עבור אל תוכן

מי זכה בפרס הסמארטפון הטוב ביותר בעולם?

• אנא התחבר בכדי להגיב
5 תגובות לנושא זה

stewie

stewie

Andrés Iniesta <3

•  מנהלים
  • 3641 הודעות
    • מונה תודות: 368 תודות
434
מעולה
גם השופטים בכנס הסלולר בברצלונה לא הצליחו להכריע והשנה, באופן חריג, זכו שני מכשירים במקום הראשון. על אייפון 6 הם אמרו: "מספק הצעה שקשה להתחרות בה". ועל ה-LG G3, קבעו "מצויינות בת הישג עם עיצוב מנצח"

ארגון ה-GSMA, המארגן את כנס הסלולר העולמי בברצלונה, ערך היום (ד') את אירוע הגמר של פרסי הכנס, ה- Global Mobile Awards. התחרות מתקיימת כבר 20 שנה.
בתחרות ישנן קטגוריות רבות, אבל אבל המסקרנת מכולן היא הטלפון הטוב בעולם. בשנה שעברה זה היה ה- HTC One. ואילו השנה, באופן חריג, נבחרו שני מכשירים בפרס הראשון. המכשירים הם: האייפון 6 וה-LG G3.
הפרס לאייפון הוענק למרות שאפל אינה מציגה אף פעם בכנס, ואילו מבחינת LG זו מחמאה גדולה שדווקא המכשיר שלה נבחר לעמוד בשורה אחת עם האייפון.

תמונה שפורסמה

"חוויית הצפייה הטובה ביותר שיש כיום בשוק"
צילום : ניב ליליאן
באשר לאייפון 6 כתבו השופטים: "עם שיפור בכל היבט ביחס לדור הקודם, מהעיצוב, דרך המפרט, הפונקציונאליות וכל השאר, האייפון 6 מספק הצעה שקשה להתחרות בה והצלחה ענקית בקרב הצרכנים". באשר ל-LG G3 התלהבו השופטים בעיקר מהתצוגה של המכשיר וכתבו: "מצויינות בת הישג עם עיצוב מנצח ומסך שנותן את חוויית הצפייה הטובה ביותר שיש כיום בשוק".
בישראל שני המכשירים נחשבים להצלחה ונמכרים בכמויות גדולות. ה- G3 סייע ל-LG להכפיל את נתח השוק שלה במכירות סמארטפונים בישראל.

מה דעתכם?

DTR-iL

DTR-iL

Out Of Service! ;)

•  צוות לשעבר
  • 828 הודעות
    • מונה תודות: 372 תודות
392
מעולה
שני מכשירים ראויים. ללא ספק.
הייתי מכניס לשם גם את הנוט-4, שהוא מכשיר מטורף בכל קנה מידה אפשרי.
חייב לציין שה-S6 לא מרשים אותי כל כך, לא רואה בו הרבה הבדלים מהמכשיר הקודם.
אני גם חושב שעוד נראה הפתעות טובות בהמשך מHTC, סתם תחושת בטן.
הכנס השנה לא חידש כלום, ואני רואה שהרבה חברות ענק מעדיפות לבצע אירועי הכרזות באופן נפרד...
אבל השנה אמורה להיות חזקה, כי המכשירים כבר מטורפים... ויגיעו רק מפלצות השנה.

itamar554

itamar554
  •  חברים רשומים
  • 63 הודעות
    • מונה תודות: 33 תודות
24
רגיל
יצא לי להיות בכנס הזה לפני כמה שנים.
פשוט חוויה לא נורמאלית. כמות הגימיקים שמנסים למכור שם.
נגיד אני הייתי ב-2012 והציגו שם טכנולוגיה שמונעת מפלאפונים לא להירטב, ורק ב2014 נכנסה לשוק(אם אני לא טועה)

stewie

stewie

Andrés Iniesta <3

•  מנהלים
  • 3641 הודעות
    • מונה תודות: 368 תודות
434
מעולה
ה-S6 פשוט מאכזב באמת בושה
הם עשו פלאפון יותר גרוע מהקודם :blink: :slap:
לא מבין מה הסיבה באמת
כל היתרון שהיה לגלקסי הלך לפח מאוד רציתי לקנות פלאפון כרגע אני לא אקנה כי פשוט עדיף לחכות למשהו חדש
ה LG לפי דעתי פשוט מדהים

shimonben

shimonben
  •  VIP
  • 2524 הודעות
    • מונה תודות: 120 תודות
91
טוב מאוד
לדעתי, האייפון לא צריך להכלל בקטגוריה. אני מודה, אני שונא אייפון, מכל בחינה אפשרית, שונא שמגבילים איתי ושונא שלא נותנים לי חופש בחירה לעשות עם מכשיר שאני קניתי מה שאני רוצה.
בכל אופן, יצא לי להשתמש בLG G3 לא מעט, יש אותו לחצי מהמשפחה שלי, הם מאוד מרוצים, אני פחות התלהבתי, הנוחיות של המכשיר מבחינת מקלדת ופאנל שליטה של כפתורי ההפעלה לא, פשוט לא נוחה, מעצבנת ומסרבלת. מבחינה גרפית אני מוכרח להסכים זה המכשיר שהכי כיף להשתמש בו הכל שם רץ חלק ומרגיש לא אמיתי כמה שזה חלק, כמו אנימציה טובה מדיי. אני דווקא כן תולה תקוות בגלקסי S6, הוא מכשיר מהמם ואני כמובן מדבר על ה edge. אני מחכה ליום שבו יתחילו לעבוד על מקבילות רצינית יותר ומעבדי 64 ביט למכשירים שמיועדים לאנדרואיד, לדעתי יעשה רק טוב.
ואם כבר הפתעות, בואו נספר לכם על הפתעות אמיתיות, המייזו MX פרו מבחינתי זו הפתעת השנה האמיתית כשאחריו בתור הUMI ZERO וה ONE PLUS. זולים, אמינים, חזקים וממש מוצלחים, מקווה שיקבלו נתח שוק שמגיע להם, אם אשדרג בקרוב סביר להניח שזה יהיה למייזו פרו, אבללללללל כנראה שזה לא יקרה... פיננסי וסטודנטים זה שני מילים שמשתלבות רק בתוספת המושג "מינוס".
בכל אופן למי שמחפש טלפון חדש אני ממליץ בחום לבדוק את המייזו פרו.

נ.ב
לא התלהבתי בכלל מהנוט 4, נכון שהוא מצויין ומדהים ומטורף ביכולות, אבל לרוב המשתמשים שאינם מבינים ענין (95% מהאוכלוסיה שצורכת טלפון חכם) לא מעניין מה יש under the hood הם רוצים לראות תכלס, ושם אין חידוש משמעותי וחבל... מעבר לזה בונבוניירה אמיתית.

יום טובבבבבבב :)

NoBoDy

NoBoDy

Out Of Work :(

•  צוות לשעבר
  • 860 הודעות
    • מונה תודות: 148 תודות
141
מעולה

צפה בהודעהshimonben, ב-05.03.2015 - 16:20 PM, אמר:

לדעתי, האייפון לא צריך להכלל בקטגוריה. אני מודה, אני שונא אייפון, מכל בחינה אפשרית, שונא שמגבילים איתי ושונא שלא נותנים לי חופש בחירה לעשות עם מכשיר שאני קניתי מה שאני רוצה.
בכל אופן, יצא לי להשתמש בLG G3 לא מעט, יש אותו לחצי מהמשפחה שלי, הם מאוד מרוצים, אני פחות התלהבתי, הנוחיות של המכשיר מבחינת מקלדת ופאנל שליטה של כפתורי ההפעלה לא, פשוט לא נוחה, מעצבנת ומסרבלת. מבחינה גרפית אני מוכרח להסכים זה המכשיר שהכי כיף להשתמש בו הכל שם רץ חלק ומרגיש לא אמיתי כמה שזה חלק, כמו אנימציה טובה מדיי. אני דווקא כן תולה תקוות בגלקסי S6, הוא מכשיר מהמם ואני כמובן מדבר על ה edge. אני מחכה ליום שבו יתחילו לעבוד על מקבילות רצינית יותר ומעבדי 64 ביט למכשירים שמיועדים לאנדרואיד, לדעתי יעשה רק טוב.
ואם כבר הפתעות, בואו נספר לכם על הפתעות אמיתיות, המייזו MX פרו מבחינתי זו הפתעת השנה האמיתית כשאחריו בתור הUMI ZERO וה ONE PLUS. זולים, אמינים, חזקים וממש מוצלחים, מקווה שיקבלו נתח שוק שמגיע להם, אם אשדרג בקרוב סביר להניח שזה יהיה למייזו פרו, אבללללללל כנראה שזה לא יקרה... פיננסי וסטודנטים זה שני מילים שמשתלבות רק בתוספת המושג "מינוס".
בכל אופן למי שמחפש טלפון חדש אני ממליץ בחום לבדוק את המייזו פרו.

נ.ב
לא התלהבתי בכלל מהנוט 4, נכון שהוא מצויין ומדהים ומטורף ביכולות, אבל לרוב המשתמשים שאינם מבינים ענין (95% מהאוכלוסיה שצורכת טלפון חכם) לא מעניין מה יש under the hood הם רוצים לראות תכלס, ושם אין חידוש משמעותי וחבל... מעבר לזה בונבוניירה אמיתית.

יום טובבבבבבב :)

כבעלים של g3 אני יכול להגיד לך שגם אני בהתחלה לא אהבתי את הכפתורים מאחורה אבל אחרי כמה ימים התרגלתי ואני לא מוכן לחזור יותר לכפתורים בצידי המסך.

תויגו גם עם אחת או יותר ממילות המפתח הללו: מידע

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים