עבור אל תוכן

אשכול הבהרה

• הנושא נעול הנושא נעול
17 תגובות לנושא זה

vista

vista
  •  VIP
  • 2575 הודעות
    • מונה תודות: 10 תודות
28
רגיל
שלום לכל חברי הפורום (ולכל האורחים)

ישנם מספר דברים שיצאו מעט מהפרופורצייה ולכן רציתי להסביר קצת מה שקרה

קודם כל, לא באתי להשמיץ! אנחנו אף פעם לא היינו טיפוס של השמצות, תמיד היה חשוב לנו השלום והרוגע עם כל אחד כמו שכל אחד ואחד מחברי הפורום פה שהיה לו קשר איתנו יכול להעיד.
גם כשהיו אי הבנות, תקלות, בעיות וכדומה עשינו מעל ומעבר כדי לפתור הכל בצורה נעימה ולעזור ככל שאפשר.
עשינו לילות כימים על מנת לשפר את הפורום, לעזור לכל אחד ולהביא למצב שכל המשתמשים יהיו מרוצים.

במשך הזמן נתקלנו בקשיים ככל פורום ולצערי בכל פעם שהיו בעיות - מר אילן היקר לא היה בנמצא, כל פעם שדרשנו סיוע לא קיבלנו אותו ונאלצנו לעשות הכל לבדינו, לומר שהוא השקיע יותר מכולם, כמובן שזה לא יפה, גם משום שאין עושים השוואות שכאלה וגם שזה בוודאות לא נכון. עשרות פעמים היו אי הבנות וכל פעם קיבלנו את התנצלויותיו והבטחותיו שזה לא ישנה, וכל פעם זה חזר על עצמו.
אנו דוגלים בשיתוף פעולה מלא בצוות ולצערי לא קיבלנו אותו ממנו!!!

אני מדבר בצורה מאוד כללית כי אני ממש ממש לא רוצה לרדת לקטנות, זה לא הרמה שלנו, אנחנו יוצאים מנקודת הנחה שכל המשתמשים הם אנשים בוגרים ומבינים ולכן לא אלאה אתכם בפרטים, אבל רק לשם דוגמא קטנה:
היו לנו מספר תקלות בפורום, והתגלתה פירצה לניק של אילן, הפורץ התחיל למחוק אשכולות והודעות ולנסות להרוס את המערכת, ביקשנו שלכל הפחות יבדוק שהמחשב שלו נקי מפריצות ווירוסים, והוא בשלו "אצלי אין בעיות, כל הבעיות אצליכם", כל פעם שדובר על פריצות באתרים משום מה זה נגע לניק שלו דווקא, אבל הוא כמובן לא אשם, תסתדרו לבד.

וכך היו המון המון התקלויות שבהם עמד על שלו ולא היה מוכן לזוז בכלום מדעותיו ואנו אלו שהתפשרנו, ככה יום, יומיים, חודש, חודשיים, שנה... (כשהוא היה פה :o), וכל פעם לצורך השלום והסבלנות אנחנו מורידים את הראש ובולעים את הצפרדע.

עד שהיה שלב שבו כבר לא היה ניתן להמשיך, אנחנו הרגשנו שאנו מנהלים את הפורום לבד, אין לנו שום שיתוף פעולה, והבחור רק שם לנו אבני נגף ומוקשים בכל שלב!!!

חשבתם שנכנסנו בו? שהתעצבנו?
ממש לא, ישבנו איתו כמה שעות, וניסינו להסביר הכל וכלום, הוא בשלו, לא זז! עד שהחלטנו שאם לא שייך ככה לפחות ניתן לו את הכבוד המגיע לו, והצענו לו דרגת VIP והמשך כבוד באתר, הוא כמובן בעט בנו והלך לפורום מתחרה כדי להשמיץ.

כל מי שעבד ועובד איתנו יודע בדיוק מי אנחנו, איך אנחנו מתיחסים לאנשים אחרים וכמה איכפת לנו מהפורום הזה ולכן אין אנו מוצאים לנכון לבא ולהצטדק ולנהל בכלל שיח עם בחור שמתנהג כמו ילד ורץ לפורום השני ומנצל אותו להכפיש אותנו שעד הרגע האחרון נתנו לו כבוד מה שאי אפשר להגיד שקיבלנו ממנו, זכותו לפעול כראות עיניו ולהשתטות עד כמה שירצה, אנחנו לא נרד לרמה זו.
אנחנו נמשיך לעשות ולפעול בכל דרך שהיא נכונה ולטובת הפורום הזה ולא ניתן לאף אחד לקלקל לנו.

כהרגלו אילן מציג דברים כמו שהוא רואה ולא את המציאות האמיתית לצערנו, התנהגות רק מוכיחה למה הוא לא ראוי להיות בעלים או מנהל או כל דרגה אחרת בעלת אחריות.

צר לי, אבל כואב לי על כך שאנחנו כפורום צריכים לראות דברים כאלה.

אני מקווה מאוד שהבחור יתעשת ויבין עד כמה סבלנים היינו וכמה מאמצים עשינו וישוב בו מכל ההשמצות המסולפות והלא נכונות בעליל.

ולכל אלו שקפצו על העגלה והתחילו לדבר לא יפה, אמליץ בתור הצעה, לכל מטבע ישנם שני צדדים ולכל דבר ישנם כמה נקודות מבט, אל תשפטו לפני ששמעתם את הצד השני.

וכמובן מאמין שתמשיכו להיות איתנו, ולתמוך כמו שתמכתם עד עכשיו, אנו מעריכים אתכם ומקווים שזה הדדי |כן|

בברכה
צוות הפורום

titan35

titan35
  •  צוות לשעבר
  • 2275 הודעות
    • מונה תודות: 138 תודות
134
מעולה
אני לא יודע מה להגיד
הוא היה ממש בסדר מבחינת התנהגות ממש חבל לי עליו
וגם חבל לי שהוא הלך להשמיץ
באמת לא נעים מקווה שיסתדר

super123

super123

משתמש חסום

•  חסומים
  • 328 הודעות
    • מונה תודות: 9 תודות
8
רגיל
אז למה לא נתתם לו לפרסם את מכתב הפרידה שלו פה?

TheZohan

TheZohan
  •  צוות לשעבר
  • 788 הודעות
    • מונה תודות: 32 תודות
19
רגיל
לא יודע מי צודק , לא נכנס לזה.
שיהיה לכולם בהצלחה.

vista

vista
  •  VIP
  • 2575 הודעות
28
רגיל

צפה בהודעהsuper123, ב-26.09.2010 - 18:28 PM, אמר:

מי אמר שלא נתנו? אמרנו שהוא יכול לפרסם בשמחה, רק ביקשנו עם כל הכבוד שלא ישמיץ וידבר יפה, הוא כמובן כן השמיץ וכתב אשכול השמצות עם אולטימטום שאנחנו חייבים לפרסם לו את זה תוך שעה.

אני באמת חושב שבקטע הזה עשינו מעל ומעבר.

michael1993

michael1993
  •  חברים רשומים
  • 5 הודעות
    • מונה תודות: 0 תודות
0
רגיל
צונזר

נערך על-ידי michael1993, 26.09.2010 - 18:39 PM.

super123

super123

משתמש חסום

•  חסומים
  • 328 הודעות
    • מונה תודות: 9 תודות
8
רגיל
בקיצור הפסדתם משתמש גדול.
ובעלים גדול עוד יותר
בון וויאז..
הבנתם?
בון(עצם(

DanMan514

DanMan514
  •  חברים בכירים
  • 302 הודעות
    • מונה תודות: 1 תודות
7
רגיל
אני לא יודע כלום על המקרה הזה מקווה שהכל יסתדר מהר ושני הצדדים יהיו מרוצים.

sadowm

sadowm

ZSC FOR EVER

•  Owner
  • 8137 הודעות
    • מונה תודות: 693 תודות
364
מעולה

צפה בהודעהsuper123, ב-26.09.2010 - 18:28 PM, אמר:

ומי כבודו?

DDD

DDD
  •  חברים בכירים
  • 1427 הודעות
    • מונה תודות: 127 תודות
130
מעולה
עם כל הכבוד לכם אני ממש לא רואה שום דבר מהמכתב שהוא רשם שזה היה משמיץ ונתן את כל הכבוד שצריך וכמובן אני לא יודע מי צודק ומי לא אבל דבר אחד אני יודע בטוח שהוא לא עצלן ועשה הרבה למען משתפי קבצים ישראלים!!!

vista

vista
  •  VIP
  • 2575 הודעות
28
רגיל

צפה בהודעהD.D, ב-26.09.2010 - 19:04 PM, אמר:

עם כל הכבוד לכם אני ממש לא רואה שום דבר מהמכתב שהוא רשם שזה היה משמיץ ונתן את כל הכבוד שצריך וכמובן אני לא יודע מי צודק ומי לא אבל דבר אחד אני יודע בטוח שהוא לא עצלן ועשה הרבה למען משתפי קבצים ישראלים!!!

תקשיב ידידי, למעשה כל עיקר המכתב היה השמצה מהסיבה הפשוטה, הוא לא היה נכון!!! לא היה שום גוף עליון, וכן היו תקופות ארוכות שהוא התעלם ממנו, זה יפה מאוד לפתוח IP של ישראלים אבל כשיש לך דברים דחופים בפורום ובנאדם מתחמק מהעבודה ועושה משהו אחר כי הוא חושב שזה יותר COOL אז זה בהחלט השמצה.
ותסלח לי אבל הוא לא היחיד שעסוק ועם אישה וילדים ועבודה ולידת ילד לא אמורה לגרום להעדרות של שבעה חודשים מהפורום!!!

יש גבול לסילוף שאפשר לעשות ממשפט שהוצא מהיקשרו.

DDD

DDD
  •  חברים בכירים
  • 1427 הודעות
130
מעולה

צפה בהודעהvista, ב-26.09.2010 - 19:14 PM, אמר:

תקשיב ידידי, למעשה כל עיקר המכתב היה השמצה מהסיבה הפשוטה, הוא לא היה נכון!!! לא היה שום גוף עליון, וכן היו תקופות ארוכות שהוא התעלם ממנו, זה יפה מאוד לפתוח IP של ישראלים אבל כשיש לך דברים דחופים בפורום ובנאדם מתחמק מהעבודה ועושה משהו אחר כי הוא חושב שזה יותר COOL אז זה בהחלט השמצה.
ותסלח לי אבל הוא לא היחיד שעסוק ועם אישה וילדים ועבודה ולידת ילד לא אמורה לגרום להעדרות של שבעה חודשים מהפורום!!!

יש גבול לסילוף שאפשר לעשות ממשפט שהוצא מהיקשרו.

מהסטטיסטיקות של אילן אני רואה בערך 150 הודעות בחודש במשך כל החודשים האחרונים אך הוא בידיוק נעלם ל 7 חודשים??
אני פה לא מהיום ולא מהיום שנירששמתי לפה אני עוקב אחרי הפורום הזה אלה עוד מלפני ותמיד ראיתי פעילות שלו אפילו יותר רבה מפעילות של שאר הבעלים!!!
וזה ציטוט קטן מהאשכול שהוא פתח ב ט.י

"...."

לא יודע אך אנשים בוגרים שביחד חברים 6 שנים ועד היום חשבתי שכולכם בעלים שווים הגעתם למצב כזה !!!???

נערך על-ידי vista, 27.09.2010 - 03:31 AM.
ואל תכניס לי את האשכול של אילן בהפוכה בבקשה.

vista

vista
  •  VIP
  • 2575 הודעות
28
רגיל
אין לי עניין להתווכח ולא להוכיח שום דבר, לא יודע מי זה שאר הבעלים אצלך אבל למשה למשל יש יותר מ 3K הודעות, אז קצת מתמטיקה.
בנוסף, פעילות לא מסתכמת בהודעות.

ותסלח לי אבל בנוגע למשפט האחרון שלך, לא אני הוא זה שרץ לפורום אחר וירד לרמה הזו.

NickF

NickF

Master

•  Owner
  • 3547 הודעות
    • מונה תודות: 72 תודות
139
מעולה

צפה בהודעהD.D, ב-27.09.2010 - 01:16 AM, אמר:

מהסטטיסטיקות של אילן אני רואה בערך 150 הודעות בחודש במשך כל החודשים האחרונים אך הוא בידיוק נעלם ל 7 חודשים??
אני פה לא מהיום ולא מהיום שנירששמתי לפה אני עוקב אחרי הפורום הזה אלה עוד מלפני ותמיד ראיתי פעילות שלו אפילו יותר רבה מפעילות של שאר הבעלים!!!
וזה ציטוט קטן מהאשכול שהוא פתח ב ט.י

לא יודע אך אנשים בוגרים שביחד חברים 6 שנים ועד היום חשבתי שכולכם בעלים שווים הגעתם למצב כזה !!!???

דניס אין בכוונתנו להיכנס לדיון או להסביר את עצמנו לאור מעשיו הילדותיים.
נראה לך שכל אחד מאיתנו גם היה רץ כמו ילד קטן לשרון ומבקש במה לדמעות שלנו.
הוא לא שידר איתנו על אותו גל ועם רוב המפקחים, ההתנהלות המילולית שלו פגעה בנו לא פעם ולא פעמיים וציינו את זה שכל פעם התנצל ושוב חזר לסורו.
אילן בסצינה לא מהיום ובכל פורום שהיה תמיד היה out sider ותמיד דיברתי בעדו למרות נקודת המבט השונה וחריגה שלו.
ברגע שהיה ברור שהוא לא באותו ראש כמונו ומושך את האוניה לכיוון אחר לא היה טעם להמשיך כי אי אפשר להמשיך ככה.
זה לא ענין הגוף עליון והשטות הזו זה לא רק ענין ההשקעה זה מיכלול של דברים שלא בא ביחד עם ההתנהלות של שאר הבעלים ורצונם וסתם כל היום ויכוחים אין סופיים, מה קרה? זו פעם ראשונה ששותפות מתפרקת?
יאללה לחזור לשיגרה ותנו לו לשחק בחול ולשרון שיספק לו את הארגז חול, גם שרון איכזב בגדול כי לנו יש הוכחות כמה חבר'ה משם באו אלינו ורצו לעשות דברים דומים ולא נתנו להם במה ואמרנו להם לסגור דברים שם בפרטי.

המשך חג שמח ומספיק לדון בענין, תם ונשלם.

Webmaster

Webmaster
  •  חברים רשומים
  • 3 הודעות
    • מונה תודות: 0 תודות
0
רגיל
Nick-F - כבר כתבתי תגובה ארוכה, אבל החלטתי לא לפתוח תנושא יותר מידי, אז אני אתן לך רק תשורה התחתונה:

אני עושה מה שאני חושב לנכון לעשות, ואני לא עובד אצל אף אחד ומקבל משכורת ב 10 לחודש.

DDD

DDD
  •  חברים בכירים
  • 1427 הודעות
130
מעולה
אתם תעשו מה שאתם חושבים לנכון אתם אנשים מבוגרים אבל כנראה לא שמים לב שגם אתם עושים טעויות !!!!
עם מהתחלה לא הייתם משתיקים פיות כל זה לא היה !!!

באמת חפרנו בנושא כי גם ככה אתם מזנזרים!!

שיהיה לכולם בהצלחה לכאלו שפה ולכאלו שעזבו!!

חג ששמח לכולם!!!

NickF

NickF

Master

•  Owner
  • 3547 הודעות
139
מעולה

צפה בהודעהWebmaster, ב-27.09.2010 - 12:03 PM, אמר:

Nick-F - כבר כתבתי תגובה ארוכה, אבל החלטתי לא לפתוח תנושא יותר מידי, אז אני אתן לך רק תשורה התחתונה:

אני עושה מה שאני חושב לנכון לעשות, ואני לא עובד אצל אף אחד ומקבל משכורת ב 10 לחודש.

שרון - אם היית על משכורת אצלי כבר מזמן היית מפוטר !
אין לי מושג מה כתבת או מה לא וזכותך לעשות בפורום שלך מה שאתה רוצה כמו שזכותי לכתוב בפורום שלי מה אני חושב על מעשיך !!!!!!!!
רק ציינתי שחבל שאתה לא נהגת במקרה הזה כמו שאנחנו נהגנו כשחבר'ה משם באו לבכות אצלנו ויש לא מעט והכל מתועד, זה נקרא כבוד הדדי ללא קשר למחלוקות אלו או אחרות אבל כמו שאמרת זכותך לעשות בפורום שלך מה שאתה רוצה.
אתה מוזמן לשמור אותו בשבילך ואפילו למנות אותו למנהל או בעלים, פורום שלך שיקול שלך וקבל את ברכתנו רק שמור עליו שם בבקשה.
אז כמו שכתבת בא לא נפתח ת'נושא יותר מידי ונסיים את הענין בנקודה זו שכל אחד יעשה ויכתוב בפורומו כראות עיניו.

NickF

NickF

Master

•  Owner
  • 3547 הודעות
139
מעולה

צפה בהודעהD.D, ב-27.09.2010 - 13:13 PM, אמר:

אתם תעשו מה שאתם חושבים לנכון אתם אנשים מבוגרים אבל כנראה לא שמים לב שגם אתם עושים טעויות !!!!
עם מהתחלה לא הייתם משתיקים פיות כל זה לא היה !!!

באמת חפרנו בנושא כי גם ככה אתם מזנזרים!!

שיהיה לכולם בהצלחה לכאלו שפה ולכאלו שעזבו!!

חג ששמח לכולם!!!

דניס לא היתה שום השתקת פיות היתה השתקת שקרים ומציע לך לחשוב טוב על מילותיך בכדי שלא תאכל את הכובע כשהתברר גם שם מי הוא וכל האמת תצא לאור, יש רשימה ארוכה של כאלה שיהיו צריכים להתנצל אתה לא רוצה להיות ביניהם.
כמו ששמעתי שאביב כבר כתב אסור למהר במסקנות ומילים.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים