עבור אל תוכן

בעניין עליית ביוס בהפעלת המחשב הנייד

• אנא התחבר בכדי להגיב
תגובה אחת לנושא זה

Bgirlpica

Bgirlpica
  •  צוות לשעבר
  • 1734 הודעות
    • מונה תודות: 36 תודות
33
בינוני
שלום וצהריים טובים.
אשמח בבקשה אם יתאפשר לתת לי כמה עצות לגבי בעיה שיש לי
יש לי מחשב נייד של לנובו, לאחר שנתיים שאני משתמשת בו מאוד רציתי להתקין מחדש וינדוס ולמחוק את הישן
ניסיתי לחפש מדריכים איך להכנס לביוס ולהגדיר את הבוט של הוינדוס כדי שיעלה אוטמטית ההתקנה של הדיסק
הבעיה כל פעם שאני מדליקה את המחשב הוינדוס עולה תוך שניה ולא מאפשר לי להכנס לשום דבר
ניסיתי ללחוץ על כל מקש אפשרי והוא לא נותן לי גישה להכנס לא לביוס ואפילו לא לתפריט של הכניסה למצב הבטוח במחשב
איך אני פותרת את הבעיה הזאת?

תודה לעוזרים!

eran405

eran405
  •  חברים רשומים
  • 20 הודעות
    • מונה תודות: 6 תודות
7
רגיל
זה נשמע כמו שהמחשב שלך לא מבצע כיבוי "אמיתי":
https://www.isumsoft...l-shutdown.html

במיוחד אם יש לך windows 8 ומעלה אז כנראה שאת צריכה להחזיק את ה-shift לחוץ בזמן שאת לוחצת על כפתור ה-shutdown.

אם אין אופציה אחרת אפשר גם להחזיק את כפתור ה-power של המחשב לכ-10 שניות ואז הוא עושה כיבוי חומרתי (לפחות ברב המקרים עדיף שלא בשביל לתת ל-windows לעשות shutdown מסודר, אבל אם נגיד המחשב תקוע לגמרי זו כרגיל האופציה היחידה).

אחרי שאת מצליחה לעשות כיבוי "אמיתי" אז יהיה איתחול מלא למחשב - דבר הראשון ה-bios ואחרי זה ה-windows. בשביל להיכס להגדרות של ה-bios כרגיל לוחצים F1 ישר כשהמחשב נדלק (תנסי לחוץ על כפתור ה-power ומיידית ללחוץ ולשחרר את ה-F1 מספר פעמים). אם כל מה שאת צריכה זה לבחור boot מהתקן אחר, אז אפשר כרגיל ללחוץ באופן דומה על ה-F12 ולקבל תפריט boot של ה-bios (שיעשה boot מההתקן הנבחר באופן חד פעמי). לדעתי F1 ו-F12 זה מה שנהוג היום במחשבים של lenovo אבל יתכן שבדגם הספציפי שלך המקשים שונים - אם זה לא עובד שווה לחפש בגוגל את המקשים הרלוונטים בדיוק לדגם או סדרה שיש שלך.

בהצלחה.

תויגו גם עם אחת או יותר ממילות המפתח הללו: עזרה

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים