עבור אל תוכן

בדיחות ליום חמישי

• אנא התחבר בכדי להגיב
אין תגובות לנושא זה

Gandolph13

Gandolph13
  •  VIP
  • 7295 הודעות
    • מונה תודות: 228 תודות
146
מעולה
1.בחורה עיתונאית הגיע במקרה לאי בודד, היא מטיילת על האי, ולפתע היא רואה שם בן אדם, היא שואלת אותו כמה זמן הוא נמצא על האי הזה כבר והוא אומר לה שהוא נמצא שם כבר 7 שנים, מתוך רחמים וקצת חרמנות היא אומרת לו שבגלל שהוא לא ראה אישה כבר זמן כה רב, היא מסכימה לעשות איתו סקס, הוא מתלהב והיא נשכבת באמצע השדה הפתוח עירומה ומחכה, הוא לוקח 3 צעדים אחורה רץ לכיוון שלה ולפני שהיא מבינה מה הוא עושה בכלל הוא בועט לה בכוס בכל הכוח, היא מתקפלת כולה מכאבים, וצועקת עליו : למה עשית את זה ? אז הוא אמר לה : כדי לבדוק שאין סנאים !

2.שני הומואים משחקים בניהם טניס ובמגרש צמוד אליהם משחקים שני מרוקאים, לפתע אחד המרוקאים נתן בטעות מכה עקומה הכדור עף ופגע לאחד מההומואים בגב, תוך כדי שהוא מתכופף ומחזיק את הגב אומר לו ההומו השני, תמשיך ככה להישאר, אולי נתבע אותם על זה בעבור כסף בבית משפט, המרוקאי שנתן את המכה בכדור צועק להומו הזה : תחזיר לי עכשיו את הכדור או שאני קורע לך את התחת ! אז ההומו התיישר ואמר לחבר שלו, אין צורך בית משפט כבר הגענו לפשרה !

3.צעיר אחד הגיע לעשות בדיקות דם, האחות הייתה חדשה ולא היה לה הרבה ניסיון, לאחר שהיא דקרה אותו כבר 6 פעמים ביד, היא הרגישה ממש לא נעים, והחליטה לעשות מעשה נועז, ומצצה לו קצת את הווריד ואז יצא הדם, לפני שהצעיר בא ללכת, הוא שאל אותה : אתם עושים פה גם בדיקת שתן ?

4.איך אפשר לעשות רודיאו לאישה, כמו שעושים לשוורים ? אתה בא אליה מאחור, מכניס תזין ותוך כדי שעושים סקס אומר לה שדפקת את אחותה אתמול ואחרי זה מנסה להחזיק כמה שיותר זמן בפנים !

5.שני כורדים מדברים בניהם ואחד מספר לשני שכדיי לו ללכת לצרפת כי יש שם מלא זיונים, אז החבר שלו שואל אותו ואיך זה ? אז הראשון עונה לו : אתה נכנס למטוס, יש לך זיון בשירותים, אתה מגיע לצרפת ונכנס למונית וכבר יש מציצות, אחרי זה בלובי במלון זיון, במעלית זיון, במסדרון זיון, ובחדר זיון, אז השני ממש מתלהב ואומר לשני, מתי בכלל היית בצרפת ? אז השני עונה לו : אני לא הייתי אבל אחותי הייתה.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים