עבור אל תוכן

באנל או ספק לחודש ותשתית לחוד?

• אנא התחבר בכדי להגיב
5 תגובות לנושא זה

TheShark

TheShark
  •  חברים רשומים
  • 477 הודעות
    • מונה תודות: 57 תודות
50
טוב
למי שלא יודע משרד התקשורת חייב את בזק / הוט
להשכיר את התשתית שלהן לספקיות האינטרנט
על מנת להוזיל עלויות לצרכנים ובכך ליצור סוג  מסוים של תחרות שזה מעניין
מה שאני רוצה לדעת כמה מכם חושבים שזה רעיון טוב להוזיל את העלויות האלה , והאם זה אומר שחלק מאיתנו נהפוך להיות לקוח סוג ב'?

Dr. Strange

Dr. Strange
  •  צוות לשעבר
  • 756 הודעות
    • מונה תודות: 94 תודות
63
טוב
אני עשיתי את הטעות ולקחתי את החבילה של התשתית+ספק של אקספון.
באזור שלי הגבלת המהירות עומדת על 40 מגה. עם בזק כתשתית ואקספון כספק קיבלתי מהירות הורדה של 4-4.3 מגה לשניה.
ברגע שעברתי לחבילה המשולבת, לא הצלחתי לעלות מעל ל3.2 מגה הורדה בשניה, ואני לא מדבר על המהירויות בגלישה באתרים בחו"ל, לראות משהו ביוטיוב זה סיוט.
אני אישית מסיים את החבילה הזאת ביום ראשון.
הפעם הבאה שאני אחליף את בזק תיהיה לאינטרנט סימטרי של אנלימיטד שבטח יבוא בטח רק עוד כמה שנים..

TheGuru

TheGuru
  •  Z-Sites
  • 301 הודעות
    • מונה תודות: 53 תודות
52
טוב
לאינטרנט הסימטרי אתה יכול לחכות די הרבה זמן. כרגע העיר היחידה שידוע לי שיש בה אנלימיטד היא רק באר שבע. ייקח עוד לפחות 5-6 שנים שזה יגיע לעיר אחרת בצורה נורמלית.

DDD

DDD
  •  חברים בכירים
  • 1415 הודעות
    • מונה תודות: 121 תודות
124
מעולה
אני גם חשבתי עם לקחת ביחד או לחוד בסוף הלכתי על לחוד 40 מגה של בזק + 014 .
ככה אני יכול להחליף ספק מתיי שבא לי :)

maor26

maor26
  •  חברים בכירים
  • 140 הודעות
    • מונה תודות: 26 תודות
21
רגיל

צפה בהודעהTheGuru, ב-16.04.2015 - 15:19 PM, אמר:

לאינטרנט הסימטרי אתה יכול לחכות די הרבה זמן. כרגע העיר היחידה שידוע לי שיש בה אנלימיטד היא רק באר שבע. ייקח עוד לפחות 5-6 שנים שזה יגיע לעיר אחרת בצורה נורמלית.
זה נכון שנחכה עוד הרבה זמן לאנלימיטד, אך באר שבע היא לא המקום היחיד כרגע.
ברעננה יש פריסה בכמה רחובות ויש בניינים שבהם כבר חוברו אנשים ואפילו פורסמה תמונה של ספידטסט של מישהו שהתחבר באתר אחר.
באמת חבל שייקח עוד הרבה זמן...וחבל שגם המודעות בארץ על נושא התשתית של אנלימיטד לא יותר מדי גדולה.

לגבי הנושא, הבנתי שממש לא כדאי לקחת את כל החבילות ספק+תשתית האלה(לפחות כרגע) מכיוון שבמקרה של תקלה בתשתית,
עד שתקבל טכנאי ייקח מלא זמן.

TheShark

TheShark
  •  חברים רשומים
  • 477 הודעות
    • מונה תודות: 57 תודות
50
טוב

צפה בהודעהmaor26, ב-16.04.2015 - 21:37 PM, אמר:

זה נכון שנחכה עוד הרבה זמן לאנלימיטד, אך באר שבע היא לא המקום היחיד כרגע.
ברעננה יש פריסה בכמה רחובות ויש בניינים שבהם כבר חוברו אנשים ואפילו פורסמה תמונה של ספידטסט של מישהו שהתחבר באתר אחר.
באמת חבל שייקח עוד הרבה זמן...וחבל שגם המודעות בארץ על נושא התשתית של אנלימיטד לא יותר מדי גדולה.

לגבי הנושא, הבנתי שממש לא כדאי לקחת את כל החבילות ספק+תשתית האלה(לפחות כרגע) מכיוון שבמקרה של תקלה בתשתית,
עד שתקבל טכנאי ייקח מלא זמן.
כי מבחינת בזק / הוט אתה לקוח סוג ב'

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים