עבור אל תוכן

כמה בדיחות ליום שני

• אנא התחבר בכדי להגיב
תגובה אחת לנושא זה

Gandolph13

Gandolph13
  •  VIP
  • 7279 הודעות
    • מונה תודות: 228 תודות
146
מעולה
שוטר אחד עומד בכביש מהיר פתאום הוא רואה אוטו שנוסעות בו רק זקנות נוסע על 20 קמ"ש.הוא עוצר אותן ושואל את הנהגת למה את נוסעת על 20 קמ"ש בכביש מהיר?היא עונה לו שהיא ראתה על השלט שכתוב 20.הוא הבין את הטעות שהיא חשבה שהמספר של הכביש זה המהירות המותרת ומסביר לה את טעותה.פתאום הוא מבחין בזה שכל הזקנות באוטו רועדות הוא שואל מה קרה?הזקנה עונה לו הרגע ירדנו מכביש 402...

3 אנשים נתקעים ביער פתאום תופסים אותם קניבלים באים אליהם אם אתם רוצים לשרוד תביאו 100 סוגים של פירות.בא הראשון מביא 100 צימוקים בא מנהיג השבט היית אמור להביא 100 סוגים שונים,עכשיו קח צימוק צימוק ודחוף לתחת אם תצחק אני יאכל אותך.הוא דוחף דוחף 100 לא צוחק.בא השני הביא תפוחים אומר לו היית צריך להביא 100 סוגים שונים תתחיל לדחוף לתחת.דוחף 50 דוחף 80 לא צוחק דוחף 90 פתאום ב99 הוא מתפוצץ מצחוק עושה לו מנהיג השבט לא חבל היית כ"כ קרוב לשרוד.עונה לו האיש מה אני יעשה אני רואה את השלישי חוזר עם אבטיחים...

כמה עובדות:
שיער יכול להגיע עד למשקל של 3 קילו
ציפורן באורך 20 ס"מ היא מסוכנת
פין ממוצע גדול פי 3 מאורך האגודל
הלב הוא בגודל של אגרוף
סביר להניח שהבנות סיימו לקרוא את זה,והבנים עדיין מסתכלים על האגודל שלהם...

3 אנשים מתו אחד צדיק אחד פושע ואחת **** .. הגיעו לבית משפט למעלה השופט שואל את הצדיק מה עשיתה בחיים שלך הצדיק עונה לו התפללתי תרמתי לעניים כל היום הייתתי בבית הכנסת השופט נותן לו מפתח לבן הצדיק שואל לאן זה השופט עונה לגן עדן .. אוקיי השופט שואל את הפושע מה עשיתה בחים שלך הפושע אומר לו שדדתי גנבתי רצחתי השופט הביא לו מפתח שחור לאן זה לגיהנום .. השופט הגיע ל**** הוא שואל אותה מה עשית בכל החיים שלך עונה לו ה**** הזדיינתי שכבתי כל היום עם גברים וזה הביא לה מפתח אדום היא שואלת לאן זה השופט עונה .. לחדר שלי

יום אחד אישה אחת בוגדת בבעלה עם גבר אחר. פתאום היא שומעת את בעלה מתקרב לדלת ואמרת לעצמה שזהו הסוף שלה.
פתאום קול פנימי אומר לה:" לא, זה לא הסוף שלך! לכי לסלון!".
האישה הולכת לסלון ושומעת את בעלה מכניס את המפתח לדלת ואומרת לעצמה שזהו הסוף. הקו...ל הפנימי עוד פעם אומר:"לא, זה לא הסוף שלך! לכי למרפסת!". האישה הולכת למרפסת ושומעת את בעלה נכנס ואמרת לעצמה שזהו הסוף שלה על בטוח.
ואז הקול הפנימי עוד פעם אומר לה:"לא זה לא הסוף שלך! קיפצי!" האישה קופצת מהמרפסת(רק בשביל שתדעו המרפסת בקומה 10!) ואז הקול אומר בחגיגיות:"עכשיו זה הסוף שלך!"

DeLuXe

DeLuXe
  •  חברים רשומים
  • 196 הודעות
    • מונה תודות: 1 תודות
3
רגיל
חחחחחחחחח אהבתי את השלישית

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים