עבור אל תוכן

האם אתם מצליחים לקבל מהירות גבוהה ב[url="http://www.zsc.co.il"][url="http://www.zsc.co.il"]טורנט[/url]ים[/url]\הורדות ישירות?

• אנא התחבר בכדי להגיב
2 תגובות לנושא זה

Marina100

Marina100
  •  חברים רשומים
  • 141 הודעות
    • מונה תודות: 8 תודות
7
רגיל
היי חברים
אני בחבילת 1000 מגה פרטנר,ואני לא מקבל מהירות מקסימלית בשום מקום.
לא בטורנטים לא בהורדות ישירות.
לכן,אני פונה אליכם למי שמחובר ב 1000 מגה ב פרטנר\סלקום\אנלמייטד.
האם אתם יודעים אם איזו תוכנה להוריד מטורנטים על מנת לקבל מהירות גבוהה?
למשל הייתי מקבל בהורדות מניטרובייט 125 מגה בהתחלה.
כיום מקבל 85-90.
כמו כן אני עם נתב של פטרנר אולי עלי להחליפו על מנת לקבל ביצועיים טובים יותר?

:drinks:

:drinks:

:tanx11:

:roob: :roob:
שבת שלום :)

נערך על-ידי Marina100, 18.01.2019 - 20:51 PM.

eran405

eran405
  •  חברים רשומים
  • 54 הודעות
    • מונה תודות: 20 תודות
19
רגיל
אני עם אנלימטד בחבילת 500 מגה ומקבל מטורנטים במקרים מאד מאד מסויימים:
תמונה שפורסמה

אני מקווה שמיותר לציין שברב המקרים המהירות הרבה יותר נמוכה: זה פשוט בגלל שה-seeders של הטורנט לא מסוגלים לספק מהירות כזאת (או יותר מדיוק החיבור בין ה-seeders לספק בארץ לא יכול לספק מהירות כזאת). ההימור שלי שזאת הסיבה שאת מקבלת את המהירות ה"מסכנה" של "רק" 90 מגה. רב מה שאני מוריד יורד בעשרות מגה בודדים והרבה פעמים גם פחות מ-10 מגה (בייט לשניה כמובן). אין מה לעשות זה פשוט עניין של מזל ושל חוזק ה-seeders שיש באותו הרגע לטורנט הספציפי.

אני מקבל מהירות כזו רק עם qbittorrent עדכני. הקליינט היחיד האחר שניסיתי זה utorrent שדורש משחק רציני בהגדרות בשביל להגיע לביצועים "סבירים" ועדיין, לפחות אצלי, מתנהג הרבה פחות טוב מה-qbittorent בכל פרמטר (ניסיתי בעיקר גירסאות ישנות מומלצות של utorrent כגון 2.2.1 בילד 25302).

במקרה שלי אני לא יכול להגיד לגבי הורדות ישירות וכאלה שכן במקרים האילו המגבלה של ה-500 מגה של החבילה של אנלימטד עובדת. לבינתיים רק בטורנטים אני מצליח לעבור את המגבלה הזו ולהגיע ל-1 גיגה מלא (אני מנחש שמספיק חיבורים במקביל "מבלבלים" משהו אצלהם).

אני גם לא יודע מה להגיד לגבי מהירות של 125 מגה. אני לפחות לא ראיתי אף פעם יותר מ-112 מגהבייט בהעברת קבצים ברשת המקומית. אני מאד מתפלא שטורנטים בכלל מגיעים (אצלי) ל-110 מגה שכן אמור להיות להם overhead יחסית גבוה.

לבסוף לגבי ציוד הרשת, קשה להגיד. אישית יש לי ראוטר טוב שבטוח "סוחב" דברים כאלה (edgerouter lite). מן הסתם הציוד שהספקים מספקים הוא לא בדיוק שיא האיכות, מצד שני פרטנר כן משתמשים בקושחה מיוחדת שנותנת ביצועים טובים גם עם חייגן. במידה ואת בלי חייגן או יכולה לעבור לחיבור בלי חייגן (כלומר DHCP), אז אפשר בקלות יחסית לבדוק ראוטר איכותי פרטי ואולי זה באמת יעזור. במידה ואת בחיבור עם חייגן, שימי לב, שהרבה ראוטרים, כולל ראוטרים איכותיים ויקרים מאד, לא סוחבים 1 גיגה בחיבור של חייגן (בגדול המעבדים של ראוטרים לא מספיק חזקים והם יכולים להגיע לקצבים כאלה רק תודות להאצה חומרתית, הבעיה שבהרבה מקרים אין האצה חומרתית לחייגן pppoe).

עריכה: כמובן לפני הכל תוודאי בכלל איזה קצב את מקבלת ב-speedtest מול שרת של פרטנר. אני מניח ש-1 גיגה מלא זה לפחות 900 מגה ב-speedtest (בבדיקת iperf ברשת מקומית של 1 גיגה אני מקבל באיזור ה-940 מגהביט). יכול מאד להיות שפשוט יש עומס על התשתית של פרטנר ושלכן את מקבלת קצת פחות מהמקסימום. שוב זה עניין של מזל עד כמה השכנים שלך טוחנים את האינטרנט באותו הרגע.

נערך על-ידי eran405, 20.01.2019 - 00:57 AM.

Mystica

Mystica
  •  חברים רשומים
  • 232 הודעות
    • מונה תודות: 51 תודות
47
בינוני
חשוב לי לציין שלא נשארת בדמות מרינה (מקבל)+-

המהירות קשורה לשרת שאתה מוריד ממנו, לדוגמא :  הורדת טורנט מhebits יש לך 1000 מגה כלומר 112 מגה הורדה
המהירות הסבירה ביותר שתקבל היא 30 מגה אם אין סידבוקס(שרתים) תלוי בכמות המשתפים (המהירות הממוצעת של ההלאה היא 500kb או מגה אם זה לא סימטרי.
אם הורדת טורנט שיש בו מלא משתפים עם שרתים, תוכל להגיע ל 80-100 הורדה.

ובהורדות ישירות, יש שרתים שהם מהירים אבל הם עמוסים, ולכן אין ביכולתם לספק לך מהירות יותר גבוהה.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים