עבור אל תוכן

סמסונג הציגה את נוט 5 ואת גלקסי S6 אדג' פלוס

• אנא התחבר בכדי להגיב
4 תגובות לנושא זה

stewie

stewie

Andrés Iniesta <3

•  מנהלים
  • 3674 הודעות
    • מונה תודות: 375 תודות
440
מעולה
הענקית מקוריאה ממתינה לאפל מעבר לפינה עם שני מכשירים חדשים וקלים ובהם טעינה אלחוטית מהירה, כתיבה על מסך כבוי, שידור וידאו חי ושירות תשלומים

סמסונג הציגה הערב (ה') שני מכשירים חדשים בסדרת הגלקסי. נוט 5 ו-S6 אדג' פלוס -שני פאבלטים (סמארטפונים בגודל טאבלטים) בעלי מסכי 5.7 אינץ'. ההבדל הבולט לעין הוא שה-S6 אדג' פלוס מקומר בשני הצדדים.

תמונה שפורסמה

גלקסי S6 אדג' פלוס
החידושים העיקריים שהציגה סמסונג הם טעינה אלחוטית מהירה - מסוללה ריקה ל-100 אחוז בשעתיים, נרתיק שכולל מקלדת פיזית, כתיבה בעט מגע (סטיילוס) גם על מסך כבוי, שידור חי ליוטיוב ושירות התשלומים סמסונג פיי, שיתחרה בשירות התשלומים הקיים של אפל.
השירות הזה, בדומה לאפל, מבוסס על שמירה של כרטיסי האשראי וכרטיסי חבר מועדון במכשיר, ותשלום באמצעות קירובו לסורקים מתאימים. ישראל לא נמנתה בין המדינות שבהן השירות יהיה זמין בחודשים הקרובים, ולא ברור אם יהיה זמין בכלל בעתיד הנראה לעין.
לשני המכשירים זיכרון פנימי של 4 גיגה-בייט, מה שאמור לשפר את הביצועים בכלל ואת יכולות ריבוי המשימות בפרט. שני המכשירים תומכים בדור הרביעי (LTE קטגוריה 9) ובסמסונג מבטיחים כי כאשר טכנולוגית הדור הרביעי תתקדם, המכשירים עדיין יהיו רלוונטיים. לשניהם רזולוציה של 2560X1440 פיקסלים, בשניהם מצלמה אחורית של 16 מגהפיקסל ומצלמת סלפי של 5 מגהפיקסל, ושניהם מצלמים וידאו באיכות 4K.

תמונה שפורסמה

טעינה אלחוטית מהירה. גלקסי S6 אדג' פלוס
ב-S6 החדש תהיה גישה מהירה ליישומים, ולאנשי קשר נבחרים בצד המסך הקמור. בנוט 5 ישנו עט שנשלף בלחיצה, ואפשר לכתוב איתו על המסך גם כאשר הוא כבוי, במקרים שבהם צריך לכתוב משהו מהר ואין זמן להפעיל אותו ולמצוא אפליקציית פתקים. בנוסף, סמסונג החזירה מהעבר את המקלדת הפיזית, ותציע מקלדת נשלפת לנוט 5. הנוט שוקל 171 גרם וה-S6 אדג' פלוס שוקל 153 גרם בלבד.
סמסונג רוכבת על טרנד השידורים החיים שצץ מחדש לאחרונה, ומאפשרת לשדר וידאו חי ליוטיוב ישירות מאפליקציית המצלמה המובנית. לא צריך להוריד אפליקציה ומספיק שיש חשבון בגוגל.
שני המכשירים יהיו זמינים בארצות הברית החל מהשבוע הבא. בישראל יהיו זמינים החל מ-25.8 אך טרם נמסרו מחירים.

תמונה שפורסמה

לעבוד על הסמארטפון דרך המחשב. גלקסי S6 אדג' פלוס
בעוד כשלושה שבועות בברלין, תציג סמסונג את השעון החדש שלה - גיר 2. אפל, מצידה, צפויה להציג את האייפונים הבאים שלה ב-9 בספטמבר, אם כי טרם יצאה הזמנה רשמית לאירוע.

קיבל תודות על-ידי 2 משתמשים:

ToMeR8

ToMeR8
  •  חברים בכירים
  • 630 הודעות
    • מונה תודות: 68 תודות
28
רגיל
תודה על העדכון :)

NeoTrix

NeoTrix
  •  מנהלים ראשיים
  • 5511 הודעות
    • מונה תודות: 339 תודות
280
מעולה
תודה על החדשות.
אני אישית למדתי לא להתקרב לסמסונג.
בכל מקרה, אני מחכה עכשיו איזה שנה כדי לקנות פלאפון חדש, נראה מה יהיה בעוד שנה או שנה וחצי... אבל אם זה כמו שזה היום, זה כנראה יהיה LG הפעם.

Oxygen

Oxygen

Legendary user

•  חברים בכירים
  • 787 הודעות
    • מונה תודות: 63 תודות
38
בינוני

צפה בהודעהNeoTrix, ב-16.08.2015 - 14:39 PM, אמר:

תודה על החדשות.
אני אישית למדתי לא להתקרב לסמסונג.
בכל מקרה, אני מחכה עכשיו איזה שנה כדי לקנות פלאפון חדש, נראה מה יהיה בעוד שנה או שנה וחצי... אבל אם זה כמו שזה היום, זה כנראה יהיה LG הפעם.

הטלפון הבא שלי
זה LG G4 בדוק.

נערך על-ידי Oxygen, 16.08.2015 - 18:06 PM.

NeoTrix

NeoTrix
  •  מנהלים ראשיים
  • 5511 הודעות
    • מונה תודות: 339 תודות
280
מעולה

צפה בהודעהOxygen, ב-16.08.2015 - 18:05 PM, אמר:

הטלפון הבא שלי
זה LG G4 בדוק.

כבר יש G4, חח, עד שתחליט לקנות אותו כבר יצא G5. :)
Hurry up :drinks:

תויגו גם עם אחת או יותר ממילות המפתח הללו: מידע

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים