עבור אל תוכן

קונה שרת להעלאת תכנים וביפור

• אנא התחבר בכדי להגיב
3 תגובות לנושא זה

DevilAngle

DevilAngle
  •  חסומים
  • 1168 הודעות
    • מונה תודות: 0 תודות
0
רגיל
אוקיי העיקרון לשרת זה ביפורים והעלאות בעיקר העלאת תכנים..
ככה שאני חייב vnc ושיהיה מהיר הvnc שלא יהיה איטי...
מקום לפחות 500 גיגה hdd
גיגה לפחות חיבור...
משותף לעד 6 עדיף כמה שפחות..
מחירים?
יהיה לי משהו כמו 500~550 שקל צריך לחודשיים מה שבערך מביא 250 270 שקל  לחודש...
אם יש משהו ששווה את זה אז אני אקח שרת אחד סוס של 400 בערך לחודש ואחד של  100  לחודש...
תודה מראש

Del Dude

Del Dude
  •  חברים רשומים
  • 1238 הודעות
    • מונה תודות: 11 תודות
4
רגיל
תשמע אחי , אני לא בטח שזה שווה את זה ... אני ממליץ לך , קח את הכסף , לך למסעדה טובה עם ידידה\חברה\  או עם המשפחה ( מומלץ "דיקסי " בת"א ... חחח , עכשיו שישלמו לי על הפרסומת ) .
בוא נחשוב רגע ביחד . אז עכשיו אתה משלם 550 שח לחודשיים עבור שרת . אתה תבפר בזמן הזה 30-40 טרה דרך שרת כזה , אין בעיה , סבבה , כל זאת אחרי שכבר ביפרת במשך החצי שנה אחרונה עשרות אם לא מאות טרות .
עכשיו באה השאלה הקשה : למה לבפר כל כך הרבה ? למה לשלם כסף כדי להשקיע באתרים שלא מכבדים אותי ? למה להשקיע כסף באתרים שאם יש לי בעיה אני צריך ללכת ולחכות למהלים בחדרי מירק למיניהם עד שמישו יתפנה אליי ויעשה טובה לשוחח איתי . מה קרה ? הם שווים יותר ממני בגלל שהם ילדים משועממים שמנהלים אתר להורדת תכנים ? ( המממ ... זו לא שאלה אחת אלא 4 שאלות ...) פאאאאאאאאקקקקק אוווופפפפפפפ !!!! זה מה שיש לי להגיד לכל אלה שהם חושבים שהם יכולים להתיחס לאדם שלא מכירים בזלזול כזה . ועוד לשלם 550 שח כדי שיתיחסו אליי ככה ? פאק אווווופפפפפ בריבוע !!!!
OK , אני אחסוך לך זמן יקר ואשאל את השאלה שהיית שואל אותי כתגובה - למה אני שילמתי כסף כדי לרכוש שרת ? אז קודם כל שילמתי רק חלק יחסי בשרת של 50 דולר המשוטף לשלושה אנשים . זה יהיה לי לחודש ולדעתי זה יספיק לי ומעבר לכך ...זה רחוק מלהיות 550 שח וגם לא 275 שח . אני עשיתי זאת כדי לעדכן כמה חשבונות ותיקים שהיו בבעית רטיו קשה ויכולתי להעביר אותם לרטיו סביר יותר . עשיתי זאת גם כדי לבפר כמה חשבונות באתרים שאני משתמש ביומיום כדי שאוכל להמשיך לעשות זאת בעתיד הקרוב ללא דאגות רטיו . כמו שראינו זו היתה שטות ענקית כי החשבון שלי ב-HDBITS נחסם כתוצאה מכך וה-FTN של עמית , שוטפי לאותו שרת . אלה חשבונות ששנינו לא קיבלנו בחזרה ונשארו חסומים בגלל החוויה . החשבון ב-CN שנחסם שוחרר וכך גם החוייה שעברתי ב-hebits  עם העלת 150 טרה בשלוש שניות בעקבות השימוש בשרת הזה . לא לדבר על השעות המבוזבזות בהמתנה בחדרי מירק למנהלים ולעצבים שהם גרמו .
שורה תחתונה - לאף אתר שמזלזל בך , לא מגיע יחס כזה שתשלם עבורו אגורה . אדם \ אתר שלא יודע לכבד אותך לא מגיע שיכבדו אותו . לא רק בתחום הטורנטים , לא רק בתחום השיתוף , אלא בכל תחום . בתחום הטורנטים - לא צריך לדאוג ל-250 טרקרים . מספיק לבחור בכל תחום טרקר אחד ואיתו לרוץ . זה לא יותר מחבילת 5-7 טרקרים במכסים את כללללל התחומים . בשביל זה לא צריך לשלם אלפי שקלים בשנה לשרתים . האינטרנט בארץ מספיק יקר .

DevilAngle

DevilAngle
  •  חסומים
  • 1168 הודעות
    • מונה תודות: 0 תודות
0
רגיל
ראיתי את התגובה שלך בגדול וזלזלתי חייב לציין אמרתי אין הוא לא מביא לי מפרט של סידבוקס הוא הולך לאכול לי תראש למה לי להוציא תכסף..
עכשיו? שקראתי הכל? אני מבין שאתה פאקינג צודק בכל מילהD:
אני הולך לקנות הרגע דיסק של טרה שיהיה לי סוף סוף למקום ובקר נורמאלי  למחשב שאני אוכל לקרוע את אח שלי בPES בלי שהוא יתלונן שיש לו רחא של שלטD:
צודק הכל מבופאר אצלי אני אבקש לרדת ממעלה מכל אתר שאני נמצא בו נראלי לבנתיים בימים האחרונים הבנתי שזה כבד עליי באלי רק לשמוע מוזיקה ולהינות בלי לעבודD:

Del Dude

Del Dude
  •  חברים רשומים
  • 1238 הודעות
    • מונה תודות: 11 תודות
4
רגיל
בדיוק , זו היתה הכוונה שלי . נכון , אנחנו פורום בנושא שיתוף , אבל יש שיתוף ויש שיתוף . יש שיתוף נכון שבו אנשים יודעים גם להשתמש בכלים הנכונים ובטרקרים הנכונים וכאלה אנחנו ויש שיתוף שלכל אחד יש 500 טרקרים שבמקרה הטוב פותח כל אחד מהם יום בחודש כדי שלא יחסמו , לא מוצא את הידיים ואת הרגליים מרוב התעסקות עם רטיו וביפורים .
מרוב ביפורים והתעסקום עם טרקרים חדשים שכל חצי שעה נפתחים לא רואים את העיקר : העיקר הוא לא לבפר ,לא לצבור דרגות שלא שוות כלום ,  לא לזרוק כסף סתם , לא לשוחח עם מנהלים שהם חושבים שהשמש זורחת מהתחת שלהם ונותנים לך לחכות בערוצי המירק שלהם שעות או ימים עד שעונים וכשעונים אז מתחילים לזלזל ( אההה , ישראל , כן , זיופים , האקרים ) . לכל המנהלים אלה בעולם הרחב יש לי דבר אחד להגיד : אתם פשוט זבל של אנשים , השכבה הכי נמוכה של העולם , מסוממים , מטורפים ורובכם אנטישמיים ונאצים , ושמבחינתי אתם יכולים ללכת להזדיין  , אבל בבביייייגגגג טייםםם . העיקר זה להגיע למספר טרקרים כמה שיותר מצומצם ושיכלול כמה שיותר תחומים כדי למקסם את ההנאה האישית .    

צפה בהודעהDevilAngle, ב-07.09.2010 - 12:55 PM, אמר:

ראיתי את התגובה שלך בגדול וזלזלתי חייב לציין אמרתי אין הוא לא מביא לי מפרט של סידבוקס הוא הולך לאכול לי תראש למה לי להוציא תכסף..
עכשיו? שקראתי הכל? אני מבין שאתה פאקינג צודק בכל מילהD:
אני הולך לקנות הרגע דיסק של טרה שיהיה לי סוף סוף למקום ובקר נורמאלי  למחשב שאני אוכל לקרוע את אח שלי בPES בלי שהוא יתלונן שיש לו רחא של שלטD:
צודק הכל מבופאר אצלי אני אבקש לרדת ממעלה מכל אתר שאני נמצא בו נראלי לבנתיים בימים האחרונים הבנתי שזה כבד עליי באלי רק לשמוע מוזיקה ולהינות בלי לעבודD:

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים