עבור אל תוכן

צפו: ככה נראה The Witcher 3 ברזולוציית 4K

• אנא התחבר בכדי להגיב
3 תגובות לנושא זה

Richi

Richi
  •  חברים בכירים
  • 359 הודעות
    • מונה תודות: 164 תודות
96
טוב מאוד
בעוד חודשיים בדיוק אמור לנחות על מדפי החנויות שלנו The Witcher 3 (במידה ולא נצטרך לשרוד דחיות נוספות), ולמרות שתתקשו למצוא כותרים יותר מדוברים ויותר מבטיחים ממנו בסביבה – נראה כי מהלכי יצירת הבאזז והציפייה של המפתחת CD Project Red ממשיכים ביתר שאת.
הפעם, אחד ממפתחי המשחק החליט לעזוב לרגע בצד את העלילה העשירה ואת המשחקיות העמוקה והבלתי מתפשרת בכדי להזכיר לנו שגם הצד הטכני של הכותר יהיה נקודת חוזק – על ידי תיעוד רשמי ראשון של המשחק פועל ברזולוציית 4K. אתם מוזמנים לצפות בתוצאה בקישור הבא ולספר לנו את הרשמים שלכם.

תמונה שפורסמה

כמה נצטרך להשקיע בחומרה בכדי להנות מ-Wild Hunt במלוא יופיו החזותי וברזולוציית על? כנראה שהרבה מאוד, בהתחשב בדיווח נוסף מהאתר הגרמני gamestar שמצהיר כי מעבד Core i7 מרובע ליבות מדור ה-Haswell וכרטיס GeForce GTX 980 הספיקו בכדי להריץ את הכותר "באופן כמעט קבוע" בקצב של 60 פריימים לשנייה, ברזולוציית FullHD "בלבד" – כעת תכפילו את מספר הפיקסלים שנדרש להזין פי ארבעה, בכדי להביא לידי ביטוי את רזולוציית ה-4K המדוברת.
תמונה שפורסמה
The Witcher 3 עשוי להתגלות כאחד המשחקים ה"כבדים" ביותר שהגיעו אל המחשבים האישיים – כאשר כרגע גם אין תוכניות באופק לתמיכה ב-DirectX 12 (או ב-Mantle) שיכלה לשנות את המצב

קרדיט:אלכס שפירו

Tears of Steel

Tears of Steel

F.L.S

•  צוות לשעבר
  • 2281 הודעות
    • מונה תודות: 433 תודות
317
מעולה
הדרישות של המשחק הן בשמיים.

אני עם GTX970 וi5 אריץ אותו על 47FPS על אולטרה 1080P.
בשביל 4K צריך להכנס למינוס של 20 אלף שקל.

aviel123

aviel123
  •  חברים רשומים
  • 224 הודעות
    • מונה תודות: 88 תודות
54
טוב

צפה בהודעהiSolt, ב-22.03.2015 - 00:06 AM, אמר:

הדרישות של המשחק הן בשמיים.

אני עם GTX970 וi5 אריץ אותו על 47FPS על אולטרה 1080P.
בשביל 4K צריך להכנס למינוס של 20 אלף שקל.
תאכ'לס רק בגלל זה  אני עובר לPS4 .
חבל על הכסף !

Tears of Steel

Tears of Steel

F.L.S

•  צוות לשעבר
  • 2281 הודעות
    • מונה תודות: 433 תודות
317
מעולה

צפה בהודעהaviel123, ב-22.03.2015 - 10:55 AM, אמר:

תאכ'לס רק בגלל זה  אני עובר לPS4 .
חבל על הכסף !
האמת שזו האמירה הכי מלאת סתירה פנימית שיש.
הם הבהירו שגם בעלי GTX760 יריצו את המשחק על הגדרות סבירות לחלוטין וFPS גבוה וכמובן איכות טובה יותר מPS4.
כל הקטע במחשב זה המירוץ חימוש חומרה להגדרות מקסימליות, בקונסולה יש לך הגדרות נמוכות ולפעמים רזלוציה נמוכה מ1080P כמו 900P וכמעט תמיד FPS מוגבל של 30FPS. לכן מחשב (חזק) שתקנה היום ישרוד עד יציאת הקונסולה הבאה PS5 ללא בעיה, פשוט יורדים בהגדרות כל שנה. ממש לא בעיה.

תויגו גם עם אחת או יותר ממילות המפתח הללו: מידע

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים