עבור אל תוכן

חלונות 10 תוכל להשבית תוכנות ומשחקים פיראטיים? כנראה שלא ממש

• אנא התחבר בכדי להגיב
6 תגובות לנושא זה

Richi

Richi
  •  תורמים
  • 365 הודעות
    • מונה תודות: 169 תודות
99
טוב מאוד
בימים האחרונים החלה הרשת לגעוש בעקבות הופעתם של דיווחים אודות סעיף בהסכמי השימוש בין מיקרוסופט לבין משתמשי חלונות 10, אשר יאפשר 'להשבית תוכנות ומשחקים מזוייפים'. משתמשים רבים, כאלו שנוהגים להיעזר ביישומים פיראטיים וגם כאלו שלא, הזדעמו על החדירה לפרטיותם לכאורה, והכריזו על חלונות 10 בתור התגלמות החזון האורווליאני הוותיקה אודות האח הגדול.
עם זאת, מספר צדיקים בסדום שטרחו לבדוק עבור כולנו את העניין באופן מעט יותר מעמיק חזרו עם מסקנה שהפאניקה היא ככל הנראה מיותרת. הסעיף המדובר מופיע במסגרת הסכמי השימוש בשירותי מיקרוסופט הכוללים את העוזרת האישית קורטנה, את Skype, את שירות ה-Xbox Live, את חנות אפליקציות החלונות החדשה ואת המשחקים שמפיצה מיקרוסופט – אך אלו לא ההסכמים הכלליים עבור חלונות 10 רבתי.
במסגרת ניסוח הסעיף, נראה כי אין שום טענה וכוונה לסריקה אקטיבית של כל קבצי המחשב שלכם במטרה למצוא ולנטרל אלמנטים פיראטיים, אלא באזהרה כללית על כך שיישומים הנכללים בהסכם השימוש הנ"ל (כמי שפירטנו בפיסקה הקודמת) יוכלו להיות מעודכנים אוטומטית, ובמידה והם מבוססי גירסאות פיראטיות ו'מזוייפות' – אותם עדכונים עשויים להשבית או 'לשבור' אותם, באופן שדי דומה לכל עדכון פוטנציאלי עבור יישומים פיראטיים בכל מערכת הפעלה באשר היא.
תמונה שפורסמהעדיין לא נמצא הסעיף, באף אחד מהסכמי השימוש מול מיקרוסופט, בו אתם נותנים לה גישה לסריקת כל הקבצים במערכת שלכם על מנת לזהות אי אילו תכנים שהיא לא מאשרת
אפשר לחזור לישון בשקט בלילות? נקווה שכן.
קרדיט:hwzone,אלכס שפירו.

קיבל תודות על-ידי 3 משתמשים:

Tears of Steel

Tears of Steel

F.L.S

•  צוות לשעבר
  • 2298 הודעות
    • מונה תודות: 437 תודות
320
מעולה
מצטט את מורתי ללשון:
מהומה על שום מה.

ToMeR8

ToMeR8
  •  חברים בכירים
  • 630 הודעות
    • מונה תודות: 68 תודות
28
רגיל
בכלל באופן כללי, אני מתחיל להרגיש לא טוב עם העובדה ששידרגתי לחלונות 10 בזמן האחרון ...

כל הזמן צצים להם כל מיני שמועות וספקולציות שונות ומגוונות (לא יודע מה נכון ומה לא, אם בכלל) רעות על הגרסה החדשה,

בהתחלה דובר על כך שזה אולי לא בחינם ואח"כ מייקרוסופט דורשת כסף, אח"כ על בעיות אבטחה ותאימות ועכשיו זה...

באופן אישי אני חייב להגיד - קצת מלחיץ חח

נערך על-ידי ToMeR8, 22.08.2015 - 18:42 PM.

DoctorWho

DoctorWho
  •  חברים רשומים
  • 668 הודעות
    • מונה תודות: 138 תודות
124
מעולה

צפה בהודעהToMeR8, ב-22.08.2015 - 18:41 PM, אמר:

בכלל באופן כללי, אני מתחיל להרגיש לא טוב עם העובדה ששידרגתי לחלונות 10 בזמן האחרון ...

כל הזמן צצים להם כל מיני שמועות וספקולציות שונות ומגוונות (לא יודע מה נכון ומה לא, אם בכלל) רעות על הגרסה החדשה,

בהתחלה דובר על כך שזה אולי לא בחינם ואח"כ מייקרוסופט דורשת כסף, אח"כ על בעיות אבטחה ותאימות ועכשיו זה...

באופן אישי אני חייב להגיד - קצת מלחיץ חח
אל דאגה לא יקחו את כולם לכלא, רק המשתמשים הכבדים

stewie

stewie

Andrés Iniesta <3

•  מנהלים
  • 3674 הודעות
    • מונה תודות: 375 תודות
440
מעולה

צפה בהודעהDoctorWho, ב-22.08.2015 - 19:30 PM, אמר:

אל דאגה לא יקחו את כולם לכלא, רק המשתמשים הכבדים
כולנו כבדים חחח
ברגע שאתה משתמש בטורנט ואני מאמין שאתה משתמש בכמות גדולה
אתה גם נחשב ''פושע''

DoctorWho

DoctorWho
  •  חברים רשומים
  • 668 הודעות
    • מונה תודות: 138 תודות
124
מעולה
עכשיו זה רשמי https://torrentfreak...oncerns-150822/

קיבל תודות על-ידי 1 משתמש:

Richi

Richi
  •  תורמים
  • 365 הודעות
    • מונה תודות: 169 תודות
99
טוב מאוד

צפה בהודעהDoctorWho, ב-23.08.2015 - 15:56 PM, אמר:

עכשיו זה רשמי https://torrentfreak...oncerns-150822/

תודה DoctorWho על השיתוף :)
בסוף הכתבה ישנן תגובות ובתגובה מספר 4 של TheLouisXXI אפשר לקרוא שכבר מ 8.1 לדבריו מיקרוסופט עוקבת לאחר המשתמשים ומפנה לפתרון איך למנוע את המעקב,כלומר זה לא משהו חדש .
חיפשתי בטרקרים שאני חבר ולא מצאתי איזכור לחסימה של ווינדוס 10 או משהו דומה,יש חוות דעת של המשתמשים על השימוש בווינדוס 10 ואיזכור לגבי החדירה לפרטיות בכולם מדובר על חסימת האופציות למעקב כמו שכתבתי בפוסט אחר :
http://www.zsc.co.il...ות-בווינדוס-10/
שוב תודה לך על השיתוף ,נמשיך לעקוב ולעדכן במידת הצורך :)

תויגו גם עם אחת או יותר ממילות המפתח הללו: מידע

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים