עבור אל תוכן

שירות סטרימינג

• אנא התחבר בכדי להגיב
9 תגובות לנושא זה

Tears of Steel

Tears of Steel

F.L.S

•  צוות לשעבר
  • 2345 הודעות
    • מונה תודות: 446 תודות
327
מעולה
מה לדעתכם על שירות סטרימינג שיעלה 160 שקל אבל יכלול את כל התכנים מכל החברות?
גם יס גם הוט גם hbo וגם סרטי קולנוע וגם תכני ילדים מדןבבחם וגם דוקומנטרי של bbc
הכל בסטרימינג בלוריי מקורי מלא

אני רוצה לפתוח חברת סטרימינג כי נמאס לי מטורנטים, שרתים ונגמר המקום בדיסקים הקשיחים

נערך על-ידי Tears of Steel, 08.04.2019 - 03:44 AM.

eran405

eran405
  •  חברים רשומים
  • 54 הודעות
    • מונה תודות: 20 תודות
19
רגיל
רעיון נחמד אבל בעייתי לדעתי:

אם אתה מדבר על תכנים חוקיים תהיה לך בעיה להשיג זכוית על כל התוכן שהזכרת (ללא קשר למחיר לחלק מהתוכן יש נושא של בלעדיות). בכל מקרה די בטוח שבכמות התוכן (החוקי) לעומת המחיר לא תוכל אפילו להתקרב לשירותים הגדולים כמו נטפליקס וכו'. ועדיין לדעתי שירות כזה לתכנים חוקיים הרבה יותר מעניין (לפחות אותי) מאשר תוכן לא חוקי בתשלום.

אם מדובר על תוכן לא חוקי אז איפה היתרון לעומת טורנטים? למי שיש מספר אתרי טורנט טובים בטוח תהיה גישה ליותר תוכן ממה שיהיה בשירות שלך וכל זאת בחינם (הרי מאיפה אחר אתה יכול להביא את התוכן?). הנושא של "נגמר המקום בדיסקים" לדעתי ממש לא לעניין: גם המחיר של דיסקים ממש נמוך, גם אפשר למחוק ולהוריד מחדש במידת הצורך (לדוגמא דיסק של 4TB בקניה בארץ ללא מבצע עולה פחות מ-4 חודשים ב-160 ש"ח). יש גם פתרונות של סידבוקסים ואחסון ברשת בהרבה פחות מ-160 ש"ח.

לפחות לי אישית יש בעיה מאד גדולה לשלם אפילו שקל על תוכן לא חוקי. שיתוף תוכן בצורה חינמית זה משהו אחד אבל לשלם בשביל תוכן לא חוקי עובר כל גבול לדעתי. אני די בטוח שהרבה ממשתמשי הטורנטים גם חושבים ככה. גם בלי קשר לנושא המוסרי, יש גם בעיה שברגע שאתה משלם לשירות כזה כבר יהיה מאד קל לקחת אותך לבית משפט. אישית לא הייתי ממליץ לאף אחד להתקרב לשירותים כאלה.
גם מי שמוכן לשלם על תוכן לא חוקי, לדעתי 160 שקל זה מחיר מופקע לגמרי בשביל תוכן לא חוקי (מנקודת הראות של הלקוח, אני לא נכנס לעלויות של הקמת/תפעול שירות כזה). נטפליקס לדוגמא נותנת תוכן חוקי לגמרי באיזור ה-40 שקל לחודש (אולי פחות מבחר אבל חוקי וחברה עם גב ותמיכה וכו').

נושא נוסף שלא פירטת עליו הוא הנושא של התירגום לעברית - נושא שבעייתי גם במקרה של תוכן חוקי וגם לא חוקי. אישית אני מסתדר ואפילו מעדיף תרגום באנגלית אבל לאחורנה התחלתי לחפש תוכן עם תירגום בעברית בשביל קרובים ויש ממש מלא תוכן שפשוט אין לו תרגום בעברית. האם המחיר היחסית גבוה (בהנחה שזה תוכן לא חוקי) כולל גם יצירת תרגום לכמות העצומה של התוכן שאין לו תרגום? אם כן אז לא רק שהמחיר שאתה רוצה גבוה יחסית אלא שהוא גם יהיה לך מאד קשה להיות כלכלי בגלל ההוצאות הגדולות על תרגום. אם לא, אז בסופו של דבר תהיה לך כמות די מוגבלת של תוכן.

כמו שאומרים "just my two cents", ומאד יכול להיות שאני טועה.

נערך על-ידי eran405, 08.04.2019 - 13:03 PM.

קיבל תודות על-ידי 1 משתמש:

Sense8

Sense8
  •  חברים רשומים
  • 748 הודעות
    • מונה תודות: 153 תודות
132
מעולה
next tv
partner tv
רמי לוי TV
sting tv
yes
celcom tv
netflix
hot
כולם למעשה עוסקים בסטרימינג היום

איפה תמצא מקום ביניהם, ובאיזה תשתית תשתמש בדיוק עם האינטרנט שיש בארץ אולי בעוד כמה עשרות שנים

Tears of Steel

Tears of Steel

F.L.S

•  צוות לשעבר
  • 2345 הודעות
    • מונה תודות: 446 תודות
327
מעולה

צפה בהודעהSense8, ב-08.04.2019 - 19:55 PM, אמר:

next tv
partner tv
רמי לוי TV
sting tv
yes
celcom tv
netflix
hot
כולם למעשה עוסקים בסטרימינג היום

איפה תמצא מקום ביניהם, ובאיזה תשתית תשתמש בדיוק עם האינטרנט שיש בארץ אולי בעוד כמה עשרות שנים
אני רוצה את כל התוכן מכולם בשירות אחד יקר אבל כולל הכל

Master-D

Master-D

Man Utd 4 LIFE

•  מנהלים
  • 877 הודעות
    • מונה תודות: 100 תודות
119
מעולה

צפה בהודעהTears of Steel, ב-08.04.2019 - 20:58 PM, אמר:

אני רוצה את כל התוכן מכולם בשירות אחד יקר אבל כולל הכל

באופן חוקי זה לא יקרה בגלל זכויות יוצרים

באופן לא חוקי אתה תצטרך הרבה מאוד כסף כדי להקים שירות כזה, המשתמשים לא ירוצו בהמוניהם לשלם לך כסף על מה שהם יכולים לקבל בחינם
ובלי קשר יתבעו אותך כל כך חזק שהנכדים שלך ירגישו את זה

אז העצה שלי היא שתשאיר את זה ברמת החלומות בהקיץ, אתה תחיה יותר טוב

Dr. Strange

Dr. Strange
  •  צוות לשעבר
  • 762 הודעות
    • מונה תודות: 94 תודות
63
טוב
יס/הוט לבד עולים יותר ממה שאתה מציע...
רוב השירותים שרשמת פה הם בלעדיים לא יס/הוט ולא נטפליקס ייתנו לך את תכני המקור שלהם ובמיוחד לא במחיר שאתה רוצה.
למה אתה צריך לשמור הכל על הדיסקים הקשיחים שלך?
אני ממזמן הפסקתי לאגור ואם אני רוצה לראות שוב משהו אני מוריד מחדש וזה לא לוקח הרבה זמן במיוחד אם יש לך סיבים בבית.
נמאס מהטורנטים? קח כמה חברים שכל אחד רוצה בדיוק מה שאתה רוצה ותקנו משתמש לכל שירות שיכול להיות עם 4 משתמשים במקביל יש לך את נטפליקס, הולו, את החברה החדשה שיס עשתה ועוד לא מעט כאלה.
אף אחד מהם לא יהיה נוח כמו הטורנטים ובמיוחד שלא זול כמוהם.

Moran

Moran
  •  חברים בכירים
  • 1242 הודעות
    • מונה תודות: 97 תודות
55
טוב

צפה בהודעהMaster-D, ב-08.04.2019 - 21:58 PM, אמר:

באופן חוקי זה לא יקרה בגלל זכויות יוצרים

באופן לא חוקי אתה תצטרך הרבה מאוד כסף כדי להקים שירות כזה, המשתמשים לא ירוצו בהמוניהם לשלם לך כסף על מה שהם יכולים לקבל בחינם
ובלי קשר יתבעו אותך כל כך חזק שהנכדים שלך ירגישו את זה

אז העצה שלי היא שתשאיר את זה ברמת החלומות בהקיץ, אתה תחיה יותר טוב

לגמרי נכון , אהבתי את התגובה :)

Shesh

Shesh

6 is the magic number

•  תורמים
  • 314 הודעות
    • מונה תודות: 90 תודות
120
מעולה
מה שאתה אומר קיים תחת Apollo Group,
אתה צריך תשתית דיי משוגעת של שרתים ואנשי צוות שידעו לתחזק כזה מערך.
רשמת פה אוקסימורון ד"א -
"

הכל בסטרימינג בלוריי מקורי מלא"

"

אני רוצה לפתוח חברת סטרימינג כי נמאס לי מטורנטים, שרתים ונגמר המקום בדיסקים הקשיחים "

מי ישלם על השרתים? מי ישלם על האחסון?
אתה לא יכול לשים הכל על שרת אחד של 10GBIT, אתה חייב מערך,
שלא נדבר על זה שבלוריי מלא לא מקומפרס שוקל 30 גיגה לHD ו50-60 גיגה לUHD.
אז כמה אתה חושב שיעלה לך שרת כזה?

כמו שמאסטר אמר,
יש חלומות שעדיף שישארו בגדר  חלומות

maor26

maor26
  •  חברים בכירים
  • 212 הודעות
    • מונה תודות: 73 תודות
58
טוב
כמו שכבר אמרו פה, תכנים של כל החברות בחיים לא יהיה לך כי לחברות כמו יס/הוט אין סיבה למכור לך תכני מקור שלהם כשאתה מתחרה בהם(הם הרי משלמים מיליונים על הפקה שלהם).
בנוסף, ההוצאות יהיו מטורפות(במיוחד אם אתה רק נכנס לעסק ואין לך יתרון קודם בשוק התשתיות וכו').
אתה תצטרך חומרה(והרבה) גם אם לא תאחסן הכל אצלך(נטפליקס למשל משתמשים ב-AWS), אם יהיו לך שם תכנים לא ישראליים אתה תצטרך צוות שיתרגם תכנים, תצטרך תשתית אינטרנט של חברה על מנת שתוכל להסטרים תוכן למספר לקוחות גדול, מפתחים על מנת שייבנו את כל התשתית עצמה(כולל גם את האתר/אפליקציות למערכות הפעלה שונות וכו') וגם אם הצלחת להקים ולהפעיל את כל זה, אתה תצטרך מוקד תמיכה טכנית/שירות לקוחות והרשימה עוד ממשיכה.
כמה שזה רעיון נחמד, למי שאין סכום כסף גדול להשקעה, אין טעם לנסות את זה בכלל.

shaharLe88

shaharLe88
  •  חברים רשומים
  • 4 הודעות
    • מונה תודות: 1 תודות
1
רגיל
אם אתה מחליט להשקיע כספית
אז ההצעה שלי אליך תחפש שרת upload web server
ותשמור שם את כל התוכן כך תוכל פחות או יותר להציע יותר ממה
שכל חברת יאס או הוט מציעה

0 משתמשים קוראים נושא זה