עבור אל תוכן

בדיחות שוות

• אנא התחבר בכדי להגיב
אין תגובות לנושא זה

Gandolph13

Gandolph13
  •  VIP
  • 7263 הודעות
    • מונה תודות: 228 תודות
146
מעולה
1.בחור יושב במסעדה עם חברים וחברות ויש לו גזים, הוא לא יודע מה לעשות אבל הוא חייב לשחרר, כדי שלא ישימו לב , הוא מזיז את הכיסא ומפליץ באותו רגע, המלצר שעמד לידו ניגש אליו ואמר לו : דומה.

2.בלובי של מלון, מגיעים בחור ובחורה באותה עת כדי לקבל את המפתחות לחדר, ובטעות הוא מכניס את המרפק שלו לתוך השד השמאלי של האישה, לרגע שניהם עמדו בהלם, ולאחר רגע הוא התעשת על עצמו, ואמר לה : אם הלב שלך רך כמו השד שלך, אז בטוח אני שתסלחי לי, אמרה לו היא : אם איבר המין שלך קשה כמו המרפק אז תגיע מאוחר יותר לחדר 320 !

3.ילד קטן חזר מהגן אל אמא שלו ואמר לה : אמה היום כל הילדים שהיו בגן קראו לי רמבו, אז האמה התעצבנה ואמרה לו שאתה רוצה שאני אלך לגן לטפל בהם ? הילד לקח סרט אדום, קשר לראש שלו, מרח את פניו בצבע שחור ואמר לה : לא זאת המלחמה שלי !

4.איש אחד שהולך עם דיסקים פוגש את צביקה פיק במקרה ברחוב ואומר לו : וואי צביקה, אני המעריץ הכי גדול שלך, קניתי את כל הדיסקים שלך יש לי פוסטרים שלך, מתי ההופעה הבאה שלך ? אז צביקה אמר לו : מתי שיהיה לך נוח.

5.סוכן מכירות מגיע לעיירה נידחת כדי לעשות קצת כסף, דופק בדלת הראשונה שהוא רואה, פותחת לו אישה מבוגרת ואומרת לו : כן אדוני מה אתה רוצה ? הוא אמר לו שהוא איש מכירות ושהוא בא למכור לה שואב אבק, האישה אמרה שאין לה צורך בשואב אבק, אך המוכר לא התייאש, לפתע בעט בדלת דחף את האישה לקח את פח הזבל שהיה ליד הכניסה והפך אותו על השטיח וכל המיץ והג'ורה נשפכו ונספגו בשטיח, האישה הסתכלה עליו וצעקה : משוגע ! אני מתקשר למשטרה, הסוכן לא היסס לרגע ואמר לה, גברתי שימי לב, אין צורך שתתקשרי למשטרה, עכשיו שואב האבק שלי יישאב לך את הכול עכשיו בבת אחת ואת קונה אותו מספרת לכל נשות הכפר, אך אם זה יצליח, עם כפית אני אוכל את כל הלכלוך, האישה אמרה לו : אין בעיה והלכה למטבח, הוא צעק לה מאחורה, למה את הולכת למטבח ? אז היא אמרה לו : להביא לך כפית, למה שאצלנו בכפר אין חשמל !

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים