עבור אל תוכן

GazelleGames Application - נסו את מזלכם

• אנא התחבר בכדי להגיב
25 תגובות לנושא זה

tapt

tapt
  •  חברים רשומים
  • 164 הודעות
    • מונה תודות: 31 תודות
17
רגיל
אין לי דוגמאות להביא לך כרגע, אבל יש להם המון הפצות בלעדיות והמון משחקים ממש ישנים לכל פלטפורמת משחקים שאתה יכול לחשוב עליה, אפילו גיים בוי וקומודור 64

BonJovi

BonJovi
  •  חברים רשומים
  • 128 הודעות
    • מונה תודות: 6 תודות
2
רגיל

צפה בהודעהtapt, ב-11.07.2018 - 13:40 PM, אמר:

אין לי דוגמאות להביא לך כרגע, אבל יש להם המון הפצות בלעדיות והמון משחקים ממש ישנים לכל פלטפורמת משחקים שאתה יכול לחשוב עליה, אפילו גיים בוי וקומודור 64
טוב חזקת את דברי, אכן שטויות.
לא צריך הבנתי, תודה בכל מקרה.
שיחפשו את החברים שלהם.

-DirectorX

-DirectorX

Camera, Lights, Action!

•  Z-Sites
  • 176 הודעות
    • מונה תודות: 43 תודות
39
בינוני

צפה בהודעהBonJovi, ב-11.07.2018 - 13:35 PM, אמר:

אין ספק שבגלל נוחות אני רציתי שיהיה לי שם משתמש, אבל אם זה בא על חשבון יחס חרא מהם + חסמו אותי בIRC שם, רק כי לא הגבתי להם, כי לא ראיתי את ההודעה שלהם.
ולך תדע אולי קלטו לפי מיקום \ איפי שאני מישראל, אולי גם זה קשור - לא יודע.
זה ממש לא מול בנאדם אחד על אחד, הראיון הזה טיפשי, אתה נכנס לשאלון וממלא אותו לפי מה שהם שואלים אותך ועל סמך זה מחליטים אם אתה בפנים או בחוץ. וגם השאלון הזה לא קשור לשיתוף, לך תבין, או שלא, פשוט לא להתקרב לטראקרים כאלו - כאלו ששופטים לא על סמך שיתוף תקין, אגב מי שרשם כאן התנהגות, אז, התנהגות שופטים אחרי שהבנאדם מתחיל ולא עוד לפני שנתת לו סיכוי בכלל. פשוט כי לא מגיע להם.
בסדר, רוב המשחקים גם ככה מופצים ברשת לכלל, רק רק הנוחות.

אולי גם כאן הסיפור של ישאל דומה, בקטע של השאלון איכשהו, לכו תדעו.
אני ראיתי, זה סט של שטויות שלא קשורות לשיתוף בכלל. בעיה שלהם שיפסידו משתמשים.
רוב המשחקים הפופולריים נמצאים ברשת אפילו בהורדות ישירות, לא להיט. אולי רק נוחות פשוט יש בו.
מה לדוגמה יש רק לו בלעדי שלא נפרץ והופץ ברשת, תביא כמה דוגמאות למשחקים וכאלו מובילים לא שטותיים?

ראשית אתייחס לזה שהראיון שהם מעבירים הוא לא על שיתוף.

1. זה טראקר נישה. מבחינתם מי שלא "מבין במשחקים" או רק מוריד משחקי מיינסטרים לא שייך אליהם ושימשיך להוריד את המשחקים שלו באתרים הכללים.
2. הם מניחים שהבן אדם שבא להתראיין מבין בביטורנט אחרי הכל הם לא טראקר רמה ראשונה אלא טקראקר שמגיעים אליו רק מטראקרים אחרים.
3. הם "ספריית אלכסנדריה" של משחקים פיראטים אז מאוד חשוב להם שיכנסו אליהם משתמשים איכותיים שמבינים בפריצת משחקים/כיווץ/קריעות ושלל תתי התחומים הטכניים בעולם התוכן הזה כדי להעשיר את מגוון התכנים.

מה שנראה בעינייך "סט של שטויות" זה בעצם הערכים שמובילים את הטראקר הזה.

אז כן הם אליטיסטים, וכן הם הכי טובים. כמו כל הטראקרים הנישתיים.

דבר שני. לא הם לא שונאי ישראל. או לפחות אנשי הצוות שלהם שיצא לך לדבר איתם/לקבל מהם תמיכה. לראייה ביקשתי מהם בקשה אישית קצת חריגה (מבלי להסתיר את זהותי הישראלית) שקיבלתי מענה חיובי תוך שירות מלא יושר.

דבר שלישי. "פשוט לא להתקרב לטראקרים כאלו". הטראקר האלו, הטראקרים הנישתיים הם תמיד הטראקרים הכי טובים בנושא שלהם מן הסתם, אם אתה לא חובב את הנושא או שלא התמקצעת בנושא הסיכויים שלך לעבור ראיון תמיד יהיו אפסיים. למשל כולם רוצים להיות חברים בhdb, הייתה תקופה שהם עשו ראיונות ואחד התנאים להתקבל לראיון היה להגיש 5 קידודים מעשה ידיו של המתראיין שנבדקו ע"י מקודדים ממוחים רק קידודים איכותיים יזכו את מבקש הראיון בראיון.

נערך על-ידי -DirectorX, 11.07.2018 - 16:01 PM.

BonJovi

BonJovi
  •  חברים רשומים
  • 128 הודעות
2
רגיל

צפה בהודעה-DirectorX, ב-11.07.2018 - 15:59 PM, אמר:

ראשית אתייחס לזה שהראיון שהם מעבירים הוא לא על שיתוף.

1. זה טראקר נישה. מבחינתם מי שלא "מבין במשחקים" או רק מוריד משחקי מיינסטרים לא שייך אליהם ושימשיך להוריד את המשחקים שלו באתרים הכללים.
2. הם מניחים שהבן אדם שבא להתראיין מבין בביטורנט אחרי הכל הם לא טראקר רמה ראשונה אלא טקראקר שמגיעים אליו רק מטראקרים אחרים.
3. הם "ספריית אלכסנדריה" של משחקים פיראטים אז מאוד חשוב להם שיכנסו אליהם משתמשים איכותיים שמבינים בפריצת משחקים/כיווץ/קריעות ושלל תתי התחומים הטכניים בעולם התוכן הזה כדי להעשיר את מגוון התכנים.

מה שנראה בעינייך "סט של שטויות" זה בעצם הערכים שמובילים את הטראקר הזה.

אז כן הם אליטיסטים, וכן הם הכי טובים. כמו כל הטראקרים הנישתיים.

דבר שני. לא הם לא שונאי ישראל. או לפחות אנשי הצוות שלהם שיצא לך לדבר איתם/לקבל מהם תמיכה. לראייה ביקשתי מהם בקשה אישית קצת חריגה (מבלי להסתיר את זהותי הישראלית) שקיבלתי מענה חיובי תוך שירות מלא יושר.

דבר שלישי. "פשוט לא להתקרב לטראקרים כאלו". הטראקר האלו, הטראקרים הנישתיים הם תמיד הטראקרים הכי טובים בנושא שלהם מן הסתם, אם אתה לא חובב את הנושא או שלא התמקצעת בנושא הסיכויים שלך לעבור ראיון תמיד יהיו אפסיים. למשל כולם רוצים להיות חברים בhdb, הייתה תקופה שהם עשו ראיונות ואחד התנאים להתקבל לראיון היה להגיש 5 קידודים מעשה ידיו של המתראיין שנבדקו ע"י מקודדים ממוחים רק קידודים איכותיים יזכו את מבקש הראיון בראיון.
סבבה, אז תגיד לי איך אפשר כן להרשם לטראקר הזה?
מה כלכך מיוחד שם, איזה כבר משחקים או דברים יש להם שם?
ומה זה "ספריית אלכסנדריה"?

נערך על-ידי BonJovi, 11.07.2018 - 22:34 PM.

-DirectorX

-DirectorX

Camera, Lights, Action!

•  Z-Sites
  • 176 הודעות
    • מונה תודות: 43 תודות
39
בינוני

צפה בהודעהBonJovi, ב-11.07.2018 - 22:32 PM, אמר:

סבבה, אז תגיד לי איך אפשר כן להרשם לטראקר הזה?
מה כלכך מיוחד שם, איזה כבר משחקים או דברים יש להם שם?
ומה זה "ספריית אלכסנדריה"?

אילו עוד דרכים יש לכדי להגיע לטראקר הזה? חוץ מלעבור את הראיון? להיות בעל חשבון בטראקרים הנישתיים האחרים למשל RED שנחשב קל להיכנס אליו מבין כל הטראקרים הנישתיים ואז לעלות לדרגה שמזכה אותך בגישה לפורום הזמנות ומשם אפשר להגיע לכל טראקר נישתי אחר (הם נוטים לשתף פעולה ביניהם ממש כמו קרטל [אם תקבל באן באחד מהם סביר מאוד שתקבל גם באחרים]).

מה מיוחד הטראקר הזה? http://www.zsc.co.il...4-gazellegames/ (קצת ישן). בגדול המון משחקים לכל מערכות ההפעלה והקונסולות שאפשר לשחק עליהן משחקים פרוצים/קורעים, חבילות הרחבה למשחקים ו"מוצרים נלווים" כמו פסי הקול של המשחקים ספרים דיגיטליים ואפליקציות ותוכנות משלימות, מלבד זאת יש קהילת גיימרים וקראקרים מאוד איכותית.

ספריית אלכסנדריה - https://he.m.wikiped...לה_של_אלכסנדריה לפעמים מוזכרת כביטוי שמצמידים ככינוי לאוספים איכותיים ומגוונים. כמו הספרייה של אלכסנדריה המצרית של תלמי, ששאפה להשיג את כל הכתבים ההלניסטים הקיימים, ggn שואפים להשיג את כל המשחקים הפרוצים לכל מערכת הפעלה וקונסולה.

האם יש משהו נוסף שאתה צריך שאחפש בשבילך בגוגל?

BonJovi

BonJovi
  •  חברים רשומים
  • 128 הודעות
2
רגיל

צפה בהודעה-DirectorX, ב-11.07.2018 - 23:36 PM, אמר:

אילו עוד דרכים יש לכדי להגיע לטראקר הזה? חוץ מלעבור את הראיון? להיות בעל חשבון בטראקרים הנישתיים האחרים למשל RED שנחשב קל להיכנס אליו מבין כל הטראקרים הנישתיים ואז לעלות לדרגה שמזכה אותך בגישה לפורום הזמנות ומשם אפשר להגיע לכל טראקר נישתי אחר (הם נוטים לשתף פעולה ביניהם ממש כמו קרטל [אם תקבל באן באחד מהם סביר מאוד שתקבל גם באחרים]).

מה מיוחד הטראקר הזה? http://www.zsc.co.il...4-gazellegames/ (קצת ישן). בגדול המון משחקים לכל מערכות ההפעלה והקונסולות שאפשר לשחק עליהן משחקים פרוצים/קורעים, חבילות הרחבה למשחקים ו"מוצרים נלווים" כמו פסי הקול של המשחקים ספרים דיגיטליים ואפליקציות ותוכנות משלימות, מלבד זאת יש קהילת גיימרים וקראקרים מאוד איכותית.

ספריית אלכסנדריה - https://he.m.wikiped...לה_של_אלכסנדריה לפעמים מוזכרת כביטוי שמצמידים ככינוי לאוספים איכותיים ומגוונים. כמו הספרייה של אלכסנדריה המצרית של תלמי, ששאפה להשיג את כל הכתבים ההלניסטים הקיימים, ggn שואפים להשיג את כל המשחקים הפרוצים לכל מערכת הפעלה וקונסולה.

האם יש משהו נוסף שאתה צריך שאחפש בשבילך בגוגל?
לא, כבר הבאת את כל הביטויים שיכולת להמציא ולקשר לפי המחשבה שלך האישית. בקיצור על הפנים, עוד טראקר שחושב שמגיע לו - לא יותר, אלא יותר מדי וחבל. בעיה שלו, שיפסיד משתמשים, לא מעניין - לפחות אותי אישית, פס קולים של משחקים, משחקים ישנים, קונסולות שאין אפשרות לפרוץ להן משחקים וכו', אני לא ארוץ להרשם בטראקר אחר רק בשביל להיות בו ספציפית, ואני לא ימלא טופס טיפשי שכזה רק כדי שיבחנו ומישהו אחד בצוות שלהם יחליט אם יהיה לי משתמש שם, אם נותנים לך להרשם שפותחים הרשמה, בכיף אני ארשם ואכבד את כל החוקים איך שצריך, אבל בצורה ויחס שכאלו גועליים, בהצלחה ושיחפשו את החברים שלהם. אין לך מה להמשיך להגיב, קבלתי את מה שרציתי לדעת, הכל בסדר. תודה רבה על התגובות המפורטות ופה באמת אפשר לסיים את הדיון. זכותי רק להגיד, שהגישה שלהם ברישום ממש לא מומלצת ולא כדאי להתקרב ולבזבז זמן על טראקרים כאלו של ''נסו מזלכם''. זהו, סיימתי כאן.

נערך על-ידי BonJovi, 12.07.2018 - 13:09 PM.

תויגו גם עם אחת או יותר ממילות המפתח הללו: אתר טורנט

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים