עבור אל תוכן

עוד בדיחות ליום רבעי

• אנא התחבר בכדי להגיב
אין תגובות לנושא זה

Gandolph13

Gandolph13
  •  VIP
  • 7263 הודעות
    • מונה תודות: 228 תודות
146
מעולה
1. בבוקר אחד בא הדינוזאור לאשתו לפני כמה מיליוני שנים וביקש ממנה שתעשה איתו סקס, היא אמרה שכואב לה הראש ושהיא לא יכולה, כה יום למחרת וגם ביום שאחרי היום למחרת, עד שנכחדו כל הדינוזאורים.

2. שיכור עולה לרכבת וצועק לעבר הנוסעים : כל מי שיושבת בצד שמאל היא בוגדת וכל מי שיושבת בצד ימין היא מטומטמת, אחרי דקה אחת הנשים שישבה בצד שמאל אומרת, אבל אני נאמנה לבעלי ! אומר לה השיכור, אם כך אין בעיה, פשוט תעברי לצד ימין !

3. פרסי בא לחבר שלו המרוקאי ומספר לו, אשתי כל יום מבלבלת לי את הראש שהיא רוצה כסף, בהתחלה היא ביקשה 100 שקל אחרי זה היא כבר ביקשה 200, וככה זה ממשיך כמה חודשים והיא כבר מבקשת 1000 שקל עכשיו, אומר לו המרוקאי : ומה היא עושה עם כל הכסף, אז הפרסי עונה לו : לא יודע, אף פעם לא נתתי לה כשהיא ביקשה.

4. חייל אחד במילואים מקבל הרעלת קיבה ויש לו כל היום שלשולים והקאות, הוא מגיע לרופא ביחידה ואומר לו, ד"ר אני יש לי כל הזמן שלשול, אני יכול לעשות אמבטיה ? אז הרופא אומר לו : אם יש לך מספיק אז כן.

5. למה כשלכורדים נולד בן הם קונים מכוניות עם חלונות עגולים בלבד ? כי ככה הם לא צריכים לפחד שהוא יוציא את הראש מהחלון.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים