עבור אל תוכן

אחלה בדיחות

• אנא התחבר בכדי להגיב
2 תגובות לנושא זה

Gandolph13

Gandolph13
  •  VIP
  • 7279 הודעות
    • מונה תודות: 228 תודות
146
מעולה

1.אישה אחת נפגשת עם המאהב שלה, הם באים למיטה ועושים סקס, תוך כדי העשייה, פתאום בעלה פותח את הדלת, המאהב לא חושב פעמיים תופס את הבגדים שלו וקופץ מהחלון שבקומה הראשונה החוצה לגשם ישר לתוך קבוצה של רצי מרתון, אח שנמצא לידו שואל אותו אתה תמיד רץ ככה ערום ? אז הוא עונה לו : כן, אני מרגיש חופשי ככה, אז הרץ שואל אותו, אז למה לך בגדים ביד ? אז הוא אומר שאני אוכל להתלבש בסוף המרוץ, אז הוא אומר לו ומה הסיפר עם הקונדום ? אז הוא אומר לרץ, נו מה אתה לא רואה שיורד גשם ?

2.איציק מרדכי בא למזכירה החדשה שלו, נותן לה סוכרייה ושואל אותה, זאת הטרדה מינית ? אז היא עונה : לא, זה לא. הוא יום אחרי זה בא אליה ונותן לה חבילת סוכריות, ושואל אותה אם זה הטרדה מינית היא אומרת לו שלא, יום אחרי זה הוא מביא לה ארגז של ממתקים ושואל אותה אם זה הטרדה מינית, אז היא לוחשת לפקידה השנייה שלידה : עד שהוא יזיין אותי כבר אני אקבל סכרת !

3.אלוקים מזמין אליו לשמיים את בוש, את שרון, ואת ביל גייטס, בוא שואל את בוש במה הוא מאמין ובוש עונה לו שהוא מאמין בשוויון בין בני האדם ובשלום לכל אזרח וכל אדם. אלוקים אומר לו שיבוא לשבת בכסא שלצידו הימני, לאחר מכן הוא פונה לשרון ושואל אותו במה הוא מאמין ושרון עונה לו שהוא מאמין בחינוך נכון לכל העמים, אני מאמין בתמיכה ועזרה לכל מי שצריך ובהפסקת הגזענות בעולם. אלוקים אומר לו שיבוא לשבת בכסא שלשמאלו, לאחר מכן הוא פונה לביל גייטס ושואל אותו במה אתה מאמין, אז ביל ענה לו : אני מאמין שאתה יושב בכסא שלי !

4.בואש וקיפוד נפלו מצוק גבוהה וקיבלו מכה חזקה בראש, ימים ולילות עברו וכך הם נשארו שם, יום אחד הם התעוררו והתחילו לנסות להיזכר בדברים, אז הבואש אומר לשני, אתה עם קוצים את קטן וכדורי, אתה בטוח קיפוד, אומר לו הקיפוד, תודה אתה באמת צודק ואומר לו : אתה מסריח ושחור, אז אתה בוודאי ערבי !

5.זוג נשוי שלכל אחד מהם היה חשבון בנק נפרד ולא השתתפו בכסף החליטו לחסוך כסף לנסיעה ליוון, הם הסכימו שבכל פעם שהם יעשו סקס הם ישמו מטבע של 5 שקל או יותר בצנצנת השחורה שילד חדר השינה, כעבור שנה הם החליטו שהגיע הזמן ושברו את הצנצנת, הבעל שתמיד שם רק מטבעות של 5 או 10 שקל, רואה שם גם שטרות של 100 ו-200 שקל, הוא שואל את אשתו, איך זה שיש לך כל כך הרבה כסף ? אז היא עונה לו : לא כל הגברים קמצנים כמוך !

DanMan514

DanMan514
  •  חברים בכירים
  • 302 הודעות
    • מונה תודות: 1 תודות
7
רגיל
תמונה שפורסמה

DeLuXe

DeLuXe
  •  חברים רשומים
  • 196 הודעות