עבור אל תוכן

כמה זמן מומלץ לשתף קבצים ב[url="http://www.zsc.co.il"]טורנט[/url] ליצ

• אנא התחבר בכדי להגיב
6 תגובות לנושא זה

Gandolph13

Gandolph13
  •  VIP
  • 7268 הודעות
    • מונה תודות: 228 תודות
146
מעולה
כמה זמן מומלץ לשתף קבצים בטורנט ליצ לאחר שכבר העלאתי את מה שהורדתי
האם שווה להשאיר את הקבצים לפחות 5 ימים על מנת להעלאת עוד
תודה

maor26

maor26
  •  תורמים
  • 208 הודעות
    • מונה תודות: 68 תודות
56
טוב
לפי דעתי זה תלוי בסוג הקובץ.
יש קבצים כמו משחקים למשל, שאם זה משחק ממש פופולרי(לדוגמה כשיוצא Call Of Duty פעם בשנה) אז גם אם תשאיר את המשחק לשיתוף למשך שנה,
עדיין יהיו לו מורידים בד"כ.
לגבי סדרות שמורידים כל שבוע וכאלה, לא חושב.
תשאיר עד שתעלה את מה שהורדת ולאחר מכן, תשאיר כמה שנראה לך/לפי כמות האחסון שיש לך.

doovle

doovle
  •  חברים רשומים
  • 71 הודעות
    • מונה תודות: 21 תודות
14
רגיל
מסכים עם מה שנאמר, טורנטליץ הוא לא הכי קל מבחינת שימור במיוחד כי אנחנו ישראלים עם ֹחרא העלאה.
סרטים ומשחקים פופולריים בדרכ יהיו מורידים בשלב כלשהו, סדרות די נזנחות אחרי שבוע ואין כמעט מורידים.
יש טורנטים שיותר קל לצבור בהם כמו אנימות לדוגמא (סרטים), כי אין הרבה משתפים יחסית ויש מורידים, יש לי טורנט שכזה שכבר צבר את ה 100G פי 5 מגודל הקובץ.

koby21

koby21

Danny Welbeck <3

•  VIP
  • 2776 הודעות
    • מונה תודות: 550 תודות
472
מעולה

צפה בהודעהGandolph13, ב-17.03.2018 - 09:26 AM, אמר:

האם שווה להשאיר את הקבצים לפחות 5 ימים על מנת להעלאת עוד
השאלה היא אחרת - האם נכון לשתף רק חמישה ימים כשאתה יכול יותר וככה לעזור ליתר המשתמשים?

Gandolph13

Gandolph13
  •  VIP
  • 7268 הודעות
146
מעולה

צפה בהודעהkoby21, ב-17.03.2018 - 16:29 PM, אמר:

השאלה היא אחרת - האם נכון לשתף רק חמישה ימים כשאתה יכול יותר וככה לעזור ליתר המשתמשים?

קובי... אני תמיד משתף יותר מ 5 ימים אבל שזה בסיד בוקס אז איך לומר לפעמים צריך למחוק

koby21

koby21

Danny Welbeck <3

•  VIP
  • 2776 הודעות
    • מונה תודות: 550 תודות
472
מעולה

צפה בהודעהGandolph13, ב-17.03.2018 - 18:39 PM, אמר:

קובי... אני תמיד משתף יותר מ 5 ימים אבל שזה בסיד בוקס אז איך לומר לפעמים צריך למחוק
אמת, אבל אתה לא מדבר על אתר של 100 משתמשים. יש שם אלפי משתמשים, וכל מה שתמשיך לשתף זה מה שיעלה את האתר רמה, והרטיו שלך יעלה בהתאם.
בסופו של דבר אתה רוצה להוריד כמו כולם ועצם זה שאתה משאיר את האופציה של לשתף יותר מ5 ימים, זה אומר שאתה כן יכול להמשיך לשתף. אם יש מקום ויכולת, חבל למחוק.

Gandolph13

Gandolph13
  •  VIP
  • 7268 הודעות
146
מעולה

צפה בהודעהkoby21, ב-17.03.2018 - 23:23 PM, אמר:

אמת, אבל אתה לא מדבר על אתר של 100 משתמשים. יש שם אלפי משתמשים, וכל מה שתמשיך לשתף זה מה שיעלה את האתר רמה, והרטיו שלך יעלה בהתאם.
בסופו של דבר אתה רוצה להוריד כמו כולם ועצם זה שאתה משאיר את האופציה של לשתף יותר מ5 ימים, זה אומר שאתה כן יכול להמשיך לשתף. אם יש מקום ויכולת, חבל למחוק.

כן אתה צודק אני אשתף כמה שיותר :)

תויגו גם עם אחת או יותר ממילות המפתח הללו: שאלה

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים