עבור אל תוכן

מה דעתכם על הS6 ו M9?

• אנא התחבר בכדי להגיב
3 תגובות לנושא זה

Tears of Steel

Tears of Steel

F.L.S

•  צוות לשעבר
  • 2281 הודעות
    • מונה תודות: 433 תודות
317
מעולה
לדעתי לכל מי שאהב את הגלקסי (אני לעולם לא יבין אנשים כאלה אבל נגיד ש.) אין יותר סיבה לרכוש את הגלקסי S6.
הHTC M9 לעומת זאת הוא כל דבר שאפשר לבקש (חוץ מחסינות לנפילות וחסינות למים.)

תמונה שפורסמה

תמונה שפורסמה

אז מה דעתכם על ההשקות?

נערך על-ידי iSolt, 02.03.2015 - 01:06 AM.

Master-D

Master-D

Man Utd 4 LIFE

•  מנהלים
  • 819 הודעות
    • מונה תודות: 87 תודות
96
טוב מאוד
כ"פאנבוי" של HTC קצת התאכזבתי שהעיצוב נשאר כמעט זהה לחלוטין ל M8, לדעתי היו צריכים לשנות אפיו במעט את העיצוב
ושלמרות שסוף סוף שיפרו את המצלמה הראשית ל 20.7 מ"פ עדיין אין מייצב תמונה אופטי
חוץ מזה המכשיר מושלם לטעמי

אגב, ל HTC יש חסינות מסויימת למים, רמה של IPX3

לגבי סמסונג
מצד אחד השינוי שהם עשו באיכות בנייה הוא טוב, מצד שני הם הלכו על זכוכית שזה נראה די טיפשי מכיוון שזה יעשה את המכשיר יותר שביר מאשר עם הפלסטיק של השנים הקודמות, אבל נצטרך לראות מבחני התרסקות, כמו כן בגלל העיצוב החדש מעכשיו ה S6 גם הוא לא חסין יותר למים, הסוללה לא נשלפת ואפילו אין יותר חריץ הרחבה MICROSD
שאפילו HTC החזירה כבר אחרי תלונות רבות מהמשתמשים
כל שאר השיפורים במפרט מתבקשים ומיישרים קו עם מה שיהיה השנה נצטרך לראות אם השינוי בממשק ה TOUCHWIZ מספיק טוב השנה כי זו אחת מנקודות החולשה שלהם

NeoTrix

NeoTrix
  •  מנהלים ראשיים
  • 5505 הודעות
    • מונה תודות: 339 תודות
276
מעולה
חחח מישהו פאקינג יכול להסביר לי מה הפואנטה של הגרסה הנוספת שמוציאים ל Galaxy S6 עם המסך גימור? שכאילו המסך מתעקם לצדדים, כי אני פשוט לא מצליח להבין את הרעיון. :o

סה"כ ה-M9 נראה לי יותר מפתה. גם העיצוב שלו יפה יותר, כרגיל, אף על פי שהוא אותו הדבר כמו ה M8, אבל זה לא מבאס אותי. כנראה הם לקחו את זה כנקודה לשימור.
סה"כ לי לא כזה משנה, כי במילא אני שם עליו מגן שמכסה את העיצוב היפה שלו.
וסוף סוף העיפו את הטכנולוגית פח של ה Ultra Mega Pixel שהייתה ב M8 והלכו על מצלמה הרבה הרבה יותר טובה.
בטוח המערכת שלהם עדיין טסה, ומניח שאם Galaxy נשארים עם ה Touchwiz שלהם אז ה M9 עדיין לוקח במהירויות תגובה.

קיצר מה שבטוח, אני נראה לי אקנה מכשיר שכבר יהיה S8 ו M11 חחח.

yuyu11uu@gmail.com

yuyu11uu@gmail.com
  •  חברים רשומים
  • 4 הודעות
    • מונה תודות: 0 תודות
0
רגיל
מה שרשמת בקשר לכך שהיתרונות של הגלקסי הם רק ההגנה מפני מים וכו' זה בדיוק אחת הסיבות שאנשים יעדיפו את הגלקסי, זה פיצ'ר שמשחק תפקיד חזק אצל רוכשים רבים היום.

תויגו גם עם אחת או יותר ממילות המפתח הללו: דיון

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים