עבור אל תוכן

Fuzer.me | הבהרה ותזכורת בנוגע לחוקי השיתוף באתר

• אנא התחבר בכדי להגיב
2 תגובות לנושא זה

jjbiggs

jjbiggs
  •  VIP
  • 3380 הודעות
    • מונה תודות: 495 תודות
214
מעולה

תמונה שפורסמה

שלום לכולם,

בהכרזה זו אני רוצה ליישר קו בנוגע לחוקי השיתוף.
ניתן למצוא את חוקי השיתוף בלחיצה על שו"ת > חוקי שיתוף קבצים

ציטוט:
יש לשתף כל טורנט מתחת לגודל של 10GB המורד מהאתר למשך 72 שעות במהלך השבוע הראשון מאז שההורדה הסתיימה.
טורנטים מעל 10GB, יש לשתף במשך שבעה ימים במהלך השבועיים הראשונים מאז שההורדה הסתיימה.
או:  יש לשתף עד ליחס 1:1 (העלת כמה שהורדת).

כל שיתוף מעבר, הרי הוא משובח.
מעבר לכך, הינך חייב להשאר מעל יחס 0.4 בכל שלב. אם תרד מיחס זה, אתה תכנס לסכנת חסימה מהאתר. אם תהיה מתחת ליחס 0.4 במשך שבוע רצוף, תקבל באן אוטומטי מהאתר.

יחס
יש לשמור על יחס גדול מ 0.4.
במידה ואתם יורדים מתחת ליחס זה אתם בסכנת חסימה.
פתרון מיידי זה למחוק ג'יגות הורדה דרך החנות.
הפתרון השני הוא טיפול מונע, כלומר מראש לדאוג לא להגיע ליחס נמוך על ידי שיתוף טורנטים כלומר לדאוג אפשור העלאת טורנטים כמה שיותר גדול וכמובן לא להוריד טורנטים בידיעה שאתם תגיעו ליחס הנמוך מ 0.4.

שיתוף
טורנטים ששוקלים מתחת ל 10GB
עליכם לשתף 72 שעות במשך זמן של שבוע או עד שאתם מגיעים ליחס של 1:1, המוקדם מביניהם.
הכוונה ביחס של 1:1 היא שבמידה וטורנט שוקל 2GB ואתם העלתם תוך זמן כלשהו לפחות 2GB אתם רשאים להפסיק לשתף את הטורנט.

טורנטים ששוקלים מעל 10GB
עליכם לשתף 7 ימים במשך זמן של שבועיים או עד להגעה ליחס של 1:1.

שימו לב:
* טורנטים מתחת ל 10GB במידה ולא הורדתם יותר מ 10% ממשקל הטורנט ואתם מתחרטים אתם רשאים להפסיק את השיתוף.
* טורנטים מעל ל 10GB במידה ולא הורדתם יותר מ 5% ממשקל הטורנט ואתם מתחרטים אתם רשאים להפסיק את השיתוף.

אלו שכבר יש להם טורנטים ב H&R,
(ניתן לראות זאת בפירוט הנתונים עליכם בחלק העליון של האתר, המספר שמופיע על יד ה H&R באדום זה מספר הטורנטים שלא שיתפתם על פי החוקים, ניתן ללחוץ על המספר ותוכלו לראות בדיוק אילו טורנטים אלו)

אתם צריכים לחזור ולשתף את כל הטורנטים האלו.

שתי אפשרויות:
1) ביצוע reseed לטורנטים שקיימים אצלכם במחשב
2) הורדה חוזרת של אותו הטורנט ושיתוף נוסף על פי החוקים.
כלומר, על כל הורדה יש לשתף את הטורנט כפי שמוסבר בחוקי השיתוף, לדוגמה אם הורדתם בפעם הראשונה טורנט ששוקל פחות מ 10GB ושיתפתם אותו רק יום אחד והפסקתם את השיתוף, עכשיו כשאתם מעוניינים לחזור לשתף אותו והוא לא נמצא אצלכם במחשב אתם תצטרכו להוריד מחדש ולשתף 3 ימים על ההורדה השנייה ועוד 2 ימים על ההורדה הראשונה.

נא להתייחס ברצינות לנושא אחרת בזמן הקרוב משתמשים שלא ישמרו על חוקי השיתוף ימצאו את עצמם מורחקים מהאתר.

צוות האתר.

nadir4832

nadir4832
  •  חברים רשומים
  • 1 הודעות
    • מונה תודות: 0 תודות
0
רגיל
שלום
אני רשום לטראקר וקבלתי בטאן בגלל אי הבנה...
עכשיו אין לי אופציה לשנות פורט.. ומכך אני לא יכול לערער.. יש אופציה אחרת שאוכל לחזור לטראקר?

jjbiggs

jjbiggs
  •  VIP
  • 3380 הודעות
    • מונה תודות: 495 תודות
214
מעולה

צפה בהודעהnadir4832, ב-04.05.2015 - 21:28 PM, אמר:

שלום
אני רשום לטראקר וקבלתי בטאן בגלל אי הבנה...
עכשיו אין לי אופציה לשנות פורט.. ומכך אני לא יכול לערער.. יש אופציה אחרת שאוכל לחזור לטראקר?

צ'אט : http://fuzer.me/FuzeIRC/

תויגו גם עם אחת או יותר ממילות המפתח הללו: מידע

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים