עבור אל תוכן

מבקש טראקר hd איכותי לא אכפת לי איזה ....פרטים בפנים

• הנושא נעול הנושא נעול
7 תגובות לנושא זה

DDD

DDD
  •  חברים בכירים
  • 1425 הודעות
    • מונה תודות: 125 תודות
129
מעולה
טוב דיי נמאס לי מ bhd שאצלו אין מקורות לתכנים היותר ישנים ...
רוצה טראקר hd שיותר טוב ממנו..
עדיך איפה שיש וידיאו קליפים והרבה :)

הוכחות ינתנו עם צריך :)

Effectively

Effectively
  •  צוות לשעבר
  • 2514 הודעות
    • מונה תודות: 88 תודות
75
טוב מאוד
HDBT.EU

Tech

Tech
  •  חברים בכירים
  • 180 הודעות
    • מונה תודות: 5 תודות
2
רגיל
לא יודע מה יש בHDAHOY...

אבל אני יכול להביא לך או משתמש עם 0 הורדה ואיזה 120גיגה העלאה...

או הזמנה :)

DDD

DDD
  •  חברים בכירים
  • 1425 הודעות
129
מעולה
הם לא נראה לי שיותר טובים מ bhd תתקנו אותי עם אני טועה?

Del Dude

Del Dude
  •  חברים רשומים
  • 1238 הודעות
    • מונה תודות: 11 תודות
4
רגיל
אולי ב-BIT-HDTV אין הרבה קליפים , אבל הוא אחד אחד האיכותיים .
אם אתה מחפש קליפים \ הופעות ב-HD בפורמט BLURAY או BLURAY RIP יכול להמליץ לך על כמה :
1.HD-SPAIN - אתר מלא בהופעות באיכות HD
2- SCENEHD  כל מה שהיה בתחום ההופעות ושייך לשחרורי סצ'ינה בשלוש השנים האחרונות התפרסם שם . עדיין ניתן להוריד כל תוכן ישן במהירות מקסימליות בזכות מערכת הניקוד .
3- HDCHINA - אתר סיני מושקע מאוד עם הופעות ושיחרורי קליפים מכל הסוגים
4-HDBITS - האתר האיכותי ביותר בתחום ה-HD נכון לעכשיו  . ניתן למצוא בו תכנים של הופעות מכל הסוגים מרוק , פופ ועד אופרה ובלט
5 - NETLAB - אתר רוסי מצויין העוסק ביקר במוזיקה וסרטים
6- יש עוד אתר רוסי שמתמחה ב-HD אבל שכחתי את שמו אבל זוכר שהוא מצויין במיוחד בתחום ההופעות החיות . אבדוק בבית ואעדכן.

DDD

DDD
  •  חברים בכירים
  • 1425 הודעות
129
מעולה

צפה בהודעהDel Dude, ב-02.09.2010 - 10:42 AM, אמר:

אולי ב-BIT-HDTV אין הרבה קליפים , אבל הוא אחד אחד האיכותיים .
אם אתה מחפש קליפים \ הופעות ב-HD בפורמט BLURAY או BLURAY RIP יכול להמליץ לך על כמה :
1.HD-SPAIN - אתר מלא בהופעות באיכות HD
2- SCENEHD  כל מה שהיה בתחום ההופעות ושייך לשחרורי סצ'ינה בשלוש השנים האחרונות התפרסם שם . עדיין ניתן להוריד כל תוכן ישן במהירות מקסימליות בזכות מערכת הניקוד .
3- HDCHINA - אתר סיני מושקע מאוד עם הופעות ושיחרורי קליפים מכל הסוגים
4-HDBITS - האתר האיכותי ביותר בתחום ה-HD נכון לעכשיו  . ניתן למצוא בו תכנים של הופעות מכל הסוגים מרוק , פופ ועד אופרה ובלט
5 - NETLAB - אתר רוסי מצויין העוסק ביקר במוזיקה וסרטים
6- יש עוד אתר רוסי שמתמחה ב-HD אבל שכחתי את שמו אבל זוכר שהוא מצויין במיוחד בתחום ההופעות החיות . אבדוק בבית ואעדכן.
אני לא רק מחפש וידיאו קליפים אלה גם סרטים שאני הולך לראות אותם דרך מזרים מדיה בסלון עם מסך 42 אינץ ומערכת שמע.
והטראקרים שהזכרתה מוכרים אבל משום מה קצת קשה להשיג אליהם הזמנות אז בגלל זה פתחתי את האשכול שעם מישהו מוכן להביא לי הזמנה

Del Dude

Del Dude
  •  חברים רשומים
  • 1238 הודעות
    • מונה תודות: 11 תודות
4
רגיל
ככל השתחום ה-HD צובר תאוצה בארץ ובעולם כך הטרקרים העוסקים בכך רבים ומתמקדים בנושאים ספציפים בתחום ה-HD .
רוב הטרקרים שרשומים מעלה סגורים ונדרשת הזמנה להכנס אליהם ואת זה ניתן להשיג עם מאמץ קטן אבל יש גם אתרים שהכניסה אליהם קלה יותר כמו HDPRE , הטרקר ההונגרי המכיל היום לא פחות מ-600 בלו ריי מלאים , בנוסף לאלפי תכנים אחרים או HD-TORRENTS המצויינים שמתמקדים לא רק בוידאו באיכות HD אלא גם באודיו באיכות מאוד גבוהה או HD-TORRENTS הרומני שמכיל כל שבוע תכני FL לשיפור הרטיו .
אני חושב שכל מי שקושר מאוד לתחום ההפרדה גבוהה ותחום השיתוף בו זמנית , ימצא את הדרך לכל אחד לטרקרים שציינתי ללא יוצר מן הכלל ועוד אל רבים אחרים .

DDD

DDD
  •  חברים בכירים
  • 1425 הודעות
129
מעולה

צפה בהודעהDel Dude, ב-02.09.2010 - 15:25 PM, אמר:

ככל השתחום ה-HD צובר תאוצה בארץ ובעולם כך הטרקרים העוסקים בכך רבים ומתמקדים בנושאים ספציפים בתחום ה-HD .
רוב הטרקרים שרשומים מעלה סגורים ונדרשת הזמנה להכנס אליהם ואת זה ניתן להשיג עם מאמץ קטן אבל יש גם אתרים שהכניסה אליהם קלה יותר כמו HDPRE , הטרקר ההונגרי המכיל היום לא פחות מ-600 בלו ריי מלאים , בנוסף לאלפי תכנים אחרים או HD-TORRENTS המצויינים שמתמקדים לא רק בוידאו באיכות HD אלא גם באודיו באיכות מאוד גבוהה או HD-TORRENTS הרומני שמכיל כל שבוע תכני FL לשיפור הרטיו .
אני חושב שכל מי שקושר מאוד לתחום ההפרדה גבוהה ותחום השיתוף בו זמנית , ימצא את הדרך לכל אחד לטרקרים שציינתי ללא יוצר מן הכלל ועוד אל רבים אחרים .
אני לא רוצה להחזיק יותר מ 2 טראקרים ל HD לכן אני רוצה טראקר אחד טוב ובגלל זה פניתי לפה שעם מישהו יוכל להביא לי הזמנה
HDSPAIN או HDCHINA או HDCOREA או SCENEHD הם לפי דעתי היחידים שעולים אל BITHDTV
ואני לא מציין HDBITS.ORG כי ההזמנות סגורות וגם ככה ישראלים חסומים.
אז עם יש למישהו את טראקרים שציינתי למעלה משתמש או הזמנה אני מאוד ישמח ויודה לו מאוד מאוד!!!

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים