עבור אל תוכן

6 בדיחות שוות


  • אנא התחבר בכדי להגיב
אין תגובות לנושא זה

#1
 Gandolph13

Gandolph13
  •  VIP
  • 7295 הודעות
    • מונה תודות: 228 תודות
146
מעולה
איזה טייס כורדי אחד שטס עם המדריך שלו ביצע נחיתה, אחרי הנחיתה שהוא ביצע המדריך היה כולו חיוור והכורדי אמר לו : בחיי, כמה שהמסלול הזה קצר, אז המדריך אמר לו : שמת לב אבל כמה רחב הוא ?!


איזה איש אחד נכנס לחוץ לגמרי לתוך מספרה ושואל את הספר, מתי אתה מסיים פה, אז הספר אומר לו תוך שעתיים, האיש יוצא מהמספרה ולא חוזר, ככה יום אחרי יום, אחרי שבוע קרא אליו הספר איזה בחור צעיר נתן לו 50 שקל וביקש ממנו לעקוב אחרי אותו האיש, כשהבחור חזר שאל אותו הספר, נו לאן האיש הזה הולך כל הזמן ? אז הבחור צוחק ואומר לו : לבית שלך !


מטופל יוצא מבית החולים לאחר שהרופא אמר לו שלא ניתן לעשות יותר דבר, ונותרו לו מספר ימים ספורים לחיות, האיש חוזר לבית ומספר לאשתו שהוא עומד למות מאיידס, יוצא מהבית, הולך לבית הקפה של היישוב ומספר שם לכולם שהוא עומד למות מאיידס, לפתע הוא רואה במקרה את הרופא בבית הקפה, והרופא שואל אותו, למה את מספר לכולם שיש לך איידס, הרי בכלל יש לך גידול מוחי ובגלל זה אתה הולך למות, אז האיש אומר לו : אני השלמתי עם זה שאני הולך למות, אבל לא עם זה שמישהו אחר יזיין את אשתי !

שני ילדים באים למורה שלהם בגן החיות ואחד מהם מצביע על איבר המין של החמור ושואל את המורה : מה זה המורה ? אז המורה ענתה לו : זה שום דבר, אז הילד הסתובב לחבר שלו ואמר לו : תראה איזה גודל ובשבילה זה שום דבר !


בעל ואישה שטו בספינת פאר בשיט תענוגות, לפתע התחילה סערה, הספינה התהפכה ורק שניהם ופועל כושי הצליחו להינצל ולהגיע לחוף, הם בדקו את האי וראו שהם לבד שם, באי היה מגדל שמירה והם החליטו שיעשו שמירות על המגדל למקרה שמישהו יבוא שיוכלו לאותת לו שיבוא להציל אותם, ראשון עלה הפועל הכושי למגדל ל-4 שעות, כל חצי שעה צועק הכושי מלמעלה : אתם שם למטה תספיקו כבר להזדיין ! והבעל אונה לו, אנחנו לא מזדיינים, אנחנו סתם מדברים, עוד פעם צועק הכושי שיפסיקו להזדיין ועוד פעם עונה הבעל, אחרי 4 שעות, הבעל עולה למעלה לשמור, תוך כדי שהוא שומר הוא מסתכל למטה לראות מה קורא עם העבד לאשתו וחושב לעצמו : זה באמת נראה מפה כאילו שהם מזדיינים שם למטה.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים