עבור אל תוכן

5 בדיחות חזקות

• אנא התחבר בכדי להגיב
אין תגובות לנושא זה

Gandolph13

Gandolph13
  •  VIP
  • 7280 הודעות
    • מונה תודות: 228 תודות
146
מעולה
1.אחד שעבד במפעל הייטק בתור מתכנת הלך יום אחד לעבודה ומצא בדרך צפרדע, הצפרדע אמרה לו שהיא למעשה נסיכה ושאם הוא ינשק אותה היא תעשה איתו סקס למשך שבוע, המתכנת לא התייחס והכניס את הצפרדע לכיס, אחרי כמה דקות אומרת הצפרדע : אם תנשק אותי אני אהפוך לנסיכה ואהיה שלך לתמיד, אעשה איתך סקס מתי שאתה רוצה ואיך שאתה רוצה, המתכנת מניד בראשו בשלילה וממשיך ללכת, אז הצפרדע שאלה אותו : מה הקטע שלך ? אז הוא ענה לה, בגלל העבודה אין לי זמן לסקס אבל צפרדע מדברת זה ממש מגניב !

2.אמא ושלושת בנותיה גרו באותו הבית וכשהגיעו הבנות לגיל 30 ללא כל גבר בחייהן היא החליטה לעשות מעשה נועז, היא הלכה לעיר הלכה לחברה גדולה ומצאה שם שלושה בחורים טובים, הביאה את שלשתם לביתה והכניסה כל אחת מהבנות לחדר שלה וסגרה אותה שם עם אחד מהבחורים, לאחר כמה שעות היא שמעה מחדר אחד אחח, אחח, אחרי כמה שעות היא שמעה מחדר אחר, הופה.. הופה.. ובחדר השלישי שתיקה, בבוקר היא באה לשלושת הבנות ושואלת את הראשונה למה אמרת אחח ? אז היא הבת שלה ענתה לה : זה קצת כואב פעם ראשונה, היא שואלת את השנייה למה היא אמרה הופה, והיא עונה שבפעם השלישית זה כבר ממש כיף וכמו ספורט, והיא שואלת את השלישית למה אצלך היה שקט, לא הסתדרתם ? אז הבת השלישית שלה ענתה לה : לימדת אותי לא לדבר בפה מלא !

3.זוג נשוי אחד שהיו להם שני ילדים שכל הזמן היו מסתבכים בצרות, וכל הזמן היו מסלקים אותם מבית הספר החליטו לבסוף אחרי ששום עונש או שיחה עם הילדים לא עזרו לפנות לרב שינסה לדבר אליהם בעזרת התורה ואלי כך יצליחו להשפיע עליהם, הם באים לרב והרב מסכים, אבל מבקש לדבר עם כל אחד מהם לבדו, הרב מגיע לבית שלהם ומכניסים איתו לחדר את הילד הגדול מבין השניים, הרב הסתכל עליו בעיניים גדולות ושאג עליו : איפה אלוקים ?! הילד נבהל ושתק, הרב צעק שוב איפה אלוקים ?! הילד שתק והרבי שאג בכל כוחו : אני רוצה שתענה לי איפה אלוקייייים !? הילד קם וברח למטה האח הקטן שראה את אחיו הגדול בורח משם התחבא והוריו לא מצאו אותו, אחרי שהרבי הלך שאל אותו אחיו הקטן למה ברחת ? אז הגדול אמר לו : נראה לי מזה הסתבכנו אלוקים נאבד והם חושבים שאנחנו לקחנו אותו !

4.בלונדינית אחת מתיישבת במחלקת עסקים מחלקה ראשונה, מאחר שהיו חסרים מושבים והיא התיישבה במקום של איש עשיר שהזמין כרטיס מראש, ניגשה אליה הדיילת ובדקה את הכרטיס שלה, מאחר שהיא ראתה שהכרטיס הוא כרטיס למחלקת תיירים ביקשה ממנה לקום ולעבור לשם, אבל הבלונדינית התעקשה ואמרה : אני יפה ואני נוסעת לניו יורק להצליח ! לאחר שעה של וויכוחים ביקשה הדיילת עזרה משאר הדיילים אבל ללא הועיל, לבסוף קם אחד הנוסעים ניגש אליה ואמר לה משהו, תוך רגע היא קמה ועברה למחלקת תיירים, שאלו אותו הדיילים והדיילות מה הוא אמר לה ? והוא אמר להם : פשוט אמרתי לה שמחלקה ראשונה בכלל לא טסה לניו יורק.

5.כורדיה אחת הולכת לטייל במדבר, היא רואה מולה עדר כבשים, היא ניגשת לרועה הצאן ואומרת לו : אם אני מנחשת כמה כבשים יש לך בעדר אתה נותן לי במתנה אחת ? אז הוא אומר לה שכן, היא אומרת לו 46, במקרה היא באמת ניחשה נכון והוא אומר לה שהיא צדקה ושהיא יכולה לקחת אחת, היא ניגשת לכבשים לוקחת ומתחילה ללכת משם, הרועה אמר לה אם אני מנחש מאיזו עדה את, את מחזירה לי ? אז היא אמרה שכן, אז הוא אמר לה את כורדית, אמרה לו : איך אתה יודע ? אז הוא ענה לה : למה רק כורדית תיקח מכל עדר הכבשים דווקא את הכלב !

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים