עבור אל תוכן

שאלה בנושא שרתים

• אנא התחבר בכדי להגיב
תגובה אחת לנושא זה

yairel34

yairel34
  •  חברים רשומים
  • 3 הודעות
    • מונה תודות: 0 תודות
0
רגיל
היי חברים
אני מקדם אתרים [מוזמנים להכיר אותי בכתבה שלא תגידו שאני מקשר ישר לאתר שלי :) ] ואני רוצה להיות קצת יותר מקצועי מול הלקוחות שלי כשאני מציע להם בניית אתרים.
אני לרוב הולך על חברת אחסון אחת שהיא ממש טובה, אבל אין לי באמת את הידע שאומר מה זה אומר חברת אחסון טובה. השירות שלהם מצוין, מהירות הטעינה של האתר טובה, אבל אולי יש חברות זולות יותר, פחות מוכרות ועדיין שנותנות את אותה איכות העבודה?

יש לכם דגשים שהייתם ממליצים להקפיד עליהם בחיפוש אחרי חברות אחסון?

Shesh

Shesh

6 is the magic number

•  תורמים
  • 314 הודעות
    • מונה תודות: 90 תודות
120
מעולה
רוב החברה פה, אני מניח לפחות, פחות מתעסקים בשירותי אחסון אתרים.
אלא מחפשים שרתים בנפח תעבורה ודיסק גבוהה עם מהירות העלאה גבוהה ופחות את מה שנדרש לשרת אחסון אתרים טובים.

בכללית לאחסון אתרים לטעמי צריך שלשרתים יהיה מספיק RAM (כדי לאחסן שאילתות SQL טובות), כמובן שגם מומלץ שיהיה להם SSD וגם שיהיה חיבור טוב.
אבל כל זה לא שווה כלום אם אין לך הגנת DDOS סבירה, אנשים שיודיעם להגדיר את השרת כראוי וכמובן גיבויים.
הייתרון בללכת לחברות מדף, זה שאתה לא צריך להתעסק ברוב.

ללמוד להגדיר שרתים לאחסון זה לא קל ודורש המון השקעה - הפרדת משתמשים, הגדרות אבטחה, סביבות ריצה (Node\php וכו').
כמובן לתחזק את כל הסיפור עם פנאלים נעימים, ניטור וגיבוי.

לפי האתר שלך אני רואה שאתה משתמש בupress.io
לא מכיר אותם ספציפית, אבל יש לא מעט חברות אחסון שמתעסקות באחסון ייעודי לWORDPRESS, שזה מאוד מקל, כי יש קהילה גדולה ואתה יודע איך להגדיר את המסד שלך ואת הסביבת PHP במדויק לזה, וכנל גם הגדרות אבטחה וfirewall, גם מאוד קל לך להשתמש בכלים כמו wpscan לסרוק אתרים שיושבים אצלך ולתת שירות auditing ללקוחות.

בקיצור, לטעמי זה שאלה מאוד מורכבת, והיא יותר ללכת לראות מי מאחסן את המתחרים שלך.
ולעשות סקר שוק :)

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים