עבור אל תוכן

עזרה| כונן חיצוני

• אנא התחבר בכדי להגיב
8 תגובות לנושא זה

shimonben

shimonben
  •  VIP
  • 2524 הודעות
    • מונה תודות: 120 תודות
91
טוב מאוד
יש לי כונן חיצוני בנפח 1TB, עד לפני שבוע הייתי מעתיק מהמחשב אליו ובחזרה  במהירות של 40MB בערך, אבל ניתקתי אותו שבוע שעבר מהמחשב בשביל לחבר אותו  ללפטופ, לא רק שהלפטופ לא קרה אותו, החזרתי חזרה אל המחשב הנייח ליציאת USB  אחרת הוא לא עבד, החזרתי ליציאת USB המקורית והוא קרא אותו, אבל הוא קורא  וכותב קבצים במהירות של 1MB, לא יותר, זה הכי מהר שהוא מגיע, ניסיתי לעשות  לו תיקון דרך error checking המובנה שבווינדוז וזה לא סיידר את הבעיה,  בדקתי אם הוא צריך איחוי והוא עומד על 0% משמע הוא ממש לא צריך איחוי,  למישהו יש רעיון או איזה תוכנה שיכולה לפתור לי את הבעיה הזו!? כי חצי  מהחיים שלי ושל המשפחה שלי על הכונן הזה (תמונות, סרטונים, תאריכים, במילים  אחרות כל המדיה הדיגיטלית שקשורה ב6 השנים האחרונות נמצאת עליו)

אני ממש מעריך את זה חברים! ,תודה רבה לכל מי שינסה לעזור!

DanMan514

DanMan514
  •  חברים בכירים
  • 302 הודעות
    • מונה תודות: 1 תודות
7
רגיל
מי היצרן?

shimonben

shimonben
  •  VIP
  • 2524 הודעות
91
טוב מאוד
MAXTOR

DanMan514

DanMan514
  •  חברים בכירים
  • 302 הודעות
    • מונה תודות: 1 תודות
7
רגיל
אחי עשית טעות שקנית.
אף פעם אל תקנה כונן מחברות שהם לא Western Digital לא סתם הם יקרים פשוט אצלם אין את כל הבעיות האלו.
תראה חבות דעת על המכשיר לפני שאתה קונה.
הכונן הזה ידוע שהוא עושה בעיות..

ציטוט מאתר אחר:
כאשר מנתקים אותו מהמחשב ומחברים במחשב אחר, או לחלופין שומרים את המידע עליו כדי להחזיר אותו חזרה למחשב לאחר פירמוט, קורה מצב שהמחשב מזהה את הכונן, מראה את התיקיות, אבל הקבצים- הם לא שם, או שהם שם ולא עובדים.

הכונן פשוט מאוד משמיד את הקבצים באופן בלתי צפוי ללא כל התרעת שגיאה. הדבר נגרם משינויים פיתאומיים במתח החשמל בזמן ההוצאה וההכנסה לחשמל חזרה, הוצאה מהירה מהUSB ועוד.

עצה לכל מי שיש לו את הכונן הזה, אם אתם רואים שהקבצים עושים לכם בעיות, תתחילו להוריד אותם חזרה למחשב מהר ככל האפשר, כי הכונן הורס את הקבצים גם בזמן שאתם צופים בהם. ויכול מאוד להיות שהקבצים שאתם רואים כרגע לא יהיו שם בעוד כמה דקות.

אני ניסיתי לאחר המקרה לעשות איחוי דיסק, דבר שהחזיר לי חלק קטן מהקבצים לתצוגה ויזואלית בלבד ללא אפשרות לפתוח אותם, ולצערי עוד לא שמעתי על דרך טובה מספיק לשחזר את הקבצים חוץ מלשלוח את הכונן למעבדה שמתמחה בשיחזור מידע, דבר שמתחיל במאות דולרים.

לצערי אני לא יודע מה לעשות במקרה שלךתמונה שפורסמה

shimonben

shimonben
  •  VIP
  • 2524 הודעות
91
טוב מאוד
תודה בכל מקרה,  אני כבר שנתיים עם הכונן הזה והוא מצויין ולא עושה לי בעיות חוץ מעכשיו, נראה לי קצת תתמוהה מה שכתבו פה

HNC_S

HNC_S
  •  צוות לשעבר
  • 1194 הודעות
    • מונה תודות: 37 תודות
35
בינוני
תיבדוק עם HARD DISK SENTINEL
תיבדוק מה הבעיה שם ועם ה healt שלו לא ירד עם ירד אז זה אומר שניפגע לך ההרד דיסק
אם יש לך אחריות יותר טוב שתחליף
ואם לא תקנה ההרד דיסק מייד ממליץ לך כמו שאמרו על Western Digital
ותידע כל דבר שאתה עושה תמיד תעשה גיבוי זה חשוב מאד חבל על החומר והמידע

shimonben

shimonben
  •  VIP
  • 2524 הודעות
91
טוב מאוד
יש לך הורדה בשבילי ל HARD DISK SENTINEL או שזה מובנה במחשב כי לא נתקלתי בזה

HNC_S

HNC_S
  •  צוות לשעבר
  • 1194 הודעות
    • מונה תודות: 37 תודות
35
בינוני
אני יארגן לך הורדה של זה
http://www.hdsentine...l_pro_setup.zip

נערך על-ידי HNC_S, 09.10.2010 - 21:27 PM.

shimonben

shimonben
  •  VIP
  • 2524 הודעות
91
טוב מאוד
תודה תותח

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים