עבור אל תוכן

נוקיה מתכננת חזרה לשוק הסמארטפונים

• אנא התחבר בכדי להגיב
7 תגובות לנושא זה

DTR-iL

DTR-iL

Out Of Service! ;)

•  צוות לשעבר
  • 828 הודעות
    • מונה תודות: 374 תודות
393
מעולה
זה פורסם מוקדם יותר השבוע, אך נראה לי שזה יהיה רלוונטי לפחות עד 2016,
נוקיה מכרה את חטיבת המובייל שלה למיקרוסופט ובכך נעלמו עקבותיה,
מכשירי נוקיה כזכור לכם היו המכשירים היפים יותר והחזקים ביותר, עד הגעת האייפון,
האייפון דרס את החברה ולקח לה נתח שפגע קשות בעליונותה של החברה הענקית הזאת.
חברות אחרות כמו סמסונג וLG, התאוששו ממכת המחץ שהנחיתה עליהם אפל וחזרו לתחרות,
נוקיה נאלצה לפרוש לעת עתה. כעת החברה מתאוששת ומשדרת מסר מבטיח מתמיד...

המשך כתבה ב-Gadgety.

עושה רושם שיש הפתעות טובות מנוקיה, וזה משהו שאשמח לראות,
המכשירים שלהם זולים יחסית והמכשיר האחרון שהיה לי מהם הוא ה-N900.
מצפה לראות מהם מכשירי אנדרואיד, אני די בטוח שהם יכולים להתעלות על המתחרות האחרות בתחום.

ToMeR8

ToMeR8
  •  חברים בכירים
  • 630 הודעות
    • מונה תודות: 68 תודות
28
רגיל
לדעתי אתה טועה
אני די בטוח שנוקיה לא תוכל להוות מתחרה ראוי לשלוש הגדולות היום בענף (אפל, סמסונג וLG)

בתכל'ס הם חברה די כושלת וכך גם המכשירים שלהם עד עכשיו, היו לי שני דגמים בעבר שלהם - זוועה.
נכון שאם הם יוציאו סמארטפון עם אנדרואיד זה יהיה שיפור בעבורם, אך אני בספק גדול אם המכשיר יהיה מוצלח.
נחכה ונראה :)

נערך על-ידי ToMeR8, 25.04.2015 - 18:29 PM.

DTR-iL

DTR-iL

Out Of Service! ;)

•  צוות לשעבר
  • 828 הודעות
393
מעולה

צפה בהודעהToMeR8, ב-25.04.2015 - 18:29 PM, אמר:

לדעתי אתה טועה
אני די בטוח שנוקיה לא תוכל להוות מתחרה ראוי לשלוש הגדולות היום בענף (אפל, סמסונג וLG)

בתכל'ס הם חברה די כושלת וכך גם המכשירים שלהם עד עכשיו, היו לי שני דגמים בעבר שלהם - זוועה.
נכון שאם הם יוציאו סמארטפון עם אנדרואיד זה יהיה שיפור בעבורם, אך אני בספק גדול אם המכשיר יהיה מוצלח.
נחכה ונראה :)
מבחינת יכולות צילום עד היום לא התעלו עלייה המתחרות, ואני מדבר על מכשירים של נוקיה שהשתחררו לפני יותר משנתיים...
לגבי כושלת - לא הייתי קורא לזה ככה, אבל זכותך אתה רואה דברים מנקודת מבט שלך, אני חולק עלייה.
המכשירים של נוקיה היו יפים, מהירים, לדעתי הבחירה שלהם במערכת ההפעלה חלונות ושיתוף הפעולה עם מיקרוסופט
הייתה פסולה מההתחלה, והם היו צריכים לפעול כמו HTC, פשוט ללכת על רוב מכשירים ומכשיר דגל חזק מבוסס אנדרואיד,
במקביל למכשירי שוק נמוך או מכשירים נוספים שמריצים את Windows Phone, בהתחשב בעובדה שיש להם עוד כמה חודשים
טובים עד החזרה לשוק, ואני מאמין שגם מערכת ההפעלה WINDOWN 10 תשוחרר לניידים, לטאבלטים ולמחשב בקיץ,
וזה עוד גורם שיכול רק לסייע להם.

אז בניגוד אלייך אני אשמח לראות את התוצר שלהם, המכשיר הראשון שלי היה של נוקיה,
עוד כשיורוקום היו היבואן היחידי בארץ לסלולריים, והיו פה רק 2 מכשירים של מוטורולה ונוקיה :)
המכשיר הראשון שלי של נוקיה שאני זוכר את הדגם שלו היה 9110 (והוא לא היה כזה מוצלח בארץ)
המכשיר האחרון שלי מהם היה N900 עם מערכת ההפעלה Maemo שהיה מכשיר חביב, רק שהיה מאסיבי מאוד,
ומסך המגע שלו היה יותר היט-סקרין מאשר טאץ' סקרין ולא היה בו מולטי טאץ', עדיין רץ עליו אנגרי בירדס...
לאחרונה הזמנתי 2 מכשירים ישנים של נוקיה שעברו חידוש במחיר די מוזל, וזה רק כדי למסגר אותם כשיגיעו,
שזה ה-N-GAGE ונוקיה 6600, שני מכשירים מעולים של החברה.
ההיסטוריה של נוקיה בשוק הסלולר ארוכה משל המתחרות ולכן אני רואה בהם תחרות ראוייה,
יש להם מה להציע, אני רק מקווה שכשהם אכן יחזרו לשוק, הם יביאו משהו יצירתי שלא נראה בעבר ויפתיעו.
אחרת אין להם מה לחפש בשוק הסלולר (שמתקדם בזחילה בשנים האחרונות).

בהתחלה הייתה התקדמות מהירה אבל היום השיפורים הם מינוריים, עוד ליבות עוד ראם, ותוכנה ממש בקטנה.
ואני מחכה לשובר שיוויון הזה שיגרום לי להפסיק לרכוש מכשירים סיניים, בגלל המחירים המופקעים של LG, סמסונג ואפל.
כרגע אני עם Zenfone 5 וIphone 4s ומרוצה :)
Go Team Nokia.

shmulikhad

shmulikhad
  •  חברים רשומים
  • 21 הודעות
    • מונה תודות: 0 תודות
0
רגיל
לא נמאס להם? חחח הם עוד מעט יהפכו לבלקברי 2

TheLost1234

TheLost1234
  •  חברים רשומים
  • 25 הודעות
    • מונה תודות: 6 תודות
4
רגיל
לא מאמין שהם יצליחו להגיע ולהתקרב אי פעם להישגים של אפל וסמסונג בתחום הסמאטרפונים

TheGuru

TheGuru
  •  Z-Sites
  • 301 הודעות
    • מונה תודות: 53 תודות
52
טוב
DTR, אני מסכים איתך חלקית. המכשירים שלהם היו יפים, ועבדו טוב. הבעיה היא שהם באמת לא הסכימו להכנס לשוק האנדרואיד. כאשר הם ראו שהסימביאן 3 שלהם לא תופס תאוצה בזמן של ה-N8, הם ניסו את מזלם עם הווינדוס פון. כאשר הם ראו שאין מזה הצלחה, הם פשוט מכרו את חטיבת הסלולר שלהם. כל הפעולות שהם עשו מאז השקת האייפון, היו כשלון אחר כשלון. אף אחד שם לא התעורר ולא ניסו להבין שאנדרואיד היא מערכת המחר. מחברים שהתעסקו עם הלומיה והתקינו אנדרואיד עליהם, אינ יכול להגיד לך שלמכשירי הלומיה יש פוטנציאל ענקי לא ממומש. אני מקווה שנוקיה יבינו זאת עכשיו, וישיקו מכשירים דוגמת הלומיה שלהם, עם החומרה כמו של הלומיה שלהם, רק על אנדרואיד. אם הם יעשו את הצעד הזה, ורק את הצעד הזה, אני יכול להבטיח לך שהם יתפסו חזרה מקום נכבד בשוק הסלולר, לצד סדרת הגלקסי של סמסונג, סדרת ה-M של HTC, וסדרת ה- Optimus G של LG.

TippEx

TippEx
  •  חברים רשומים
  • 16 הודעות
    • מונה תודות: 1 תודות
0
רגיל
נראה לי שיש להם סיכוי טוב
אם הם ילכו על  נישה של זולים עם שם מוכר
כי באפל וסמסונג הם לא יכולים להתחרות
אבל בכל הסינים הם יכולים לתת פייט
אני סומך על המותג שלהם

DTR-iL

DTR-iL

Out Of Service! ;)

•  צוות לשעבר
  • 828 הודעות
393
מעולה
קצת מיותר להגיב על זה, ככל הנראה זה כבר לא רלוונטי כיוון שנוקיה הצהירה מאז שהיא לא חוזרת לשוק הסמארטפונים.
שימו לב מתי זה פורסם...
בכל מצב אני חושב שאף חברה סינית לא משתווה לנוקיה, ומי שהיה בעל מכשיר של נוקיה בעבר יודע מה הערך של נוקיה.
כל מילה נוספת מיותרת בהקשר.

תויגו גם עם אחת או יותר ממילות המפתח הללו: פרסום

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים