עבור אל תוכן

לכול מי שרוצה לגלוש במהירות גבוה שיכנס

• אנא התחבר בכדי להגיב
11 תגובות לנושא זה

ASUS

ASUS
  •  חברים רשומים
  • 104 הודעות
    • מונה תודות: 15 תודות
13
רגיל

טוב אז אחרי המון בירורים לבד ומחקרים ו 3 פירמוטים עד שעליתי על הבעיה רציתי לשתף אותכם במשו שמאט לכול משתמשי הויינדוס את הדפדפן איטרנט כולל מהירות גלישה במחשב באופן מוחלט !

אז נתחיל ...

שם הקובץ שהתקנתם במחשב או שווינדוס 10 עצמו התקין לכם בלי שתשימו לב בעדכונים אוטומטיים נקרא :

Adobe Flash Playe - או - adobe flash player security - או - adobe flash player system

טוב אחרי המון בדיקות אם ההתקנה של אחד מהם והסרה מהלוח בקרה כולל בעדכוני מערכת של הווינדוס הסרתי והתקנתי תתפלאו , שזה מותקן אני מקבל בכול הדפדפנים שלי אם זה אקספלורר + פיירפוקס + גוגל כרום , מקבל בשלושתם שזה מותקן 70 עד 90 מגה !!
עכשיו אני בהוט תשתית 200 מגה ספק 200 הוט נט .
מוזר שאני מקבל כזו מהירות נכון ?
התקשרתי להוט לתשתית 9 נציגים עושים לי התשתית שלך תקינה הכול אצלך תקין ישלי ראוטר הוט בוקס 2 החדש תקין גם אני אומר להם בטלפון אז איך זה הגיוני שאני מקבל מהירות נמוכה בכול אתרי הגלישה של בדיקת המהירות חוץ מהאתר הבית של הוט שקיבלתי 140 וזה גם בלחץ עושים לי זה תקין גם בספק בדקתי אומרים תקין !
אחרי הרבה בירורים אני אכלתי תראש ישבתי מול המחשב חקרתי תעניין קובץ קובץ !
פרמוטים מה לא עד שעליתי על הבעיה מאיפה זה מגיע האטיות הזאת .

והתשובה לכך היא : Adobe Flash Playe - או - adobe flash player security - או - adobe flash player system

זה משפיע גם במהירות הורדה קבצים איתם הייתי מוריד על 9 מגה עד 10 בלעדיהם 25 26 27 תקוע בהורדות ישירות !!

אני מבקש ממכם לנסות את זה תסירו את הדבר המסריח הזה מכול חור במחשב שלכם כולל הדפדפנים עצמם זה קיים בהגדרות מולבש תסירו את זה משם ותראו איך אתם מקבלים מהירות מטוס הכול יטוס לכם אתם תרגישו תשינוי הזה במיידי מובטח .

רציתי לשתף אותכם בבדיקות מהירות שעשיתי בכול האתרים וזה לא בדיקה שחיכיתי עד שאקבל את זה יציב כול בדיקה אני מקבל את זה יציב תקוע על 200 + 201 ולפעמים 202 כולל אפלוד תקוע 5+

תמונה מספר 1

בדיקות מהירות באתר הבית של הוט

תמונה שפורסמה

בדיקות מהירות באתר ספיד טסט

תמונה שפורסמה

בדיקת מהירות באתר הבית של בזק

תמונה שפורסמה

בדיקת מהירות באתר הבית של 012

תמונה שפורסמה

בדיקת מהירות באתר הבית של 018

תמונה שפורסמה

הסתרתי כתובת IP שלי תסלחו לי :]

אחרי 3 ימים שאני רודף אחרי הבעיה שהתשתית אצלי תקינה והכול תקין ומצאתי תעצמי צועק על הוט מלא הגעתי למסקנה שהתוכנה הזאת עשתה לי תבעיה ואני מאמין שלהמון אנשים יש את זה ולא מודעים לזה שמחתי לשתף אותכם בזה ולעזור תעשו את זה ותראו פלאים בספיד טסט שלכם במחשב כולל גלישה + הורדה :]

לא לשכוח לתת קרידיט יצירה שלי לא פשוט לדעת את זה כמעט ובלתי ניתן להבין למה דבר כזה מאט תגלישה של כולנו .

:drinks:

שמחתי לעזור

נערך על-ידי ASUS, 08.01.2017 - 05:50 AM.

קיבל תודות על-ידי 1 משתמש:

Master-D

Master-D

Man Utd 4 LIFE

•  מנהלים
  • 877 הודעות
    • מונה תודות: 100 תודות
119
מעולה
ה flash player הוא רכיב די חיוני בימינו כי הפלאש הוא מאוד פופולרי
אני לא יודע מאיפה המצאת שצריך להסיר אותו כדי שישפיע על מהירות האינטרנט אבל זה פשוט לא נכון

ואם עוד יש קשר בין הפלאש לבין בדיקת המהירות בדפדפנים (שד"א אם באמת הסרת אותו לא יכלת בכלל לבצע בדיקת מהירות בחלק מהאתרים)
אז זה בכלל לא קשור להורדת קבצים

ASUS

ASUS
  •  חברים רשומים
  • 104 הודעות
13
רגיל

צפה בהודעהMaster-D, ב-08.01.2017 - 08:35 AM, אמר:

ה flash player הוא רכיב די חיוני בימינו כי הפלאש הוא מאוד פופולרי
אני לא יודע מאיפה המצאת שצריך להסיר אותו כדי שישפיע על מהירות האינטרנט אבל זה פשוט לא נכון

ואם עוד יש קשר בין הפלאש לבין בדיקת המהירות בדפדפנים (שד"א אם באמת הסרת אותו לא יכלת בכלל לבצע בדיקת מהירות בחלק מהאתרים)
אז זה בכלל לא קשור להורדת קבצים

אני לא יגיד סתם מנסיון !
תסיר אותו ותראה תמהירות שלך במחשב באתרים .
תנסה קודם ותגיב אני מחכה ....
נכון הוא חיוני אבל יש אם הגרסא האחרונה שלו בעיות .
אני מחכה שיצא עדכון ל 2.6 + כרגע ה 2.4 על הפנים יש להם באג שם

NeoTrix

NeoTrix
  •  מנהלים ראשיים
  • 5535 הודעות
    • מונה תודות: 342 תודות
286
מעולה

צפה בהודעהASUS, ב-10.01.2017 - 17:27 PM, אמר:

אני לא יגיד סתם מנסיון !
תסיר אותו ותראה תמהירות שלך במחשב באתרים .
תנסה קודם ותגיב אני מחכה ....
נכון הוא חיוני אבל יש אם הגרסא האחרונה שלו בעיות .
אני מחכה שיצא עדכון ל 2.6 + כרגע ה 2.4 על הפנים יש להם באג שם

היי אלירן,
אני נוטה להסכים עם מאסטר. ל-Flash Player לא אמור להיות שום קשר למהירות הורדה שאתה מקבל,
תחשוב שגם ב-uTorrent (לדוגמא) ל-Flash Player אין שום קשר. אז אתה יכול לעשות  גם בדיקה עם טורנט מהיר,
ולראות מה ההבדלים עם Flash Player ואיך זה בלי. אני משער שלא יהיה הבדל כלל. ה-Flash Player יכול להשפיע בעיקרון על דפדפן,
ושתדע שהאתרים האלו שביצעת בהם בדיקת מהירות הם מבוססים על Flash Player, לכן אם יש באג בתוכנה הזו אולי זה באג שמשפיע
על העברת קבצים שמתבסס על Flash. לכן אם כך, זה לא אמור להשפיע בכלל על מהירויות הורדה רגילות שאתה מוריד דרך הורדה ישירה וכדומה.

Master-D

Master-D

Man Utd 4 LIFE

•  מנהלים
  • 877 הודעות
    • מונה תודות: 100 תודות
119
מעולה
מספור הגרסאות שלך קצת תמוה
הפלאש כרגע בגרסה 24.0.0.194 (עודכן היום) ולא 2.4
הגרסה הגדולה הבאה תהיה 25 ככל הנראה בעוד 3-4 חודשים (אם לא תהיה הקדמה)

בכל מקרה
אני במקומך הייתי בודק מה מותקן על המחשב שלך
תוספים בדפדפן יכולים לגרום לבעיות
רוגלות למינהם וכו'

ASUS

ASUS
  •  חברים רשומים
  • 104 הודעות
13
רגיל

צפה בהודעהMaster-D, ב-10.01.2017 - 23:14 PM, אמר:

מספור הגרסאות שלך קצת תמוה
הפלאש כרגע בגרסה 24.0.0.194 (עודכן היום) ולא 2.4
הגרסה הגדולה הבאה תהיה 25 ככל הנראה בעוד 3-4 חודשים (אם לא תהיה הקדמה)

בכל מקרה
אני במקומך הייתי בודק מה מותקן על המחשב שלך
תוספים בדפדפן יכולים לגרום לבעיות
רוגלות למינהם וכו'

המחשב אחרי פרמוט איזה תוספים מדובר שיכולים לגרום לבעיה כזו ?

NeoTrix

NeoTrix
  •  מנהלים ראשיים
  • 5535 הודעות
286
מעולה
כמו שאמרתי.... כלל אתרי בדיקת המהירות שאיתם בדקת מסתמכים על Flash Player, אולי באמת עלית פה על משהו... אבל זה תקף רק לאותם אתרים וזה לא באמת ממחיש משהו לגבי מהירות האינטרנט שלך או ממחיש שמשהו בתהליך פה נפגע.

ASUS

ASUS
  •  חברים רשומים
  • 104 הודעות
13
רגיל

צפה בהודעהNeoTrix, ב-11.01.2017 - 18:58 PM, אמר:

כמו שאמרתי.... כלל אתרי בדיקת המהירות שאיתם בדקת מסתמכים על Flash Player, אולי באמת עלית פה על משהו... אבל זה תקף רק לאותם אתרים וזה לא באמת ממחיש משהו לגבי מהירות האינטרנט שלך או ממחיש שמשהו בתהליך פה נפגע.

זה ממחיש בטעות באתר שלהם ביגלל הפלאש הזה שעושים בדיקת מהירות זה מטעה ומורידים זה עובד רגיל אבל רציתי לשתף שבמידה ויהיה למישהו בעיה בבדיקה מהירות שיבטלו אותו כדי לדעת באמת כמה הם מקבלים בספיד טסט :]

sheleg

sheleg
  •  חברים רשומים
  • 28 הודעות
    • מונה תודות: 1 תודות
2
רגיל
גם לי לא ברור איך פלאש משפיע על המהירות האמיתית. אם האתרים האלו מבוססי פלאש, איך אפשר לעשות בהם את הבדיקה אם הוא לא מותקן?

NeoTrix

NeoTrix
  •  מנהלים ראשיים
  • 5535 הודעות
286
מעולה

צפה בהודעהsheleg, ב-15.01.2017 - 14:30 PM, אמר:

גם לי לא ברור איך פלאש משפיע על המהירות האמיתית. אם האתרים האלו מבוססי פלאש, איך אפשר לעשות בהם את הבדיקה אם הוא לא מותקן?

חח נקודה משעשעת למחשבה.
אני משער שמאחר והיום Flash מתחיל לגסוס, אז בטח הם מזהים שלמי שאין הם פשוט משתמשים ברכיבי HTML5 + JS וכדומה על מנת לדמות את זה,
שהיום ה HTML5 הוא כל כך חזק עם הרבה יכולות, אז הרבה משתמשים בו היום על מנת לבנות דברים בסגנון.

ProTv

ProTv
  •  חברים רשומים
  • 14 הודעות
    • מונה תודות: 4 תודות
4
רגיל

אם תרצו מדריך לנטפליקס חינם תפנו אליי בפרטי??!!

ASUS

ASUS
    •  חברים רשומים
    • 104 הודעות
    13
    רגיל

צפה בהודעהNeoTrix, ב-15.01.2017 - 20:13 PM, אמר:

חח נקודה משעשעת למחשבה.
    אני משער שמאחר והיום Flash מתחיל לגסוס, אז בטח הם מזהים שלמי שאין הם פשוט משתמשים ברכיבי HTML5 + JS וכדומה על מנת לדמות את זה,
    שהיום ה HTML5 הוא כל כך חזק עם הרבה יכולות, אז הרבה משתמשים בו היום על מנת לבנות דברים בסגנון.
    כן חח

תויגו גם עם אחת או יותר ממילות המפתח הללו: מידע

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים