עבור אל תוכן

18:45 - הגרלת ליגת האלופות לשלב הבית

• אנא התחבר בכדי להגיב
8 תגובות לנושא זה

JonSnow

JonSnow

Game Of Thrones

•  מפקחים
  • 2603 הודעות
    • מונה תודות: 446 תודות
326
מעולה

מכבי ועוד 31: נסגרה תמונת שלב הבתים. הערב: ההגרלה (חמישי, 18:45)

הסתיימו המוקדמות, הגיע הזמן לדבר האמיתי. האלופה הישראלית תוגרל מהדרג הרביעי, ברצלונה, צ'לסי ובאיירן בראשון, ריאל וסיטי בשני. עוד פחות משלושה שבועות זה מתחיל

זהו זה, נגמרו המשחקים המוקדמים, הכל מוכן לדבר האמיתי - שלב הבתים של ליגת האלופות. הערב (רביעי) נסגרה סופית רשימת 32 המשתתפות בטורניר הקבוצות היוקרתי ביותר באירופה, כשביניהן נמצאת גם האלופה הישראלית - מכבי ת"א. הערב (18:45, שידור ישיר ב-5PLUS) תיערך הגרלת שלב הבתים של המפעל, שתתקיים במונאקו, ובו ישובצו 32 הקבוצות ל-8 בתים (4 קבוצות בכל בית). ליגת האלופות תחל ב-15 בספטמבר ושלב הבתים שלה יסתיים ב-9 בדצמבר.

בפעם האחרונה בה היתה מכבי בליגת האלופות (עונת 2004/05) היא קיבלה הגרלה קשה מאוד (באיירן מינכן, יובנטוס ואייאקס). גם הפעם הצהובים ישובצו בקבוצת הדירוג האחרונה מבין 4, כאשר האופציות מגוונות ורבות, אבל כבר כעת אפשר להתחיל לפנטז על הבית אותו תקבל האלופה הישראלית.

תמונה שפורסמה

תמונה שפורסמה

תמונה שפורסמה

תמונה שפורסמה

(קרדיט לקבוצה של-Fifa בפייסבוק)

שלב הבתים ייערך במתכונת של 6 משחקים (בית וחוץ) כאשר קבוצות מאותה מדינה לא יכולות להיות מוגרלות ביחד. ברצלונה וריאל מדריד אולי לא יגיעו לארץ באותה עונה, אך מה עם בית שיכלול את בארסה ומסי וארסנל/מנצ'סטר סיטי? ומה לגבי הגרלה שתביא את צ'לסי (עם מוריניו) וריאל מדריד (עם רונאלדו) לישראל? גם באיירן מינכן, יובנטוס ופאריס סן ז'רמן יהיו יריבות נוצצות במיוחד.

לא בטוח שבמכבי מאמינים שהעפלה לשמינית הגמר אפשרית, אבל האופציות המגוונות עשויות לספק שיבוץ טיפה פחות מאיים. איינדהובן היא האפשרות הנוחה ביותר על הנייר מבין קבוצות הדרג הראשון. תוסיפו לה שם כמו דינמו קייב (אם תהיה בדרג 3) ואולי מישהו מבין אוהדיה האופטימיים של האלופה הישראלית יעז לחלום בגדול. בכל מקרה, נדמה שהמטרה העיקרית של מכבי תהיה לצבור כמה שיותר נקודות (כסף ודירוג אירופי), ואולי לסיים במקום השלישי, שמוביל לשלב 32 האחרונות בליגה האירופית.

תמונה שפורסמה

(קרדיט לערוץ הספורט)

איז הבית הייתם רוצים שמכבי תל-אביב תקבל?!

נערך על-ידי JonSnow, 27.08.2015 - 16:52 PM.

scodoo2

scodoo2
  •  חברים רשומים
  • 723 הודעות
    • מונה תודות: 75 תודות
47
בינוני
מכבי ת"א הוגרלה עם צ'לסי, פורטו ודינמו קייב

אפשר להתחיל לפנטז על המקום הרביעי :lolu:

NeoTrix

NeoTrix
  •  מנהלים ראשיים
  • 5496 הודעות
    • מונה תודות: 339 תודות
275
מעולה
טוב ללא ספק מכבי קיבלה את הבית הכי קל מכל שאר הבתים, אבל עדיין יקרעו אותם די מהר.

עריכה:
אה, טעות שלי... לא שמתי לב שהתמונות למעלה זה לא הבתים המוגרלים,
טוב עכשיו שראיתי את הבית הנכון, הולכים למחוק את מכבי מיידית חחח.

jjbiggs

jjbiggs
  •  VIP
  • 3368 הודעות
    • מונה תודות: 495 תודות
213
מעולה
אוהדי מכבי תל אביב בתגובה: 'אוווףףףף למה לא קיבלנו את ברצלונה או ריאל מדריד' :)

koby21

koby21

Danny Welbeck <3

•  VIP
  • 2739 הודעות
    • מונה תודות: 544 תודות
459
מעולה
מכבי יכולה וצריכה לקחת את המקום השלישי שמוביל לאירופאית. דינמו קייב לא יותר טובה מהם, ואפשר להוציא תיקו מפורטו בבית
אם תשמעו שישראלי התנקש בפברגאס ב24.11, תדעו מי זה

KASTRO

KASTRO
  •  חברים רשומים
  • 55 הודעות
    • מונה תודות: 16 תודות
17
רגיל
תוכנית ה-5 שנים הבאות יצאה לפועל בסיומו יבנה איצטדיון חדש
כאשר מכבי תעפיל לפחות עוד 3 פעמים לליגת האלופות ואף תעבור לשלב או שניים גבוה יותר
תוך כדי השבחת שחקנים שימכרו ב 10 עד 20 מיליון יורו
יש עוד תוכנית כוללת ל10 שנים הבאות שהיא יותר גרנדיוזית פרטים בהמשך..

ToMeR8

ToMeR8
  •  חברים בכירים
  • 630 הודעות
    • מונה תודות: 68 תודות
28
רגיל

צפה בהודעהKASTRO, ב-28.08.2015 - 22:09 PM, אמר:

תוכנית ה-5 שנים הבאות יצאה לפועל בסיומו יבנה איצטדיון חדש
כאשר מכבי תעפיל לפחות עוד 3 פעמים לליגת האלופות ואף תעבור לשלב או שניים גבוה יותר
תוך כדי השבחת שחקנים שימכרו ב 10 עד 20 מיליון יורו
יש עוד תוכנית כוללת ל10 שנים הבאות שהיא יותר גרנדיוזית פרטים בהמשך..

תעבור שלב או שניים גבוה יותר? שזה אומר מה? שמינית או רבע גמר הצ'מפיונס? חחחח תשכח מזה, בדיחה טובה

ובנוגע לבית הנוכחי, אני חושב שמכבי תילחם עם דינמו קייב על המקום השלישי, שהוא בהישג יד, אך יהיה צמוד ביניהן ...

KASTRO

KASTRO
  •  חברים רשומים
  • 55 הודעות
    • מונה תודות: 16 תודות
17
רגיל
ברור ומצופה שתגיד בדיחה טובה
אבל זה רק עניין של זמן שמכבי תפרוץ בהתאם לתוכנית של הבוס שכידוע
מציב מטרות וגם משיג

נערך על-ידי KASTRO, 29.08.2015 - 11:06 AM.

ToMeR8

ToMeR8
  •  חברים בכירים
  • 630 הודעות
    • מונה תודות: 68 תודות
28
רגיל
הבוס שלך הציב מטרות שכבר הושגו בעבר גם במכבי, גם במכבי חיפה וגם בהפועל ת"א (אני מדבר על עלייה לשלב הבתים) ואם נסתכל על התקציב שלכם, לקח לכם 3 עונות להגיע לבתים (עדיין הישג יפה, אך לקח יותר זמן ממה שחשבו שציפו וגם זה רק בזכות שחקן אחד ..)

הטריפל היה יפה מאוד לא אומר שלא, אך ברור לכולם שהוא הגיע ברובו בזכות התקציב המטורף שלכם

אני מאוד אובייקטיבי, בלי קשר לאהדת הקבוצה שלי, אין לי בעיה לפרגן לכם, אבל אני חושב שאתה מגזים בציפיות שלך זה הכול ...

לא רואה אתכם עולים שלב מהבתים בשום מצב בצ'מפיונס (באירופית כן).

נערך על-ידי ToMeR8, 29.08.2015 - 23:04 PM.

תויגו גם עם אחת או יותר ממילות המפתח הללו: מידע

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים