עבור אל תוכן

9 בדיחות יפות

• אנא התחבר בכדי להגיב
אין תגובות לנושא זה

Gandolph13

Gandolph13
  •  VIP
  • 7280 הודעות
    • מונה תודות: 228 תודות
146
מעולה
1.בחורה זקנה אחת עלתה ביום ראשון לאוטובוס, אמרה לנהג שאין בידה כסף לשלם אבל שהיא תיתן לו במקום ביצה ונתנה לו ביצה של תרנגולת, ככה גם ביום שני וגם ביום השלישי שהיא נתנה ביצה במקום כסף, וביום הרביעי היא עלתה עם תרנגולת ולא שילמה לנהג דבר, הנהג קרה אותה אליו ושאל אותה : מזה ? אז היא אמרה לו : זה חופשי-חודשי.

2.רופא מגיע לבית משוגעים לבדוק מספר משוגעים, הוא נותן לאחד מהם חוט שבקצהו קשורה קופסת קרטון, המשוגעים תופסים בחוט ומתחיל להסתובב, הוא שואל אותם אחד אחרי השני מה זה ? כולם עונים לו : זה הכלב שלי. ורק אחד אומר זה קופסת קרטון שקשורה בחוט, הרופא מתלהב והולך לספר על ההתקדמות של אותו מטופל לאחראי שלהם, בינתיים מסתכל המשוגע לעבר קופסת הקרטון ואומר לה : אתה רואה איך עבדנו עליו רוקי ?

3.בוקר אחד נוסעים ברכבת ישראלי גרמני בת יפה ואמא שלה ונכנסים לתוך מנהרה נשמע רעש של נשיקה וסטירה, אחרי שהם יוצאים מהמנהרה החשוכה הם רואים שלגרמני יש לחי אדומה, ממשיכים לנסוע ועוד פעם נכנסים לתוך מנהרה והפעם הם שומעים נשיקה ואחרי זה אגרוף חזק, הם יוצאים מהמנהרה ורואים שלגרמני יש פנס בעין, שוב הם נוסעים וננסים למנהרה, הפעם נשמעת נשיקה, ואחרי זה בעיטה עצומה לכיוון החזה של הגרמני, הם יוצאים מהמנהרה, ורואים שהגרמני לא נושם טוב, ומה עובר לארבעתם בראש ?הצעירה חושבת לעצמה, אומנם אמא מבוגרת, אבל זה טוב שהיא נאמנה לאבא ומלמדת את הגרמני הזה לקח כשהוא מנסה לנשק אותה, האימא חושב איזה יופי שלימדתי את ביתי כאלו נימוסים שכשהגרמני מנשק אותה היא נותנת לו את מה שמגיע לו, הגרמני חושב, לעזאזל עם הישראלי הזה, גם מנשק לבחורה וגם אני מקבל מכות, והישראלי חושב, יאללה שתגיע כבר עוד מנהרה שאני אוכל לנשק לעצמי את היד ולנגוח בגרמני הארור !

4.משפחה נוסעת במטוס למדינה אחרת, כשהם מגיעים למטוס הדיילת אומרת לילדה שהיא לא יכולה להיכנס עם האוגר שהיה לה לתוך המטוס, כי אסור להכניס בעליי חיים, אחרי שהילידה בוכה הרבה והמטוס כמעט ממריא, האבא בסוף לוקח את האוגר מכניס לתחתונים שלו והם עולים למטוס, אחרי שהם יורדים מהטיסה, הבת מבקשת מאבא שלה את האוגר בחזרה, והאבא אומר לה תשמעי מתוקה, אני ממש מצטער, אבל כשהוא חשב שהביצים שלי זה אגוזים ושיחק איתם, הצלחתי עוד להתאפק, כשהוא חשב שהתחת שלי זה מערה סבלתי בשקט, אבל כשהוא ניסה להכניס את האגוזים למערה, לא יכולתי יותר..

5.פרסי חוזר לבית לקראת הערב אחרי העבודה, ושואל את אשתו : איפה הבת שלנו ? אשתו עונה לו שהיא נמצאת למעלה בחדר שלה עם החבר, הפרסי עולה למעלה מסתכל דרך החור של המנעול ורואה אותם מתנשקים, הוא מתעצבן ומספר לאשתו ואשתו אומרת לו : נו, אבל בגילם גם אנחנו התנשקנו, הוא מסתכל שוב ורואה אותם מזדיינים, הפעם הוא באמת כועס ואשתו אומרת לו, אבל גם אנחנו הזדיינו בגיל שלהם, הוא מסתכל עוד פעם בחור של המנעול, ופתאום נהיה אדום, בועט בדלת ושובר אותה נכנס בפנים ומכסח את החבר שלה הבת שלו במכות, שואלת אשתו : למה ? הוא ענה לה : נישק בת שלי, שתקתי. זיין בת שלי, שתקתי. ניגב זיין שלו בסדין שלי, לא יכולתי יותר !

6.פסיכי הולך ברחוב עם נמר, לאחר בהלה ברחובות שוטר אמיץ שנקרא לטפל באירוע מגיע אליו ושואל אותו מה אתה עושה ? עונה לו הפסיכי, אני לוקח אותו לגן החיות, אומר השוטר טוב, ומסתלק מהמקום, למחרת שוב אותו אירוע, השוטר חוזר ואומר לו, נו לא אמרת אתמול שאתה לוקח אותו לגן חיות ? אז עונה לו הפסיכי, כן, אבל היום אנחנו הולכים לקולנוע.

7.זונה כמעט ערומה נכנסת לתוך מונית, הנהג הפרסי מסתכל כל הנסיעה על הזונה, והיא אומרת לו : נו, מה הקטע שלך אתה רוצה חפוז ? עונה לה הפרסי : לא, ממש לא, אני פשוט חושב מאיפה לעזאזל את תוצאי לי תכסף למונית.

8.איש אחד נכנס לתוך מועדון סנוקר, ובתקרה מחוברת טלוויזיה, בכל פעם שזה לא התור שלו להכות בכדור הוא מסתכל על המשחק ואומר יאללה מכבי תנו להם בשיניים, יאללה הפועל תשברו להם תשיניים ! בעל המקום בא אליו ושואל אותו : מה הקטע שלך, למה אתה מעודד את שתי הקבוצות את מי אתה אוהד ? אז האיש אמר לו, אני לא אוהד אף קבוצה, אני פשוט רופא שיניים !

9.שוטר תנועה, עוצר נהג לבדיקה שגרתית, הוא מבקש רישיונות וביטוח, הוא מסתכל ורואה שהכול תקין, אבל אז הוא שואל את הנהג, תגיד למה אתה נוסע בלי חגורה ? אז הנהג אמר לו : מה אתה רוצה, המכנס יושב עליי טוב !

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים