עבור אל תוכן

כמה בדיחות טובות

• אנא התחבר בכדי להגיב
תגובה אחת לנושא זה

Gandolph13

Gandolph13
  •  VIP
  • 7279 הודעות
    • מונה תודות: 228 תודות
146
מעולה
זוג נשוי יושבים ביחד במרפסת ביתם, ומדברים על המצב בניהם, אומרת האישה לבעלה, תשמע, אנחנו נשואים כבר 20 שנה ואין שום דבר חדש בחיי הסקס שלנו, אני רוצה חידוש, אני רוצה מיוחד ! הבעל הנבוך מבטיח לחשוב על משהו ולהגיד לה, למחרת בא אליה ואומר לה, נעשה סקס כמו דבורים, אומרת לו, איזה יופי, תמרח אותי בדבש ותלקק אותי ? עונה לה, ממש לא בואי תרדי לי ותעופי..

2.כיפה אדומה באה לסבתא שלה ושואלת אותה, תגידי סבתא, איך זה שיש לך עיניים כאלו גדולות ? עונה לה הסבתא, כדי שאני אוכל לראות אותך יותר טוב, שואלת שוב הילדה, וסבתא, איך זה שיש לך אף כזה גדול, עונה לה הסבתא בשביל שאני אוכל להריח אותך עוד מרחוק כשאת באה לבקר אותי, שואלת כיפה אדומה וסבתא, למה יש לך פה כזה גדול ? עונה לה הסבתא : ראית את הזין של סבא ?

3.

רוסייה אחת הולכת ברחוב ולפתע ניגש אליה, גבר ומציע לה הצעה שהוא זורק לה 100 שקל על הרצפה ועד שהיא מספיקה להרים את הכסף הוא מזיין אותה מאחורה, אומרת לו שייפגשו יום למחרת באותו המקום, היא מגיע לבית ומספרת לבעלה, בעלה חושב לעצמו, נו, מה כבר הבחור יספיק בשנייה אחת, ואומר לה בסדר, בערב היא חוזרת כל הבגדים קרועים, כולה אחרי סקס סוער, שואל אותה הבעל, מה קרה ?? אומרת לו, המניאק זרק לי בשקלים.

4.

איזה אנגלי שהלך לחקור שבט אינדיאנים שחורים, קם יום אחד בבוקר ובא אליו הצ'יפ של השבט עם סכין ואומר לו, תגיד לי איך זה שהבת שלי ילדה ילד לבן ? אומר לו האנגלי, שמע, זה לא אני, זה כמו שיש לכם הרבה כבשים לבנות ואחת שחורה, אומר לו ראש השבט : יודע מה, אתה לא תגלה ואני לא אגלה..

5.

איזה אחד בן 18 מזיין את אחותו הקטנה, ואחרי שהוא גומר היא מסתכלת עליו ואומרת לו : אבא עושה את זה יותר טוב ממך ! אומר לה אחיה, כן אני יודע אמא כבר אמרה לי ..

6.איש אחד שנכנס לחנות רואה מבצע חדש, תפוח בטעמים מיוחדים, אבטיח, מלון, וכו'.. ומבקש מהמוכר לטעום תפוח בטעם של כוס של אישה, נותן לו המוכר את התפוח, טועם האיש ואומר למוכר, מזה ?? יש לזה טעם של חרה, אז אומר לו המוכר תסובב אותו..

DeLuXe

DeLuXe
  •  חברים רשומים
  • 196 הודעות
    • מונה תודות: 1 תודות
3
רגיל
חחחחחחח

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים