עבור אל תוכן

Neverwinter חדש, לא מ-Bioware


 • אנא התחבר בכדי להגיב
תגובה אחת לנושא זה

#1
 Riko5

Riko5
 •  צוות לשעבר
 • 356 הודעות
  • מונה תודות: 0 תודות
13
רגיל

Neverwinter חדש, לא מ-Bioware

לא, עידן Neverwinter של Bioware רחוק מאחוריה, ועם IP מקוריים ומצליחים  היסטרית כמו Mass Effect ו-Dragon Age, אין לה סיבה להביט לאחור.

משחק ה-Neverwinter החדש (לא Neverwinter Nights, רק Neverwinter), מגיע  מאטארי, בעלת הזכויות על המותג, ואולפן Cryptic, יוצרי City of Heroes,  Champions Online ו-Star Trek Online.

למרות שכל משחקי Cryptic עד כה היו כותרי MMO, משחק המבוכים ודרקונים  החדש (חוקי מהדורה רביעית) לא מאופיין ככזה. במקום להתחרות בשוק ה-MMO  המוצף, הוא קופץ על רכבת אופנתית חדשה: קו-אופ.

Neverwinter מתרחש בעיר הידועה, בצפון חוף החרבות של הממלכות הנשכחות,  לאחר מאה שנים קשות של מגיפות קסומות, מלחמות וקונפליקטים פנימיים. העלילה,  שכמו הטרילוגיה המתוכננת של ספרי Neverwinter  מאת סופר הפנטזיה ר.א.  סלבטורה, מתבססת על אירוע כמעט-אפוקליפטי בשם ה-Spellplague, תשלח את  השחקנים, בקבוצות של עד חמישה, להילחם במפלצות, לחקור מבוכים, לגלות אוצרות  וכל שאר ענייני המבוכים ודרקונים הקלאסיים. מי שאין לו מספיק חברים, או  פשוט שונא את החברים שלו בדם, יוכל למלא את החבורה שלו בדמויות נשלטות AI.

תמונה שפורסמה

למרות שהמשחק לא הוגדר עד כה כ-MMO, והצד הקו-אופי שלו הוא זה שמודגש,  עדיין מובטח "עולם מתמיד" (Persistant World), כך שחלק משמעותי ממאפייני  משחק תפקידים המוני כן נראה שמשחק פה חלק. המודל המסחרי  של ה-MMO למחצה הזה עדיין לא ידוע.

כמו כן, במסורת Neverwinter-ית, המשחק יגיע עם יוצר הרפתקאות "ידידותי למשתמש" בשם Forge, כך שהקהילה תוכל להמשיך ולהרחיב אותו.

Neverwinter מפותח למחשב בלעדית בשלב זה, וצפוי להגיע לשוק בסוף 2011.

קרדיט ל-ududy#2
 .MM.

.MM.

  לעזרה תמיד כאן !

 •  VIP
 • 1350 הודעות
  • מונה תודות: 14 תודות
12
רגיל
משחק אלוףףף
0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים