עבור אל תוכן

דיון פילוסופי/מעשי - הזמנות

• אנא התחבר בכדי להגיב
14 תגובות לנושא זה

shy71

shy71
  •  חברים בכירים
  • 180 הודעות
    • מונה תודות: 55 תודות
50
טוב
לאחרונה שוחחתי אם כמה אנשים ונתקלתי בשאלה מעניינת
החלטתי לשאול פה את המומחים ולהעלות נושא שיחה מעניין

תחשבו מצב תיאורטי הצלחת לקבל הזמנה לטראקר מסוים(ברמה גבוהה, סתם בתור דוגמא: HDB)
הייי שם יוזר טוב עזרת לקהילה ובסופו של דבר קיבלת הזמנות
מה אתם הייתם עושים?
הייתם נותנים את זה לחבר טוב שלכם בחיים האמייתיים?
הייתם מציעים את זה פה בפורום? או נותנים לאחד מהחברים הטובים שלכם פה בפורום?
הייתם מציעים את זה בפורמים של PU+?
או שהייתם מעדיפים פשוט לעוף מתחת לראדר ולא להזמין אף אחד

בהנחה כמובן שהטראקר מאוד קפדני על הזמנות וכו'
ואתם ואולי אפילו המזמין שלכם תוכלו להסתבך אם יקרה משהו

מה אתם הייתם עושים?(חיים הכט,שם שם)

(כל הנושא תיאורטי לחלוטין ולא, אין לי הזמנות ל HDB!)

NeoTrix

NeoTrix
  •  מנהלים ראשיים
  • 5511 הודעות
    • מונה תודות: 339 תודות
280
מעולה
יש לך הזמנה ל-HDB? תביא לי! :o
חחחח סתם, יש לי.

בכל מקרה לענייננו,
זה מאוד תלוי. אם אתה רוצה לחלק את זה לחבר קרוב, אז זה מתחלק פה (לפחות בנקודת המבט שלי - שעלולה להשמע רשעית חח):
1. החבר מכיר את התחום ויודע את כל הכללים ופועל לפיהם, כגון להמנע מ H&R, שיתוף של כמה ימים ע"פ החוקים, ואם יש סידבוקס - אז יתרון משמעותי.
2. החבר לא מכיר טוב את התחום, מחפף באתרים רגילים על החוקים, כלומר כנראה יחפף גם פה גם אם תגיד לו שצריך להזהר. דעה שלי: אני אשמור על ההזמנה במאגר ההזמנות של החשבון.

מבחינת הצעת ההזמנה בפורום... אם נקח באמת את HDB לדוגמא, אתר איכותי מאוד ולא קל להשגה..
לא הייתי עושה חיים קלים כל כך בפורום על מנת להשיג את ההזמנה. כלומר הייתי דורש הרבה הוכחות חותכות, מסתמך על ותק של הבן אדם בפורום,
אם לדוגמא אני נמצא כאן כבר הרבה זמן ואני מכיר את מרבית החבר'ה, אני יכול לדעת אם הוא בסדר או לא... ותלוי בהוכחות שסיפק מאתרים אחרים שלו,
וזה שאם יש לו סידבוקס אז זה יתרון משמעותי... אז לא רואה סיבה שלא לתת הזמנה. במיוחד שגם אתה יודע שהוא הולך להשתמש באתר הזה ולא סתם
ביקש כי הוא אספן אתרים משועמם.
כמובן מניסיון יצא לי לקבל כוויות מהזמנת אנשים לאתרים כאלו ואחרים וזה לא נגמר בטוב.

Tears of Steel

Tears of Steel

F.L.S

•  צוות לשעבר
  • 2298 הודעות
    • מונה תודות: 437 תודות
320
מעולה
לא מזמין אף אחד לטראקר שחשוב לי.
הביטס/ipt הם כרגע כל חיי הטורנט שלי ולא אזמין לאף אחד מהם.
כל השאר לא מעניינים אותי

Lady.R

Lady.R
  •  חברים בכירים
  • 437 הודעות
    • מונה תודות: 68 תודות
61
טוב

צפה בהודעהMikel, ב-14.06.2015 - 02:01 AM, אמר:

לא מזמין אף אחד לטראקר שחשוב לי.
הביטס/ipt הם כרגע כל חיי הטורנט שלי ולא אזמין לאף אחד מהם.
כל השאר לא מעניינים אותי

אותך משהו הזמין למה שאתה לא תזמין?
חוץ מזה, איך היית נוהג אם היית בכל אופן רוצה להזמין משהו?
הבן אדם רוצה דיון פילוסופי, איפה הפילוסופיה?

Tears of Steel

Tears of Steel

F.L.S

•  צוות לשעבר
  • 2298 הודעות
    • מונה תודות: 437 תודות
320
מעולה

צפה בהודעהLady.R, ב-14.06.2015 - 06:10 AM, אמר:

אותך משהו הזמין למה שאתה לא תזמין?
חוץ מזה, איך היית נוהג אם היית בכל אופן רוצה להזמין משהו?
הבן אדם רוצה דיון פילוסופי, איפה הפילוסופיה?
שלטראקרים חשובים - לא אזמין.
לשאר הטראקרים בכיף.

stewie

stewie

Andrés Iniesta <3

•  מנהלים
  • 3674 הודעות
    • מונה תודות: 375 תודות
440
מעולה
אז ככה
אני לפני שאני מחלק הזמנה אני משתדל לעקוב אחרי המשתמש שמבקש
במידה וזה אתר חשוב לי (אני מחלק להכל) אז אני דורש יותר כמו הוכחות טובות יותר סידבוקס וותק או כל מני דברים אחרים
אני לא מסכים עם מייקל כלכך כי גם לאתרים הכי חשובים שלי הזמנתי אנשים
אני חשוב ככה הזמינו אותי לכן אני גם אזמין
אני מודה זה בעייתי לפעמים כי חסמו לי את האפשרות להזמין באתרים שונים ובעוד כמה אתרים שונים קיבלתי באן בגלל שהזמנתי זייפן כזה או אחר
אני הייתי מזמין מישהו שלפי דעתי אמין ושאני יודע שהוא יעשה שימוש באתר
לא הייתי מזמין סתם מישהו ולא תמיד ''החבר'' הכי טוב צריך את האתר
הייתי חושב לפני שאני מזמין אבל מזמין בכל אופן כי לשמור את ההזמנה זה חבל
גם במידה והזמנת מישהו אספן הוא ישמור על המשתמש אבל לא ינצל אותו אבל לפחות תדע שהוא ישמור עליו

השורה התחתונה תעשה חושבים לפני שאתה מזמין אבל תחשוב בגדול ולא על משתמש אחד שדפק אותך בעבר אם קרה
תחשוב שמספיק שאתה מזמין אחד והוא יחלק עוד הזמנה העץ גודל ומספר המשתמשים גדל
השם שלנו לא הכי טוב אבל עם הזמן אנחנו מתקנים אותו ומשפרים אותו
מקווה שעזרתי

Hyzar

Hyzar
  •  חברים רשומים
  • 599 הודעות
    • מונה תודות: 14 תודות
18
רגיל

טראקרים מחלקים הזמנות על מנת שנוכל להזמין  חבר טוב, כאשר הם אומרים טוב הם מתכוונים לכל מילה.
אתה המזמין אחראי על המוזמן שלך, כל טעות שהוא יעשה לא רק הוא ישא בתוצאות אלא גם אתה גם אם נעשתה הטעות בתום לב, אין זה משנה!
קטנה כגדולה אתה והוא עלולים למצוא את עצמכם עם באן.
עכשיו תאר לך שהמזמין שהזמנת הזמין עוד חבר ואח"כ החבר הזמין עוד חבר וכך הלאה נוצרות שרשראות של מוזמנים שבו המזמין המקורי מאבד שליטה,
מספיק שרק אחד בתוך השרשראות האלו טועה וכולם עפים עם באן מבלי אפשרות לחזור לעולם, אני אישית קבלתי באן בגלל איזה טמבל וחסמו למשתמש שלי את כל טווח הכתובות של ישראל.
זה המצב בטראקר אכותי וטוב.

עכשיו נשאלת השאלה: למה לי לקחת סיכון?
אם אני אגואיסט אז כמובן לא אכפת לי מאף אחד- אני לא אזמין אף אחד!
מצד שני אם אני אחד שאכפת לו אני ארצה להגדיל את הקהילה הישראלית שתתרחב וכמובן על כל אחד מאיתנו יש את האחריות לדאוג שהקהילה תהייה איכותית ביותר.
בצורה כזאת נוכל להגיע לטראקרים איכותיים נוספים.

לדוגמה טראקרים לא מרשים לחלק הזמנות בפורומים, כאן משהו קבל באן לטראקר איכותי בגלל שחילק הזמנות כאן במקום הזה, למרות שזה היה בעברית והטראקר הוא בחו"ל עלו עליו תוך כמה שעות
לכן לפני שאתה מזמין עליך לקרוא טוב טוב את החוק של הטראקר לגבי הזמנות.
אתה צריך לבדוק טוב טוב את מי אתה מזמין, שיש לו ידע נרחב, שיקרא חוקים ויקפיד למלא אותם (אגב בדרך כלל על רטיו נמוך לא גוזרים את השרשרת אל רק את המשתמש היחיד אותו דבר גם על הפסקת שימוש)

אז מה אתם אומרים?  זהו?  ממש לא!

בטראקר שאתה נרשמת אליו זכותך לקחת את הסיכון על עצמך ולהזמין את מי שאתה רוצה, אתה לא מחוייב לאף אחד, מקסימום לקחת סיכון מחושב וקבלת באן, מעצבן ביותר אבל זאת הבעיה שלך

מה קורה בטראקר שהוזמנת אליו? כאן יש לך אחריות ומחויבות גדולה ביותר למזמין שלך, כאן אתה לא ה"אבא" כאן אתה לא יכול להחליט לבד שאתה מזמין את החבר לכיתה שהוא כמו אח שלך מבלי
להתייעץ עם המזמין שלך ולקבל את רשותו, הוא רשאי לבדוק ולראיין את הבחור החמוד שאתה רוצה לזמין והוא רשאי להטיל ווטו. כמו שציינתי קודם אם "אח" שלך עושה עבירה-שלום לכולם ולא להתראות!
בנוסף אני אדאג kעדכן את המזמין שלי על אופן ההתקדמות שלי בטראקר ואם יש משהו קטן שאני לא יודע קודם אשאל ואח"כ אעשה.

בסופו של דבר אני רוצה שיהיה לי שם טוב של בן אדם אמין ישר ואחראי שניתן לסמוך עלי ואפשר להזמין אותי לכל טראקר מבלי שהמזמין שלי יפגע.

nnooaamm

nnooaamm
  •  חברים רשומים
  • 19 הודעות
    • מונה תודות: 0 תודות
0
רגיל
נותן לחבר הכי טוב ואם נשאר מחלק פה :)

shy71

shy71
  •  חברים בכירים
  • 180 הודעות
    • מונה תודות: 55 תודות
50
טוב

צפה בהודעהHyzar, ב-14.06.2015 - 23:05 PM, אמר:

בטראקר שאתה נרשמת אליו זכותך לקחת את הסיכון על עצמך ולהזמין את מי שאתה רוצה, אתה לא מחוייב לאף אחד, מקסימום לקחת סיכון מחושב וקבלת באן, מעצבן ביותר אבל זאת הבעיה שלך

מה קורה בטראקר שהוזמנת אליו? כאן יש לך אחריות ומחויבות גדולה ביותר למזמין שלך, כאן אתה לא ה"אבא" כאן אתה לא יכול להחליט לבד שאתה מזמין את החבר לכיתה שהוא כמו אח שלך מבלי
להתייעץ עם המזמין שלך ולקבל את רשותו, הוא רשאי לבדוק ולראיין את הבחור החמוד שאתה רוצה לזמין והוא רשאי להטיל ווטו. כמו שציינתי קודם אם "אח" שלך עושה עבירה-שלום לכולם ולא להתראות!
בנוסף אני אדאג kעדכן את המזמין שלי על אופן ההתקדמות שלי בטראקר ואם יש משהו קטן שאני לא יודע קודם אשאל ואח"כ אעשה.

בסופו של דבר אני רוצה שיהיה לי שם טוב של בן אדם אמין ישר ואחראי שניתן לסמוך עלי ואפשר להזמין אותי לכל טראקר מבלי שהמזמין שלי יפגע.

אני כמעט בטוח שאתה טועה
לפי זכרוני הרוב המוחלט של הטראקרין מעניש דור אחד למעלה
כלומר המזמין שלך ייענש אליך אבל הוא לא ייענש על המוזמן שלך
מי שכן יענש זה כל האחרים שאתה הזמנת

stewie

stewie

Andrés Iniesta <3

•  מנהלים
  • 3674 הודעות
440
מעולה

צפה בהודעהHyzar, ב-14.06.2015 - 23:05 PM, אמר:

טראקרים מחלקים הזמנות על מנת שנוכל להזמין  חבר טוב, כאשר הם אומרים טוב הם מתכוונים לכל מילה.
אתה המזמין אחראי על המוזמן שלך, כל טעות שהוא יעשה לא רק הוא ישא בתוצאות אלא גם אתה גם אם נעשתה הטעות בתום לב, אין זה משנה!
קטנה כגדולה אתה והוא עלולים למצוא את עצמכם עם באן.
עכשיו תאר לך שהמזמין שהזמנת הזמין עוד חבר ואח"כ החבר הזמין עוד חבר וכך הלאה נוצרות שרשראות של מוזמנים שבו המזמין המקורי מאבד שליטה,
מספיק שרק אחד בתוך השרשראות האלו טועה וכולם עפים עם באן מבלי אפשרות לחזור לעולם, אני אישית קבלתי באן בגלל איזה טמבל וחסמו למשתמש שלי את כל טווח הכתובות של ישראל.
זה המצב בטראקר אכותי וטוב.

עכשיו נשאלת השאלה: למה לי לקחת סיכון?
אם אני אגואיסט אז כמובן לא אכפת לי מאף אחד- אני לא אזמין אף אחד!
מצד שני אם אני אחד שאכפת לו אני ארצה להגדיל את הקהילה הישראלית שתתרחב וכמובן על כל אחד מאיתנו יש את האחריות לדאוג שהקהילה תהייה איכותית ביותר.
בצורה כזאת נוכל להגיע לטראקרים איכותיים נוספים.

לדוגמה טראקרים לא מרשים לחלק הזמנות בפורומים, כאן משהו קבל באן לטראקר איכותי בגלל שחילק הזמנות כאן במקום הזה, למרות שזה היה בעברית והטראקר הוא בחו"ל עלו עליו תוך כמה שעות
לכן לפני שאתה מזמין עליך לקרוא טוב טוב את החוק של הטראקר לגבי הזמנות.
אתה צריך לבדוק טוב טוב את מי אתה מזמין, שיש לו ידע נרחב, שיקרא חוקים ויקפיד למלא אותם (אגב בדרך כלל על רטיו נמוך לא גוזרים את השרשרת אל רק את המשתמש היחיד אותו דבר גם על הפסקת שימוש)

אני בטוח ב 99% שאתה מדבר על SCC ואני לא מסכים איתך בכלל
בדרך כלל לא חוסמים את כולם במידהו אתה הזמנת את משה
ומשה הזמין את שלומי
ושלומי הזמין את יוסי
ויוסי זייף אז רק שלומי יענש בדרך כלל ובמקרה הכי גרוע יוסי
משה לא יקבל עונש
ב SCC היה בעיה עם הישראלים בעבר לא סתם זה קרה
וגם ב BTN בגלל חוק דפוק
אל תקח אותם כדוגמא
ואני אומר זאת שוב יש פה אנשים שאתה יכול לחלק להם והם ישמרו טוב טוב על המשתמשים שלהם
וגם הם יזמינו אנשים טובים
כי בסופו של דבר לאף אחד אין אינטרס לדפוק מישהו אחר

Richi

Richi
  •  תורמים
  • 365 הודעות
    • מונה תודות: 169 תודות
99
טוב מאוד
אני בתחילה אצטט את דבריו של stewie " כי בסופו של דבר לאף אחד אין אינטרס לדפוק מישהו אחר "
כי כך לדעתי יש לראות את הדברים ואת חלוקת ההזמנות לעשות מתוך רצון של לתת .
ואתן שתי דוגמאות ,בזמנו בדאונראב היה נהוג לחלק הזמנות בפורום VIP ,מזמן לזמן כאשר היו לי הזמנות,פרסמתי וחלקתי ומעבר לחוקים שיש כמובן בכול פורום מסודר הוספתי וביקשתי רק דבר אחד לקרוא ולשמור על החוקים של הטרקר שאתה מוזמן אליו לפני שתוריד אפילו בייט אחד.
למרות שהייתי בתפקיד של MOD מעולם לא בדקתי את המשתמש למרות שהיו לי את כול הדרכים לעשות את זה,ביקש הזמנה,שלחתי,אחד האנשים ביקש הזמנה ל TL ובלי שום היסוס שלחתי,מסתבר שלאיש היה חשבון ומחוסר שימוש או משהו כזה סגרו לו,ברגע ששלחתי לו את ההזמנה הוא כמובן לא הצליח להרשם ואני נענשתי בביטול האפשרות להזמין בעתיד,זה ממש הרתיח אותי בהתחלה אבל לאחר מחשבה נוספת הבנתי שזה נעשה בתמימות,מי מבקש הזמנה למקום שקיבל באן ונרשם שוב באותו המייל,פלילי הוא לא ,תמים ושכחן כך אמרתי לעצמי והמשכתי  ,אומנם הפסדתי את האפשרות להזמין אבל כעס וטינה לא יקדמו לשום מקום ועזבתי את זה,בשלב מאוחר יותר הוא שוב ביקש הזמנה והפעם ל IPT ,שלחתי לו ומסתבר שלא טעיתי,האיש פעיל ושומר על החשבון בטרקר.
דוגמא נוספת היתה לטרקר פרישין,למי שלא יכול להשיג הזמנה ל BTN ימצא את הטרקר הזה בתור אחד מהתחליפים הטובים,יש המון פעמים שפרק לסדרה עולה בפרישיין ורק לאחר זמן ולא קצר הוא עולה ל BTN ,אבל BTN זה BTN וזה לדעתי הטרקר בתחום של הסדרות.
התבקשתי ונתתי מספר הזמנות,אחד המוזמנים קיבל,אישר ולא התחיל להשתמש,כמובן שנחסם ,התבקשתי לעזור ולחדש את החשבון,פניתי לאחד המנהלים וביקשתי בשמו,הוא מיד שאל אותי איך זה שאני בהונגריה ומזמין ישראלים,הסברתי לו שנכון ,אני גר בבודפשט אבל אני ישראלי לכול דבר והחברים מה לעשות,ישראלים הקיצר אושר למרות הכול וגם האיש הזה משתמש בחשבון שלו כמו שצריך.
בשורה התחתונה,תחלק מכול הלב ובהמון אהבה,יקרו עוד מקרים כאלו או דומים כפי שכתבו לפני אין שום ספק אבל מהצד השני של המטבע צייר לך את התמונה הזאת,מישהו ביקש הזמנה,שלחת לו,האיש מקבל וחיוך של אושר ושמחה עולה על פניו,איך אתה מרגיש בקשר לזה ?
תודה לך ולכול מי שטרח,מפרסם ויפרסם הזמנות,הרי יום אחד אתה בצד הזה ובשאר הימיים אתה בצד השני.

stewie

stewie

Andrés Iniesta <3

•  מנהלים
  • 3674 הודעות
440
מעולה

צפה בהודעהreuma1, ב-15.06.2015 - 19:04 PM, אמר:

אני בתחילה אצטט את דבריו של stewie " כי בסופו של דבר לאף אחד אין אינטרס לדפוק מישהו אחר "
כי כך לדעתי יש לראות את הדברים ואת חלוקת ההזמנות לעשות מתוך רצון של לתת .
ואתן שתי דוגמאות ,בזמנו בדאונראב היה נהוג לחלק הזמנות בפורום VIP ,מזמן לזמן כאשר היו לי הזמנות,פרסמתי וחלקתי ומעבר לחוקים שיש כמובן בכול פורום מסודר הוספתי וביקשתי רק דבר אחד לקרוא ולשמור על החוקים של הטרקר שאתה מוזמן אליו לפני שתוריד אפילו בייט אחד.
למרות שהייתי בתפקיד של MOD מעולם לא בדקתי את המשתמש למרות שהיו לי את כול הדרכים לעשות את זה,ביקש הזמנה,שלחתי,אחד האנשים ביקש הזמנה ל TL ובלי שום היסוס שלחתי,מסתבר שלאיש היה חשבון ומחוסר שימוש או משהו כזה סגרו לו,ברגע ששלחתי לו את ההזמנה הוא כמובן לא הצליח להרשם ואני נענשתי בביטול האפשרות להזמין בעתיד,זה ממש הרתיח אותי בהתחלה אבל לאחר מחשבה נוספת הבנתי שזה נעשה בתמימות,מי מבקש הזמנה למקום שקיבל באן ונרשם שוב באותו המייל,פלילי הוא לא ,תמים ושכחן כך אמרתי לעצמי והמשכתי  ,אומנם הפסדתי את האפשרות להזמין אבל כעס וטינה לא יקדמו לשום מקום ועזבתי את זה,בשלב מאוחר יותר הוא שוב ביקש הזמנה והפעם ל IPT ,שלחתי לו ומסתבר שלא טעיתי,האיש פעיל ושומר על החשבון בטרקר.
דוגמא נוספת היתה לטרקר פרישין,למי שלא יכול להשיג הזמנה ל BTN ימצא את הטרקר הזה בתור אחד מהתחליפים הטובים,יש המון פעמים שפרק לסדרה עולה בפרישיין ורק לאחר זמן ולא קצר הוא עולה ל BTN ,אבל BTN זה BTN וזה לדעתי הטרקר בתחום של הסדרות.
התבקשתי ונתתי מספר הזמנות,אחד המוזמנים קיבל,אישר ולא התחיל להשתמש,כמובן שנחסם ,התבקשתי לעזור ולחדש את החשבון,פניתי לאחד המנהלים וביקשתי בשמו,הוא מיד שאל אותי איך זה שאני בהונגריה ומזמין ישראלים,הסברתי לו שנכון ,אני גר בבודפשט אבל אני ישראלי לכול דבר והחברים מה לעשות,ישראלים הקיצר אושר למרות הכול וגם האיש הזה משתמש בחשבון שלו כמו שצריך.
בשורה התחתונה,תחלק מכול הלב ובהמון אהבה,יקרו עוד מקרים כאלו או דומים כפי שכתבו לפני אין שום ספק אבל מהצד השני של המטבע צייר לך את התמונה הזאת,מישהו ביקש הזמנה,שלחת לו,האיש מקבל וחיוך של אושר ושמחה עולה על פניו,איך אתה מרגיש בקשר לזה ?
תודה לך ולכול מי שטרח,מפרסם ויפרסם הזמנות,הרי יום אחד אתה בצד הזה ובשאר הימיים אתה בצד השני.

יפה אמרת ממש אהבתי ויש לי עוד כמה דברים להוסיף
באתר TC חסמו לי את האפשרות להזמין כי הזמנתי מספר אנשים ואחד זייף
כולם הגיעו לשם בשביל להשיג BTN (כשהיה עוד אפשר)
באתר SCC הרבה נחסמו בגלל הבעיה עם הישראלים
יש עוד מספר אתרים שהיו לי בעיות בהם אבל בשורה התחתונה תמיד אפשר לנסות לדבר
זה לא פשוט ולרוב לא מקשיבים אבל מספיק שפעם אחת יקשיבו לך ויכול להיות שיהיה שינוי
תראה את SCC היום ולפני 5 שנים
אני לא סתם אומר
תמיד כדאי להזמין עוד אנשים מספיק שהמזמין שלך איש טוב והוא יזמין עוד מישהו עוד 2 ישראלים טובים
השם שלנו לא טוב ואנחנו משתדלים לעשות את הטוב ביותר כדי לתקן אותו
יותר מזה תמיד יהיה פעם שאתה תרצה הזמנה
ותמיד תיהיה פעם שיבקשו ממך הזמנה
אני אומר זאת שוב תחשבו בגדול ותחשבו כמה שאתם משמחים אנשים אחרים כשהם מקבלים הזמנה לאתר כזה ואחר
אני באופן אישי מאוד שמח לקבל הזמנה לאתר שאני רוצה ותאמין לי שאני אעשה את הטוב ביותר כדי שהמזמין שלי יהיה מרוצה אפילו מאוד מרוצה

koby21

koby21

Danny Welbeck <3

•  VIP
  • 2755 הודעות
    • מונה תודות: 546 תודות
460
מעולה
אני דווקא נפלתי הרבה פעמים על משתמשים קקות מחו''ל. פה בZSC נדיר מאד שנפלתי על מישהו לא מוצלח. יחס של משהו כמו 1:50 בהזמנות, שזה מעולה.
אין שום טראקר שאני אפחד לחלק כאן.
כיום, להוציא את BTN ו-PTP, אין שום טראקר שהוא קשה כלפי מזמינים. לרוב העונש על זייפן יהיה חסימת הזמנות, או לחלופין: איפוס מונה ההזמנות (כמו שיטת העבודה של GFT) כדי שתלמדו לקח. להחזיר את הגישה להזמנות כמעט תמיד תצליחו כעבור זמן מה. הטראקרים כן דוגלים בהזדמנויות שניות.
בפורום הזה יצא לי לקבל כמה הזמנות בתחילת הדרך, ואם אחרים נתנו לי - אין סיבה שלא אתן לאחרים. למדתי משהו חשוב כאן: אם מישהו ראה את המשתמש שלי והחליט לסמוך עליי - למה שאני לא אנקוט באותה הגישה? מה יעזור לי ולסצינה הישראלית לשמור את ההזמנות לעצמי?

DTR-iL

DTR-iL

Out Of Service! ;)

•  צוות לשעבר
  • 828 הודעות
    • מונה תודות: 374 תודות
393
מעולה

צפה בהודעהkoby24, ב-17.06.2015 - 21:03 PM, אמר:

אני דווקא נפלתי הרבה פעמים על משתמשים קקות מחו''ל. פה בZSC נדיר מאד שנפלתי על מישהו לא מוצלח. יחס של משהו כמו 1:50 בהזמנות, שזה מעולה.
כיום, להוציא את BTN ו-PTP, אין שום טראקר שהוא קשה כלפי מזמינים. לרוב העונש על זייפן יהיה חסימת הזמנות, או לחלופין: איפוס מונה ההזמנות (כמו שיטת העבודה של GFT) כדי שתלמדו לקח. להחזיר את הגישה להזמנות כמעט תמיד תצליחו כעבור זמן מה. הטראקרים כן דוגלים בהזדמנויות שניות.
בפורום הזה יצא לי לקבל כמה הזמנות בתחילת הדרך, ואם אחרים נתנו לי - אין סיבה שלא אתן לאחרים. למדתי משהו חשוב כאן: אם מישהו ראה את המשתמש שלי והחליט לסמוך עליי - למה שאני לא אנקוט באותה הגישה? מה יעזור לי ולסצינה הישראלית לשמור את ההזמנות לעצמי?
כל מילה בסלע.

JonSnow

JonSnow

Game Of Thrones

•  מפקחים
  • 2604 הודעות
    • מונה תודות: 447 תודות
327
מעולה

צפה בהודעהkoby24, ב-17.06.2015 - 21:03 PM, אמר:

אני איתך לגמריי.

בגדול,
אם אנחנו בתור הסצינה ההישראלית לא יפתח אותה, לא ייתן גישה למשתמשים חדשים שצריכים את זה, מי כן ייפתח אותה ?
למה שישראלים ישארו מאוחר ?
אני נותן לכל מי שמבקש הזמנה לכל אתר, נחסמו לי ההזמנות בWHAT ובBTN נחסמו לי שם 2 המוזמנים שלי.
אני חושב כמו שאני קיבלתי בהתחלה ורציתי את זה, ונתנו. אין לי שום סיבה הגיונית לא להביא לכל מי שרוצה הזמנות.

נערך על-ידי JonSnow, 17.06.2015 - 21:56 PM.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים