עבור אל תוכן

גולסטאר עונה 3 פרק 1 לצפייה ישירה  • אנא התחבר בכדי להגיב
תגובה אחת לנושא זה

#1
 yonben

yonben
  •  חברים רשומים
  • 2 הודעות
    • מונה תודות: 0 תודות
0
רגיל


גולסטאר עונה 3 פרק 1 לצפייה ישירה


גולסטאר עונה 3 פרק 1 לצפייה ישירה: גולסטאר היא תכנית דוקו-ריאליטי ישראלית שנוצרה והופקה על ידי סוכנות ADD עבור הוט. התכנית מציגה את פעילותה של קבוצת כדורגל המורכבת מידוענים. בכל פרק, הקבוצה עוברת חוויה משותפת אחרת כולל אימון והכנה לקראת משחקים, המשחקים עצמם והתגובות לאחריהם. את הנבחרת מאמן שייע פייגנבוים, מאמן כדורגל ותיק וכדורגלן עבר.


תמונה שפורסמה


במהלך העונה הראשונה עברו השחקנים חוויות משותפות כמו פעילות עם כלבי משטרה, לינה משותפת בשטח, משחק טניס עם שחר פאר ועוד. בפרק סיום העונה הראשונה התחרתה הקבוצה במשחק הגמר נגד נבחרת כוכבי עבר שכללה את ג'ימי טורק, עודד מכנס, אורי מלמיליאן, איציק זוהר, אלון חזן, אלון חרזי, עופר טלקר,לירון בסיס ושביט אלימלך, והפסידה בתוצאה 4-3. למרות ההפסד, החליט מלמיליאן להעניק את הגביע כפרס לנבחרת גולסטאר כתמורה לעבודתם הקשה במהלך העונה. בסיום העונה הראשונה בחרו המאמן שייע פייגנבוים ועוזר המאמן יניב מרגוליס בעופר דומינגז כשחקן העונה הראשונה. בדצמבר 2012 יצאו קלפי סופרגול עם תמונותיהם של כוכבי התוכנית. את פתיח הסדרה, השיר "לא נורמלי" שביצע רון שובל, כתב דורון מדלי והלחין איתי זילברשטיין.


גולסטאר עונה 3 פרק 1


האתר גולסטאר עונה 3 לצפייה ישירה מביא לכן את כל הפרקים של גולסטאר לצפייה ישירה. כמו כן האתר גולסטאר עונה 3 מביא לכם את הפרקים של גולסטאר עונה 3 לצפייה ישירה ראשון ברשת, האתר מומלץ לכל הגולשים.


גולסטאר עונה 3 פרק 1 לצפייה ישירה

גולסטאר עונה 3 לצפייה ישירה, גולסטאר עונה 3, גולסטאר עונה 3 פרק 1, גולסטאר עונה 3 פרק 1 לצפייה ישירה


נערך על-ידי yonben, 23.08.2015 - 22:11 PM.


#2
 ToMeR8

ToMeR8
  •  חברים בכירים
  • 630 הודעות
    • מונה תודות: 68 תודות
28
רגיל
תודה :)

תויגו גם עם אחת או יותר ממילות המפתח הללו: פרסום

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים