עבור אל תוכן

בדיחות חזקות

• אנא התחבר בכדי להגיב
4 תגובות לנושא זה

Gandolph13

Gandolph13
  •  VIP
  • 7295 הודעות
    • מונה תודות: 228 תודות
146
מעולה
1.תייר הגיע לספרד ונכנס לתוך מסעדה, הוא רואה בשולחן שלידו מישהו שמקבל ביצים ענקיות עם רוטב ומבקש גם הוא בדיוק את אותה המנה, אך נאמר לו שזה ביצים של שור ומלחמת שוורים נוספת תתקיים רק שבועיים מהיום, ולכן אין עוד מנה כזאת, שבועיים שאחרי ביום הנתון הוא מגיע למקום מהראשונים ומבקש את המנה, מקבל ביצים קטנות, אוכל אותם אך אינו שובע, ניגש למלצר ושואל אותו למה הביצים הפעם היו הרבה יותר קטנות, אז המלצר אמר לו : בפעם שעבר המטדור ניצח, והיום השור ניצח !

2.שני פרסים נפגשים ומספר אחד לשני שהוא בדיוק היה אצל רופא שיניים בטיפול של עקירה, החבר שרואה שהוא כולו חיוור לגמרי, שואל אותו, מזה, כמה עקרו לך ? עונה לו הראשון : עקרו לי 500 שקל !

3.בעל מבקש מאשתו שלמחרת כשהוא יהיה בעבודה היא תלך ותקנה מסור חשמלי, האישה הולכת לחנות ומבקשת מסור חשמלי, המוכר אומר לה שאין לו מסור חשמלי, אבל שיש לו משהו יותר טוב מזה, היא שואלת מה ? והוא אומר לה תראי יש לי תוכי מיוחד, בואי אני יעשה לך הדגמה ואמר : תוכי על השולחן, התוכי ישר קפץ על השולחן וניסר אותו לחלקים שווים, אחרי זה הוא אמר תוכי על הכסא, התוכי קפץ על הכסא וניסר גם אותו, האישה התלהבה וקנתה את התוכי, הבעל חוזר עייף מהעבודה בערב ורואה את האישה ושואל אותה, נו קנית מסור ? אומרת לו, לא היה לו מסור אז קניתי תוכי, אבל זה תוכי מיוחד ! הבעל התעצבן ואמר : מה תוכי ? תוכי על הזין שלי !

4.סטודנטים להנדסה חקלאית הולכים לסיור בחקלאות, סטודנט אחד שרצה להשוויץ ניגש לחקלאי שבמקום ואמר לו, אני חושב שאתה עושה עבודה לא טובה והעץ לא יניב אפילו 5 ק"ג של תפוחים, אז אומר לו החקלאי : נו בטח שלא, זה בכלל עץ של תפוזים !

5.פולניה מבוגרת ננסת בטעות למקלחות של גברים ורואה כושי מולה, היא נבהלת ומתחילה לצעוק, אז הכושי אומר לה, אין לך מה להיכנס לפאניקה, אני מחזיק אותו !

vista

vista
  •  VIP
  • 2575 הודעות
    • מונה תודות: 10 תודות
28
רגיל
:14:

sadowm

sadowm

ZSC FOR EVER

•  Owner