עבור אל תוכן

8 בדיחות

• אנא התחבר בכדי להגיב
תגובה אחת לנושא זה

Gandolph13

Gandolph13
  •  VIP
  • 7263 הודעות
    • מונה תודות: 228 תודות
146
מעולה
1.איזה אחד שלמד פיזיקה ותורת החורים השחורים נעזר באחד השותפים שלו לחדר ואמר לו : תגיד, כיצד אני יכול לסגור שני חורים בעזרת חור אחד ? אז השני ענה לו : אין בעיה תכניס את האף שלך לתחת שלי !

2.אחד שלא היה לו כסף לאכול ראה בנק והחליט לפרות אליו, הוא פרץ את הדלת הקדמית, נכנס בפנים פתח את הכספת הראשונה וראה שם דייסה במקום כסף, האיש שהיה מאוד רעב אכל את הדייסה, ככה גם בעוד שלושה כספות שהיו שם, יום אחרי זה הוא שומע ברדיו שאיזה מטורף פרץ לבנק הזרע !

3.בחורה אחת מגיע לבית של החבר שלה ועושה איתו סקס, היא יורדת לו והוא גומר לה על כל הפנים, אז היא שואלת אותו : תגיד, יש משהו לנגב ? והוא עונה לה : כן, יש חומוס במקרר !

4.פרסי אחד הולך עם אשתו לטייל במרכז העיר, בדרך הם עוברים ליד מאפייה עם ריחות טובים, אחרי שהם חולפים שם האישה אומרת לבעלה : איזה ריחות טובים היו שם ! אז הוא עונה לה : אם את רוצה אפשר לעבור שם עוד פעם..

5.איזה אחד שהיה לו זין ענק שמע משמועות שיש באיזה יער אבות, איי שם בדרום אפריקה צפרדע שאם שואלים אותה שאלה והיא עונה לא, הזין של אותו הגבר קטן בעשרה סנטימטרים, אותו בחור שהיה לו 50 ס"מ הרגיש שאין לו ברירה, חסך כסף וטס לשם, הגיע לבסוף אל המקום ופגש בצפרדע, הוא חשב ואמר לה : אתה רוצה למצוץ לי ? הצפרדע ענתה לו : לא, והזין שלו נהייה יותר קטן והפך 40 ס"מ, אז הוא שאל שוב אם היא רוצה למצוץ לו היא אמרה לו שלא והזין שלו נהיה קטן יותר בעוד 10 ס"מ, הוא חשב לעצמו אני יעשה את זה עוד פעם אחת ואז סוף סוף יהיה לי נוח איתו ועם הבחורות שלי, הוא אמר לה : את רוצה למצוץ לי ? והיא ענתה לו : אתה לא מבין ? לא לא לא !

6.איזה שיכור אחד מגיע לפאב ומבקש וודקה, אומר לו המוזג שנגמר להם הוודקה בגלל תקלה, ושלא יהיה להם כל השבוע, השיכור מבקש בירה במקום, שותה יוצא החוצה נשכב על ספסל ונרדם, הומלס אחד שהיה שם במקום והיה הומו ראה אותו שוכב שם ישן שיכור, ניגש אליו וזיין אותו בתחת, יום אחרי זה שוב בא השיכור וביקש בירה, ושוב נרדם בחוץ על הספסל, ושוב ההומלס זיין אותו בתחת, יום אחרי זה בא השיכור והברמן הביא לו בירה, אז השיכור אמר לו : תביא לי משהו אחר, בירה עושה לי כאבים בתחת !

7.איזה אחד שהייתה לו אחות ממש רזה ורצה לשדך אותה כיסה אותה במלא עיתונים והלביש על זה בגדים, הוא בא לחבר שלו והכיר לו אותה, באותו ערב הם הלכו למיטה להזדיין, הבחור הוריד לה את הבגדים וראה את העיתונים, לא נכנע והתחיל להוציא אותם לאט לאט, בסוף התייאש, הרים טלפון צלצל לאח שלה ואמר לו : תגיד, באיזה עמוד הכוס של אחותך ?!

8.אישה אחת באה למוכר ושואלת אותו אם יש להם בסופר קונדומים במידה אקסטרה לארג', המוכר ענה שכן, ושאל כמה היא צריכה, אז היא אמרה לו, אני לא צריכה, אבל אני אחכה כאן, עד שמישהו יקנה אותם !

נערך על-ידי ayals, 24.09.2010 - 12:58 PM.

DeLuXe

DeLuXe
  •  חברים רשומים
  • 196 הודעות
    • מונה תודות: 1 תודות
3
רגיל
חחח אהבתי

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים