצים. כדי לוודא הוא הלך שוב לתחזית והם אמרו לו
שהיה מאוד קר. הוא אור לשבט שלו שיהיה מאוד קר ושיאספו יותר עצים. בגלל שהתחזית בילבלה אותו קודם
הוא הלך ושאל אותם שוב והם אמרו לו שיהיה ממש ממש קר. הוא הלך לשבט שלו ואמר להם שיאספו עוד
יותר עצים כי יהיה ממש ממש קר. מגיע החורף ואין גשם ובכלל לא קר. הצ'יף הכועס חזר אל התחזית ושאל
אותם למה הם אמרו לו שיהיה ממש ממש קר והם אמרו לו מה לא ראית? האינדיאנים אוספים עצים כמו
מטורפים!

2. שני חברים מגיעים לספרד. הם מחליטים להשתתף במלחמת שוורים. הראשון עולה למגרש והשור רץ אליו
ממש מהר, פתאום שנייה לפני ההתנגשות השור מתהפך על הגב וגועה מכאבים, כל הקהל מריע וצוהל.
אחר כך החבר שלו שואל אותו איך עשית את זה אני במקומך הייתי עושה במכנסיים. החבר שלו עונה ועל מה
אתה חושב שהשור החליק??

3. מטוס מעביר משוגעים לבית משוגעים בארץ אחרת. שני הטייסים (הטייס הראשי וטייס המשנה) שומעים
רעשים חזקים מאחורה והמטוס כולו מטלטל. טייס המשנה הולך לבדוק מה קורה וחוזר כעבור כמה דקות פצוע
וחבול. מה קורה? שואל אותו הטייס הראשי. המשוגעים משחקים כדורגל שמה. הטייס הראשי אומר לו קח את
ההגה אני כבר חוזר. כעבור כמה דקות הוא חוזר ויש שקט במטוס. הטייס המשני שואל אותו מהקרה? איך
הצלחת? הטייס הראשי: פתחתי את דלת המטוס ואמרתי להם כדורגל רק בחוץ.

4. בכנסייה אחת הכומר אומר: אם יש פה בתולה אז שתקום וניתן לה כבוד. אשה אחת קמה עם התינוקת בת
השנה שלה. הכומר: איך את לא מתביישת הרי יש לך תינוקת! האשה: אתה לא מצפה שהתינוקת שלי
תעמוד בעצמה נכון?

5. רופא אחד לא כל-כך מצליח שם שלט במרכז העיריה: אם אני לא מצליח לרפא אותך אני נותן לך 100 שקלים
אבל אם אני מצליח לרפא אותך אז אתה נותן לי 50 שקלים. עני אחד חשב שהוא מצא פרייר והלך אליו.
העני אמר לרופא שהוא איבד את חוש הטעם. הרופא ביקש מהאחות להביא לו תרופה סי-5-די. הרופא נותן לו
את התרופה והעני: איחס מה זה הטעם המגעיל הזה?! הנה אתה רואה הצלחתי לרפא אותך תביא לי 50
שקלים. כעבור שבוע בא העני שוב ואומר לרופא אני לא זוכר כלום משבוע שעבר. הרופא מבקש מהאחות שוב
סי-5-די. הרופא נותן לו את התרופה והעני: אוי זו שוב פעם התרופה משבוע שעבר? הנה אתה רואה הצלחתי
לרפא אותך תביא לי 50 שקלים. כעבור עוד שבוע בא העני שוב ואומר לרופא: אני נורא חלש ואני לא מצליח
אפילו לקום מהכיסא. ממש בקושי הגעתי לכאן. הרופא מבקש שוב מהאחות את התרופה סי-5-די והעני קם
בכעס ואומר לרופא תקשיב לי אם עוד פעם אחת אתה נותן לי את התרופה הזואת אני מפוצץ אותך ואת האחות
במכות מבין?!!! הרופא: הנה אתה רואה הצלחתי לרפא אותך תביא לי 50 שקלים...

6. יוסף הממורמר ישב בבית הקפה ולידו ספל מלא של קפה. חברו בא, התיישב לידו, שתה את הקפה ושאל
אותו מה קרה. יוסף מסביר: הגעתי לעבודה, אחרי יום עבודה ארוך ממש פיטרו אותי כי " אני לא מספיק חרוץ"
אחר כך יצאתי החוצה לחניון וגיליתי שהמכונית שלי נגנבה, בתוכה היה הארנק גם... חזרתי הבייתה ברגל
[והמפעל ממש רחוק מהבית] וראיתי שרוקנו לי את הבית הכל: טלוויזיה, מחשב, מקרר, תנור הכל... ואחר
כך אשתי התגרשה ממני כי אני כזה לא יוצלח. וואו איזה יום אומר החבר. וזה עוד לא הסוף אומר יוסף, בדיוק
באתי להתאבד ואז באת ושתית את כל הרעל...

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים