עבור אל תוכן

כוכב פאודה: הישאם סולימאן - "דברים יצאו בראיון מפרופורציה"

• אנא התחבר בכדי להגיב
2 תגובות לנושא זה

JonSnow

JonSnow

Game Of Thrones

•  מפקחים
  • 2603 הודעות
    • מונה תודות: 446 תודות
326
מעולה

הישאם סולימאן: "דברים יצאו בראיון מפרופורציה"

תמונה שפורסמה

כוכב "פאודה" השתתף בפאנל טלוויזיה שם דיבר לראשונה מאז ההתבטאויות הקשות בראיון לידיעות אחרונות, "הימים האחרונים היו פשוט סיוט, זה יצא מפרופורציה, נכון שהמחיר על השלום הוא גבוה אבל המחיר על מלחמה גבוה יותר".

"אם הישאם נכנס לאולם וקיבל מחיאות כפיים, זה גורם לי להיות אופטימי", כך אמר התסריטאי הראשי של "פאודה", משה זונדר, בפאנל באקדמיית עמק יזרעאל. "זה סוג של נס איך שזה קרה.. זה נס מתוכנן היטב", אמר במאי הסדרה (אסף ברנשטיין) בתחילת הדיון בפאנל, "צילמנו את הסדרה בכפר קאסם בזמן 'צוק איתן' וחשבנו שזה נתון לכשלון".

הישאם סולימאן, שחקן ראשי בסדרה, אשר התבטאויותיו בתקופה האחרונה עוררו דיון מרכזי בשיח הציבורי והתקשורתי, דיבר על עשרת הימים האחרונים שלדבריו "היו סיוט". סולימאן המשיך והסביר "זה דבר שמאוד חדש לי, אני לא רוצה להאשים את התקשורת, אבל אני חושב שבראיון דברים יצאו מפרופורציה. המחיר של השלום הוא מחיר מאוד גבוה, אבל המחיר של מלחמה עוד יותר". כמו כן, ציין סולימאן כי "במגזר הערבי כמעט לא צופים בסדרות ישראליות ופאודה שברה שיא- הבנתי שגם בגדה רואים את הסדרה".

קרדיט לנענע10.

ראיתי את הסדרה, קראתי את הראיון וראיתי את התוכנית איתו.

נראה לי שבאמת הדברים יצאו קצת מההקשר. לא שזה בסדר מה שהוא אמר מכתחילה.

כל עוד כרגע הוא מתחרט הכל טוב ושזה לא יקרה נגדנו שוב. : )

נערך על-ידי JonSnow, 12.05.2015 - 23:22 PM.

shmulikhad

shmulikhad
  •  חברים רשומים
  • 21 הודעות
    • מונה תודות: 0 תודות
0
רגיל
סדרה טובה, הלוואי תיהיה עונה שניה

TheLost1234

TheLost1234
  •  חברים רשומים
  • 25 הודעות
    • מונה תודות: 6 תודות
4
רגיל

צפה בהודעהshmulikhad, ב-21.06.2015 - 17:02 PM, אמר:

סדרה טובה, הלוואי תיהיה עונה שניה
סדרה ענקית, רק חבל שהעונה השנייה תהייה עוד הרבה זמן כי היא רק בפיתוח ועוד לא התחילו לצלם..

תויגו גם עם אחת או יותר ממילות המפתח הללו: מידע

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים